-
Broj tema i poruka
90 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: zokkac
-
Uh, kakav propust, naveo sam je evo sada u "oglasu"
-
Odličan motor, odmah bi pazario da mogu
-
Prodajem odličan Police sat, model Sidewinder, kućište od nerđajućeg čelika, crna kožna narukvica (mogućnost stavljanja metalne, cca 3000din.), korišćen, u perfektnom stanju, kao nov, kupljen u Bomar-u, trenutna cena 25990 / 223€ (Beograd). Full pack (kutija, jastuče, papiri). Features : Case diameter: 40 mm Stainless-steel case; silver dial Precision quartz movement Protective mineral crystal protects watch Water-resistant to 330 feet (100 M) Specifications : BatteriesIncluded : 1 BezelMaterialType : stainless-steel Binding : Watch Brand : Police CaseDiameter : 41.00 millimeters CaseMaterialType : stainless-steel CaseThickness : 13.00 millimeters ClaspType : Buckle DialColor : silver DialWindowMaterialType : Mineral EAN : 5055284733514 Label : Police Manufacturer : Police MaterialType : stainless-steel MaterialTypeSetElement : stainless-steel Model : PL-12086JSSB/04 PackageDimensions : L:5.12 X W:4.25 X H:3.23 ProductGroup : Watch ProductTypeName : WATCH Publisher : Police SKU : 9485 SpecialFeatures : tachymeter Studio : Police Title : Police Men's PL-12086JSSB/04 Sidewinder Silver Dial Watch WatchMovementType : Quartz WaterResistanceDepth : 330.00 feet CENA: 100€
-
Svi punjači su prodati. Hvala svima koji su mi se javili i koji su kupili neki od ponuđenih punjača. Može lock teme...
-
Prodata tri punjača, ostao je jedan CTEK MXS 5.0...
-
CTEK MXS 7.0 je prodat. Ostalo u ponudi: MXS 3.6: 50€ MXS 5.0: 60€ 064/844-2527
-
-
Jedan MXS 5.0 je prodat. Još uvek su aktuelni (po jedan komad): MXS 3.6: 50€ MXS 5.0: 60€ MXS 7.0: 100€ 064/844-2527
-
Prodajem malo korišćene CTEK punjače, kao što su u naslovu navedeni, MSX 3.6, MXS 5.0, MXS 7.0. Punjači su potpuno ispravni, odlično očuvani, sa potpuno novim kablovima i akumulatorskim kleštima. CTEK oficijalni PDF katalog sa svim informacijama Osnovne karakteristike: • Potpuno automatsko punjenje u 8 faza • Namenjen za punjenje 12V olovnih akumulatora (WET, MF, GEL i AGM) od 1,2 Ah do 140 Ah • NOVA FUNKCIJA DESULFATIZACIJE - uklanjanje štetne naslage olovnog sulfata sa ćelija pre početka punjenja • Impulsno punjenje u svhu održavanja što produžuje vek trajanja akumulatora. • Puni čak i potpuno ispražnjene akumulatore, koji su dugo stojali, velika verovatnoća uspešnog punjenja i oporavka akumulatora • Poseduje tri jedinstvena načina punjenja za upotrebu na malim akumulatorima, velikim akumulatorima • Poseban način punjenja pri niskim temperaturama • Pogodan za AGM akumulatore • Niska struja pražnjenja, neosetljiv na nestabilnost napona (radi na naponu od 220-240 V) • Visoka efikasnost: 85 % • U kpmletu je punjač, klješta za akumulatore i CTEK brzi (vodootporan) konektor • Punjač može biti spojen na akumulator mesecima - idealan za sezonska vozila (motocikli, skuteri, plovila itd.) • Kompaktnog dizajna sa rupama za trajnu montažu Koraci punjenja (za MSX 5.0, za MSX 7.0 je slično, a MSX 3.6 nema desulfatitaciju, već samo punjenje i održavajuće punjenje): 1. KORAK - uklanja štetne naslage olovnog sulfata 2. KORAK - ispitivanje akumulatora, punjenje e zapoeti ako je sa akumulatorom sve u redu 3. KORAK - glavno punjenje, akumulator se puni do 80% napunjenosti 4. KORAK - apsorpcijsko punjenje, vaše vozilo moete upaliti nakon ovog koraka 5. KORAK - ispituje da li akumulator moe drati napunjenost 6. KORAK - obnavlja duboko ispranjene akumulatore 7. KORAK - potpuno napunjeni akumulator, vrši se odravanje akumulatora konstantnim naponom 8. KORAK - pulsno punjenje u svrhu odravanja, akumulator dobija pulsni napon kada napon akumulatora padne ispod zadane vrednosti Sve (moje) slike punjača u full rezoluciji Sve (moje) slike punjača u full rezoluciji (SLIDESHOW) Video (moj) snimak svih punjača (YouTube) Sve informacije možete videti na oficijalnilnim CTEK linkovima: CTEK MXS 3.6 oficijalni link sa osnovnim informacijama CTEK MXS 3.6 oficijalni PDF sa osnovnim informacijama CTEK MXS 5.0 oficijalni link sa osnovnim informacijama CTEK MXS 5.0 oficijalni PDF sa osnovnim informacijama CTEK MXS 7.0 oficijalni link sa osnovnim informacijama CTEK MXS 7.0 oficijalni PDF sa osnovnim informacijama MXS 3.6: 50€ MXS 5.0: 60€ MXS 7.0: 100€ 064/844-2527
-
Scuba, Ima istine u svemu sto si rekao, naravno. Priča o svemu ostalome, a ne samo o uljima, sigurno bi mnogima dobro došla. Ljudi su puni neudomica, nisu sigurni šta je prava stvar, a kao što BMW kaže, to je samo zato što novčanik vodi glavnu reč, pa se razmišljamo "šta nam je najbolje za ono što imamo od novaca", realnost je tu u drugom planu. Tamo gde se ima para, oteraš u servis, ljudi urade sve šta i kako treba, ispostave ti račun, platiš, voziš, i ne misliš, ako nešto krene po zlu, vratiš se na istu adresu i uključiš alarm. Neće tamo neki prosečan stranac, "motoraš", zilion podataka da čita o tome koje mu npr. ulje treba. Mi smo svi ovde nerealni, pokušavamo da se iskažemo najviše kroz materijanlo, ta se trend opšteg utiska o svemu tako može podići prema gore na razne načine, najmanje na one prave. Svi maksimalno odvajamo za ono što najviše volimo i za šta mislimo da je najbolje, ispunjavalo nama to ili ne one najvažnije kriterijume za koje to i služe. Ovde je priča u uljima, da, kupuju neki ona najskuplja, jer misle da će im motor raditi kao tigar. Možda treba svi da kupujemo i Valentino ili Versace gaće, pa će nam alatka raditi još bolje nego inače )) Filter za ulje. Pa normalno, ali normalno je, ne treba to ni znati, promena ulja - promena filtera. Kao što i kaže Ruska, uz toliko pomenute gaće, valda se i one menjaju barem posle kupanja. E sad, ako se nema para, pa nebitno da li je filter jeftin, opet se gleda na uštedu, pa se zdrava logika okreće naopačke raznim pravdanjima, i tu se gubi smisao... kao i u svemu. Izašao sam na polusatnu pauzu za doručak, doručkovao sam, ovo sve pročitao i evo nešo i ja izfilozofirao, pozdrav svima,čujemo se
-
Ovo je skroz dobra tema, nikada ne bih rekao da će biti ispričana na ovoliko stranica, neverovatno. Mr. expendable, ja sam oduševljen tvojim odgovorima, respect takođe i za sve ostale.
-
Hah, 'de da se ne uzbuđujem zbog potrošnje s obzirom na cenu goriva No, potrošnja je ipak smanjena na oko 6 i nešto po gradu, 5-5.5 na autoputu pri 120km, tako da su mi nervi sada u granicama zadovoljstva
-
Bokiliću, Evo da ti oficijalno zahvalim na preventivnom servisu moje stare Aprila Pegaso, motor fino ide, nisam primetio nikakve nedostatke, ulje def. ne curi više iz prednjih viljuški, karburator izgleda korektno funkcioniše jer mašina fino radi i OK vuče, ne znam više šta reći... Preskočiću ono priču o kafi, pitanjima za zdravlje i post-brizi o urađenom poslu, jer vrlo je očigledno da su to sasvim normalne stvari koje izgleda na drugim mestima nedostaju, pa kod tebe ispadaju bonus na sve ostalo. U pitanju je ipak još uvek neiskvarena kultura kod tebe, nesebičnost i sasvim normalan fer-plej odnos sa mušterijama, što predstavlja jedan lep šlag na torti za urađen posao, Uglavnom, sve je bilo brzo, korektno i kvalitetno, te se nadam da će se i moja mašina tako osećati još nek vreme, do sledećeg - servisa. Cool, čujemo se, pozdrav svima na forumu
-
Pa ništa, šta reći, održi onda sve te Pegaso-e u životu ako možeš, samo gledaj da neki od onih ćevapa gore ne završi u karbovima
-
Bokiliću, šta radiš sa tom starudijom od Pegasa? Zar još ima sirotih likova koji to voze?!
-
Prijatelju, hvala na odgovoru. Agip koji pominješ... mislim da je bio baš taj, znam da je bilo "racing" u imenu ulja. Razumem da je to AGIP ulje bolje od Motul-a 5100, jedino sam ga mogao uzeti u Ninex-u, ali imaju samo litru, i neće ga više nabavljati (!?!?), pa sam natočio Motul. E sad, pošto je moj Pegaso kod majstora Bokilića na generalnom pregledu, prešao sam samo 50km do njega sa novim uljem pa još nisam mogao sa skontam kako ide, valda će na povratku od Bokilića i kasnije skontati i osetiti razlike...
-
Pratim temu, drugari, hvala puno na sugestijama, btw. kupio sam famozno MOTUL 5100 10W-40 za Pegaso, za koji dan ću ga menjati, pa ću videti da li ću osetiti neku razliku između prethodnog AGIP 5W-40 i novog MOTUL-a...
-
Top job, nema sta!
-
'bro veče svima! Toliko je ovde pitanja i odgovora, pokušao sam dosta toga da pročitam, i jesam, a dosta toga mi je sada i jasnije u vezi ulja. Ali jedno nije Koje ulje mi preporučujete za Aprila Pagaso Cube 1997? Originalno kataloško je SAE 5W-40 A.P.I. SG. Ja sam do sada jedanput sipano novo, i to Agip 5W-40, ali najo ga više u nabavci, možda uspem sledećih dana. A još je i skupo, oko 1200 din/l... Da li da vijam 5w ili je OK neko 10W-40, neki Motul 15W50 ili sl.? Ne vozim motor po hladnom vremenu, samo iznad... 10C npr. H.E.L.P!
-
Heh, hvala na sugestiji, a i na onom bukvaru za motore, IPAK cu ga loma "prelistati", uvek se nađe neka korisna inoformacija...
-
Bokili, Setio sam se jednog pitanja... KN filter za vazduh... Da li ima vajde da ga pazarim za moju Apriliu Pegaso, hoće li se PRAKTIČNO dobiti na ičemu kupujući tu džidžu za 70 jurosa? Ili da ga držim na Champion filteru od 4 jurosa?
-
Savetovano je će biti urađeno, nema šta, veliko hvala za sada, pa se čujemo / vidimo
-
Dobar dan svima, Bokilicu posebno, ovo je njegov "page" Mali savet potreban. Pitanja su mozda stupidna, ali ipak - zelim odgovor(e) Moja Pegaso Cube, Aprilia. Nemam garažu ili bilo kakav zatvoren prostor da ga čuvam, ali je "pod bravom" u haustoru zgrade, iza čelične ograde. Znači nije pod otvorenim nebom, ali "zebe", napolju je, na otvoreno. Sada, preko zime, da li je dovoljno da ga pokrijem ciradom, zaštitim gume nekom krpom; da li da ispuštam gume; šta sa rezervoarom, da li da ga do vrha napunim gorivom; akumulator je izvađen i pod float charging, za struju SVE znam.. Sve u svemu, ne brinu me gume, iovako će se menjati, na proleće ode kod majstora (dajem 100000€ ako pogodite kog) na operacioni sto, ali možda ima nešto banalno na šta ne mislim, a posle može napraviti neke eventualne probleme?
-
Cao Paune, Hvala na ponudi, prvi komšija mi nudi 190€ pa mu nedam, jer mi nije ništa hitno... I njemu kažem - limuzinu na E75, pa onda pravac za NBG po nove
