Jump to content

Moto Zajednica

Dzony93

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1490
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Dzony93

  1. E kolege rider.ni mi je burazer (rodjen, da ) E sad posto je on komiran moze jedna mala pomoc. Ako uzmem motor sutra, probne tablice se dobijaju istog dana? MEni dosli u nisu i pricaju mi po 3-4 dana se cekaju a ja nemam vreme da ih cekam zbog svih obaveza, i sad pitanje druge prirode kakve su cene taksija u bgu za nekih 10 km voznje
  2. Kakve su cene taksija u beogradu zanima me od glavne autobuske do kumodraza, ili je najbolje bus ( i koji bus ) ???

    1. Prikaži prethodne komentare  13 more
    2. NOTORIOUS

      NOTORIOUS

      Nemas frke... cim stignes vataj tramvaj 9(pitaj prvo jel ovaj ide preko Slavije :) ) i sidjes na drugom kruznom toku(mnogo manjem od Slavije) cim sidjes 5 metara od stanice ti je stepin vajat, pa mozes da tu klopas nesto ;)

    3. Dzony93
    4. stanebane

      stanebane

      Jbte al ste komplikovani...

       

  3. kako??!?
  4. Epa kolege bajkeri navrcam do Bg u petak mozda sretnem nekog usput :D

    1. cvele 1389

      cvele 1389

      ako te ne zaveje sneg :P

       

    2. sashac

      sashac

      Gde nadje petak...

  5. imam ovu sibicu mnogo dobra stvar, jedva je ugasim xD . Inace sta kazete na ovu igrackicu dole topio sam zlato njim
  6. BRoj ne znam bila nalepnica pozadi koju sam skinuo, 2 vizira imaju neke sitne ogrebotonice i to moze da se ispolira, skuter ne vozim vise pa mi i ova kaciga visak u garazi cena dogovor.
  7. Ako treba nekom kais za piaggio 500 agregat ( bio na x9 500 evolution ) neka mi pusti poruku .
  8. Kais solidan, skinuo ga sa moje x9tke koju sam prodao pretprosle godine tada sam stavio nov, a ovaj je extra. Cena dogovor (sigurno ne kosta kao nov ni kao pola nov kais) ...
  9. TREBA ZUBAR, da mi odgovori na ovo pitanje. Burazera uhvatio neki virus, pored toga poceo da se zali da ga boli umnjak( poceo da izlazi) i evo danas drugi dan cela leva strana vilice mu otekla?! sta da radi sad????

    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. savke

      savke

      jbg,sve je pod jakom upalom..neka sto pre ode kod zubara da mu ocisti to,bice mu odmah lakse

    3. ljadza

      ljadza

      ne znam odakle si, ali maxi skuterasi nahvalise clana Zeka Peka i drugari, a on je stomatolog ,pa vidi da ga kontaktiras

    4. ljadza

      ljadza

      ne znam odakle si, ali maxi skuterasi nahvalise clana Zeka Peka i drugari, a on je stomatolog ,pa vidi da ga kontaktiras

  10. trenutno gledam do 2500 e motor. Cene sad skacu pocinje sezona, pa sad planiram da sacekam i jos malo ustedim pa uzmem najbolje za te pare sto ima
  11. za 250 e . Salu na stranu odlucio sam da ne zurim nigde jeste da sad idu cene gore, ali ipak cu da sacekam jos mesec-dva da dostekam jos par stotina evra i onda idem po nov motor
  12. burazer dok se vozio sa tim deckom, on zaboravio da mi kaze da pocinje neki cudan zvuk da se cuje u 5 brzinu, bukvalno kao da vozi u redline a da ima snagu da poleti, a u nizu brzinu ok. I vile mu nisu bile kriv epo ko zna koj put video motor uzivo aman ljudi ako sam ja corav cale burazer i drugar sigurno nisu.
  13. 2009 za jedno 4-5 god.
  14. Crveni SV prodat. ma gledam novije sada ispod 2004-5 ne gledam
  15. odustao ja, setio se danas neceg sto sam juce video i dok listao na forumu provalio prob... trazim dalje
  16. Pregledao sam ceo motor svaki cm bukvalno jedino mi se far i vila ne svidjaju.. .... Inace za 2soma evra,naveo decku te sitnice sve i dao mu predlog uz neckanje pristao da smanji cenu... ima tu da se ulozi stotinak evrica i da se vrati u extra stanje, razmisljam da odem o5 da pogledam motor pre nego sto se odlucim zasigurno, sad zapao u neki problem pa jos kolokvijumi guzva nevidjena... Vodim druga jednog koji zna te motore u dusu samnom da ga pregleda sta mi on kaze aminujem
  17. da ali ni uzivo nisam video da su krivi kao ni jos par njih oko mene . Nebitno sad mi nesto iskrsnulo pa je pitanje da li cu da uzmem na kraju motor..
  18. bio video ok su.... ako neko ne veruje nek ide i pogleda.... Porbao motor ne uvija se ne vuce kad se pusti volan..
  19. Brate najbolje odes i vidis u kakvom je stanju to sto je naveo da je zamenjeno, ako kaze da je uradio a ti vidis npr ulje zamenjeno a ono staro ko biblija sve ti jasno
  20. haha jbg
  21. suzukati ima tokico...
  22. to me zbunio kolega znam da suzukati ima tokico, cak i ebay prepun, a motor koci u mesto
  23. to me zbunio kolega znam da suzukati ima tokico, cak i ebay prepun, a motor koci u mesto
  24. bio uzivo video svaki deo sam opipao na motoru! Gledao sam ga vise nego sto sedeo na njemu . Brata provozao decko , osteno da krive vile nebi ga nabio 200 i kusur da rizikuje sebe i drugog, ja malo probao ne vuce lepo polazi, na slici ne znam zato deluje krivo , uzivo druga prica. Motor za te pare extra kozmeticki sto se tice ulaganja jos malo i guma prednja . Razmisljam da oborim cenu i uzmem u toku nedelje, kad pregleda majstor!
  25. Bio danas da pogledam onaj plavi sv 2007 iz oglasa. Motor uglavnom malcice ofucano izgleda, far mi se samo ne svidja kako je skarabudzen... Inace neke kolege sto pricale da su mu krive vile nek idu da pogledaju motor uzivo... Vile su prave, motor ne vuce, odlicno radi i povlaci, samo zamerka su mu te neke kozmeticke sitnice, tipa par zardjalih srafova, i na hladnjaku stine ulubljenja od kamencica i zunzara . Inace mislim da za ove pare je dzabe...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja