Jump to content

Moto Zajednica

shejtan

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1893
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: shejtan

  1. aman ljudi odakle vam cifra od 100 r-ova? ukupno je kupljeno 90-ak motora, od toga r-ova oko 10-ak. Nemojte da verujete novinarima njima je tomos automoatik i gold wing jedno te isto :lud:
  2. 1. Svestenik, Scout, 140/80-17 i 90/90-21 2. Ribolovac , Scout 140/80-17 i 90/90-21 3. Zipacope, Scout 130/80-17 i 90/90-21 4. Gliga, K60 130/80-17 i 90/90-21 6. Shejtan, Scout 130/80-17 i 90/90-21 7. nemir, k60 130/80-17 i 90/90-21 8. Kepo, Scout 140/80-17 i 90/90-21 9. Kepo II, Scout 130/80-17 i 90/90-21 10. AnteK , K60, 130/80-17 11. RoganXT, K60 130/80-17 i 90/90-21 12. Chupakabra, K60 130/80-17 i 90/90-21
  3. Samo u filmovima
  4. Slican model samo drugi proizvodjac NIKE
  5. Kupio sam Dainese Visoke D-WP, 195€. Najlepse cizme koje postoje :takoje:
  6. :nanana: :nanana:
  7. Kakvi bre sprejevi, ulja, trice i kucine :) Uzmes obicnu Pavlovicevu mast za bebe, i lepo premazes sve plastike, budu kao nove :jee:
  8. 1. Svestenik, Scout, 140/80-17 i 90/90-21 2. Lalajko, Scout, 110/80-19 i 150/70-17 (ako nema, onda 140/80-17) 3. Jager, Scout 140/80-17 i 90/90-21 4. Ribolovac, Scout 140/80-17 i 90/90-21 5. Zipacope, Scout 130/80-17 i 90/90-21 6. Fibra, Scout 130/80-17 i 90/90-21 7. Gliga, K60 130/80-17 i 90/90-21 8. Mazak Scout 140/80-17 (samo zadnja), ps nadam se da sam pogodio dimenziju za ST 9. Shejtan, Scout 140/80-17 i 90/90-21 10. nemir, k60 130/80-17 i 90/90-21 11. Kepo, Scout 140/80-17 i 90/90-21
  9. Ako se zajebem i podjem kod mog druga Kepe, tamo nema asfalta :nanana:
  10. 1. Svestenik, Scout, 140/80-17 i 90/90-21 2. Lalajko, Scout, 110/80-19 i 150/70-17 (ako nema, onda 140/80-17) 3. Jager, Scout 140/80-17 i 90/90-21 4. Ribolovac, Scout 140/80-17 i 90/90-21 5. Zipacope, Scout 130/80-17 i 90/90-21 6. Fibra, Scout 130/80-17 i 90/90-21 7. Gliga, K60 130/80-17 i 90/90-21 8. Mazak Scout 140/80-17 (samo zadnja), ps nadam se da sam pogodio dimenziju za ST 9. Shejtan, Scout 130/80-17 i 90/90-21
  11. Da nisi mozda zaboravio koju hiljadu?
  12. Cestitam na "sivonji" :takoje:
  13. Vlajko evo ti jedan predlog za putovanje, ali ces morati da kupis motor http://sites.google.com/site/brighton2capetown/home
  14. Snimak od malopre za tenerase :nanana: Da ne bude da Afrika pali samo kad je sunce i toplo :moto3:
  15. Continental Trail attack nije enduro guma. To je obicna putna guma i van asfalta nema sta sa trazis sa njom evo t primer kad budala krene sa lubenicama u blato
  16. Q-q nasta licis :nanana: Predpostavljam da neprijatelje likvidirate tako sto ih izmorite smehom kad se pojavite u ovim jadnim uniformama :staa2: Pa nije valjda da nemate nesto normalnije i unifomisanije da obucete????
  17. Cekamo ga :sampion:
  18. Nije valjda da si toliko lose :lol:
  19. Vidis kako je mali ovaj svet, drug mi obori druga :stabre: Cika Rajko, opravljaj se brzo treba da se radi nesto
  20. Ne moze da nadje jos jednog Mongola za put :lol:
  21. Slovenac na fantasticnom 12. mestu
  22. Pa recite koja je ta cifra?
  23. Dakle stvarno su DEBILI!!! ĐŠĆČŽ pa ko to razume u inostranstvu, jos i ona glupa cirilicna slova??? Pa Grci koji nemaju latinicno pismo, a nemaju cirilicne tablice! @OFF Jel zne neko gde ima da se kupi siroki beli izolir?
  24. Nekom je zivot majka, a nekom maceha :ooo: :ooo:
  25. Ala Stanovnik gazi
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja