Jump to content

Moto Zajednica

Dzony93

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1490
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Dzony93

  1. Ja sam ovako odradio. Kolega sa foruma je uzeo skuter od mene doso je za vikend uzeo ga . U ponedejlak sam ja otiso u opstinu ( ali samo 1 u nisu dozvoljava jednostrano overavanje ugovora ) i overio poslao sve njemu i on u opstini overio i on platio porez i te sitnice. I naravno da moze svako odvojeno samo uz popunjen ugovor da ga plati. Samo proveri da li opstina daje takvu overu ugovora meni u nis u 2 rekli to je protiv zakonito dok ovamo lik mrtav ladan ma sve bre moze..
  2. e blago tebi sad , vise ti ne treba sirena
  3. Danas sam ja odjavio skuter, mora vlasnik motora licno da ga odjavi ne kupac..
  4. JA sam u Nis-u ako prolazis evo br. pa cimni. 062/263-921
  5. Da nije bio slucajno za oko 100 jevrica na kp ?
  6. pa mogo bi kad ih ne koristim vec, razmisljao sam da ubacim ,, end bar mirrors`` ali moram da nadjem neki na netu da vidim kako izgleda sa njima. Jos kad bi bili u zutoj boji
  7. pola motora hahaha . Ipak retrovizori
  8. Znam za one kacige sa ugradjenim retrovizorom, a kamera mislim da je extra stvar samo da li pokriva sve kao retrovizori
  9. I tako danas parkiram kola prvi put u toku dana u crvenu zonu posaljem poruku da platim parking kad ono stigne mi povratna poruka gde me obaveste da mi naplatili 457.65 dinara WTF!?!? od kad je parking toliko skup??!?!?!

    1. Prikaži prethodne komentare  6 more
    2. Dzony93

      Dzony93

      idem danas da vidim...

    3. Sava1

      Sava1

      Srbistan..... Vode se filozofijom dok ima ovaca ima i vune hahah

    4. DaliborBP

      DaliborBP

      Kod mene u Backoj Palanci, parkiraju po ivicnjacima, trotoarima, zelenim povrsinama, na mestu za invalide, na sred puta ... Niko im nista ne moze, a parkinzi prazni jer se naplacuje! Nema pauka pa je anarhija! :/

  10. kolko kosta to zadovoljstvo
  11. e da mogu da se podese svi stitnici kako ti odgovara po visini a meni jbg konj :DD al nilski
  12. Visok 192 tezak brate 100 kila na vagu ali mislim da imam jos 2-3 visak.....
  13. znas da sam razmisljao o tome hahaha, ali nema y2k pa da imam kameru . A meni mislim da je siri korman , ali retrovizori nisu fabricki....
  14. Burazer narucio preko neta. Meni i njemu je knap dosta... Samo probano da ne stoji u ormaru cena 20 evropskih.
  15. Ma lepo vidim samo mi nisko u pm sam kad vozim a sa burazerom jos gore.... Moram extendere da uzmem vrat mi se ukoci od bacanje pogleda preko ramena
  16. ja se utripovao na 2 mesta... Bot... A ja sa 100 kila i burazer sa 85 .... Na koju stranu da zategnem amortizer? I gde ima oni extenderi za retrovizore u ove samo vidim ramena.....
  17. Jesam, naso sam ovde link i googalo da vidim gde sve puca . Sve je ok. Juce sam mozda 50ak m mozda i jace vozio bez ruku da vidim da ne vuce motor, ne vuce. A palo mi na pamet sinoc oko 12 da proverim lanac , pa i ti kad si mi reko za farbu da se razlikuje uplasio si me, iso sam da proverim oba . Komsije s e krstile kad sam ga izvezo napolje i posle 30 sec uvezo u garazu ....
  18. Kupio sam ih u gradu jer kod mene ima 4-5 kineska centra i nisam naso nigde led diode, ovde su cak male LED kao moj sto prodajem te cene..
  19. E aco sad to vidim na slici ne znam sto tako ispalo o.O Uzivo ram svuda ista boja, na onu sliku pored ista svuda Evo sad izaso bas da proverim isto hahaha. Taman sam gledao dal' lanac treba da se pritegne
  20. Znaci moze bilo koji slip-on?
  21. Moram da pitam onda starije
  22. Icicu do njega neki dan, samo da vidim vreme ...
  23. Drzajic? Meni on pre 5 -6 godina trazio 50 e za dugme za zmigavac.. Valjda pojeftineo
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja