Jump to content

Moto Zajednica

shejtan

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1893
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: shejtan

  1. Jes VILLERS Al nije SCOTT, mada moze covek da se zajebe ;D
  2. Ovdin ;D Ali mislim da je glupo da to radimo u Sremcici :o To nije vise od 50 zahvalnica, mozemo da stampamo bilo gde, a da nam oni u Sremcici cine uslugu je malo bazveze
  3. Jes ostrvljanin
  4. jok
  5. DA
  6. Zadrzimo se u tom vremenu
  7. Inace model je radjen po uzoru na Indian i HD
  8. Jes Huskvarna al 1000
  9. monark?
  10. Ti bi mogao da ides ispred nas sa tim reflektorima i topis led ;D ;D ;D
  11. Do 1987 Severna, posle kupovine od strane druge kompanije Južna Evropa. Sved?
  12. Meni je palo na pamet da kontaktiramo neke firme, recimo BEBA KIDS, TODOR, TURBO LIMAČ, CHICCO i srodne koće koje distribuiraju program za decu, pa da vidimo i sa njima, kao i sa konditorskim kućama tipa SOKO ŠTARK, PIONIR, MARBO, JAFFA itd.itd... da se upravo na način koji i opisao pridruže akciji i samim tim bi bilo obezbedjeno mnogo više paketića nego što sami članovi mogu da sakupe.... I onda je mrmot zamotao cokoladu dao Bog da oni hoce da sponzorisu tako nesto, ali sam malo skeptik kad su te velike firme u pitanju
  13. Zapadna Evropa?
  14. Kako sa Busmanom???? Ima da vozis motor pa makar i ne pao u mestu ;D ;D ;D ;D
  15. Nije Poglavica 100% Ali mene nesto vuce istocnije, sto rece revolution: iskopace tebe Billy ;D ;D ;D
  16. Da sam imao ove cizme pre 20 dana ne bi sjebao nogu ;D Mozes da je obujes a ja da te sutiram u zglob Ne znam kakve su po kisi, jos nmisu testirane, ali kako kaze prognoza i to ce uskoro
  17. 'Vako, Posle dve nedelje neprestanog testiranja, sto u voznji sto u nosenju u kancelariji, mogu da kazem samo jedno UDOBNE SU ;D ;D Na putu su do 00 jer kao da noge ostavis kod kuce na fotelji Mozda je cena nekom visoka, mada je i meni bila, toplo preporucujem. Slike cu da okacim cim stignem da ih slikam @Benjamin Ajde i ti reci nesto
  18. :o :o :o :o Sreca da je bio pribran i skocio :o Sale zelim ti brz oporavak i uspesnu tuzbu protiv pijane stoke, oderi ga za pare
  19. shejtan

    Enduro kaciga

    Ma kakva ona bela ovu kupi :o :o :o :o :o cena prava sitnica 599.99 e Jel ovo bmw enduro carbon kaciga? Ovo je UVEX carbon
  20. Ccccccc, pa posle kad te nesto lupi bice NIKAD NAS NE VIDE A ostatak teksta: da to je to ;D ;D ;D ;D ;D
  21. shejtan

    Enduro kaciga

    Ma kakva ona bela ovu kupi :o :o :o :o :o cena prava sitnica 599.99 e
  22. 42.480,00 Din :o :o :o :o Pa preterase ga > http://www.compuplus.com/i-Garmin-Nuvi-550-Travel-Assistant-010-00700-01-1022491~.html?sid=zd46hcv7my91253
  23. JBT pa ko sleper da ide ;D ;D ;D ;D ;D ;D Samo su mnogo velike trube :(
  24. I ti ces samo jos nisi svstan ;D ;D ;D
  25. Jel Francuz mozda?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja