Kao sto kaze pesma ;D ;D ;D ;D
Leto pocelo, a ja tek u septembru idem na odmor. Ko ce to izdrzati :o :o :o
E ja vala necu, uzeo sam tri dana slobodno na poslu i u sredu 07.07. krecem na produzeni vikend ;D ;D ;D ;D
a tamo.... Sucuraj ;D ;D ;D
;D ;D ;D ;D ;D
A u nedelju nazad istim putem ;D
...pa na posao
Pih ja reko ti pao, a ti ustvari samo zamazao jaknu ;D ;D ;D ;D
Ko sto rece Zelja, mobilni pod fen i ima da radi, prethodno ga operi pod vodom da speres prasak
Svaki kofer moze da bude i Top i bocni, tako da spremi se za kupovinu
http://www.touratech.com/shops/004/product_info.php?products_id=10775&osCsid=601edcdef32eaf5e0e5ffcf99ac00584
Ne znam gde si ti to video kod njih 3 kofera za 550 evropljana?
Auu brate pa kako malo ??? Pa od cega su te smirgle? Jel ima industrijsku masinu da mu potrosi toliko struje, a razredjivac je verovatno iz NASA ???
Mozda sam ja ne upucen, ali mislim da je 20 evropskih i vise nego dovoljno. Ispravite me ako gresim
Engleski model ;D ;D ;D ;D
Pa kako brate kocnica? Pa jel vidis da je leva ;) ;D ;D
pa kako brate vidis da je bas saltalica i da je bas leva ???
nadam se da ce vam slika bolje objasniti
Tako sto je ova koju Ceh poklanje okrugla, a ova koju ti pokazujes je ovalna