Jump to content

Moto Zajednica

Dzony93

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1490
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Dzony93

  1. ako nekog ne mrzi da se registruje i potvrdi cisto da uapdnem u beta testiranje :)https://www.dragonspropheteurope.com/en/register?fi=8mt3bxhm75olv64z

    1. icecool

      icecool

      Log in, log out.OK

    2. sasha.

      sasha.

      izvol'te:)

  2. Ja tek sad provalio da je za skuter hahaha. Ma meni nebitno tolko sad koja je temperatura ulja.. NE divljam po gradu pa da se cimam da ne zakove masina
  3. Ja sam uradio sad pa preko noci nek odstoji . A i planiram uglavnom uvece da ocisitm i podmazem lanac tako da ima vreme da sve nalegne na svoje.
  4. http://club.dx.com/reviews/text/158931 naso slucajno ovo , jeftina varijanta ako neko oce da proba
  5. JA danas cistio petrolejom i extra se pokazao s obzirom kolko mi je lanac bio strokav....... LAnac skroz cist ko suza , posle pranja da se osusi obrise krpom, pa malo izduvao kompresorom. Posle o5 dobra krpa lepo trljanje da upije sve malo odstoji i poprskao Molov sprej ( 600 din na pumpi 400 ml ) Tecan je ovako alo se zadrzi na lancu posle 5-10 min skrama lepljiva nema gde da mrdne.... Sutra posle voznje javljam utiske ali mislim da je extra kako vec drzi
  6. Malo da ozivim temu. Evo danas prvi put cistio lanac. Posto je jos fabricki A preso 17k po meni je u extra stanju. Uzeo sam petrolej i cetkicom za zube sve lepo utrljavao po 10ak cm mislim 5 min da sam cistio sve i isprao petrolejom. Na kraju odstajalo malo obrisao dosta krpom kompresorom izduvao visak i o5 krpom. Na kraju uzeo sam sprej za lanac do MOL-a ima na njihovim pumpama 600 dinara 400 ml kad se poprska tecan je ali se dosta zadrzi, posle nekih 5-10 min napravi dosta gustu i lepljivu skramu koja ne mrda . Sutra posle voznja javljam koliko baca E da na netu sam video da ovaj sprejo 0k0 850-900 dinara a ovde 600 tako da eto pogledajte
  7. ixil na njega sam mislio
  8. Kazem ako vec ide neko preko. A sigurno nece brate da ti naplati 300 e za polovan ako nov toliko kosta.... A i taj da trazi za polovan toliko taj nije ni normalan vec . Nego ja sam naso neke oko 180-220 e i zvuce dosta dobro nije two bro's ali ipak dobri
  9. ipak se vozilo danas :) a nisam ni bio jedini

    1. Prikaži prethodne komentare  5 more
    2. Dzony93

      Dzony93

      i sutra i sutra :)) ja se vozio preko 3 sata :Dd

    3. MladenV

      MladenV

      Navrati do Aleksinca kada se vec vozis preko 3 sata da vidim tu azdaju :D

    4. Dzony93

      Dzony93

      e razmisljam to, moram samo kacigu da kupim dobru :DD

  10. To mozda nadjes preko na otpadima od havarisanog motora pa da uzmes za male pare.... A i da svercujes pa da nemas carinu.... Sad me ovo podsetilo na lika u nisu sto stavio staru yoshimuru na yugica
  11. Pa oni su malo tezi od tegica, tako da bi trebalo malo da ublaze vibracije... Jedino da gresim??
  12. Meni siri korman i ovako.... A retko se probijam kroz grad barem sad po nisu smanjeni semafori i napravljeni kruzni....
  13. http://www.kupujemprodajem.com/Protektori-KTM-3834787-oglas.htm http://www.kupujemprodajem.com/Protektori-3834749-oglas.htm imao je i jedne crveno crne za oko 1500 din po meni najbolji..
  14. Ja tih briga nemam . Ovde cela 3-4 x6 ima i to parkirani ispred kafica po ceo dan A vec narucio par ovih, nisam imao jos kinte za hromirane
  15. Probijao sam se ja sa skuterom koji je siri od kawe pa je moglo da se prodje a oni mogu da se saviju u zglobu skroz tako da nece toliko da smeta
  16. TAman reko danas mozda moze da se vozi solidna prognoza, kad ono pogledam kroz prozor mecava -.-'

    1. Sava1

      Sava1

      Jaka muda ce se otopi. Strpi se malo covece a do tada razradjuj neku rumunku ahhaha

    2. Dzony93

      Dzony93

      hahahaha

       

  17. Moze zamena za sprej za lanac
  18. Tooo brate narucujem sledeci mesec, sad sam bankrotirao .
  19. prodato
  20. ljudi gledam na sajtu kompp bardahl ulje zanima me da li su te cene koje su na sajtu ili su vece?

    1. Prikaži prethodne komentare  6 more
    2. *zeka*

      *zeka*

      Popust se zavrsio juce .

       

    3. plavobeli

      plavobeli

      koliko sam razumeo popust vazi do kraja sajma

    4. Dzony93

      Dzony93

      da nije neko spomenuo do aprila tj pocetak aprila?!?

  21. meni se svidjaju samo njegovi retrovizori definitivno mislim da ubacim end bar retrovizore
  22. podseca na bandita/horneta/ ebemliga sta ali meni nekako lep
  23. http://p1.bikepics.c...2067923-800.jpg
  24. ti si ko moj cale , nece lepo da ti nalegne na laktove i ramena .......
  25. Hvala. Icicu neki dan do njega da pogledam za neki mali servis na motoru
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja