Jump to content

Moto Zajednica

MIĆALEXĆ

Članovi
  • Broj tema i poruka

    456
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: MIĆALEXĆ

  1. Krecem od kuce Okupljanje ispred DIS-a Pauza na jezeru , al sam se smrzao Lalajko i ja Ljute masine pored jezera Bas je lepo ovo jezero Ja pored svog ljubimca I najzad smo stigli Ovde se treba popeti Najlepsa slika iz mog putopisa Prelepa panorama Sa ove visine motori se ne vide Visina koja zamagljuje pogled Mnogo krsevito Bas je uzbrdo No koment Majstor u podnozju Po naredjenju nntoma trudili smo se da sve pojedemo dok Lalajko ne stigne
  2. MIĆALEXĆ

    Ostrvica

    Iz albuma Moje slike

    uspon je bio tezak
  3. MIĆALEXĆ

    Ostrvica

    Iz albuma Moje slike

    prelepa panorama
  4. MIĆALEXĆ

    Rucak

    Iz albuma Moje slike

    nntom je naredio da se sve pojede dok Lalajko ne stigne
  5. MIĆALEXĆ

    Ostrvica

    Iz albuma Moje slike

    lepa priroda
  6. MIĆALEXĆ

    Ostrvica

    Iz albuma Moje slike

    ovde mi malo falilo da se popnem
  7. Iz albuma Moje slike

    ljute mashine i po neki traktor
  8. MIĆALEXĆ

    Ja

    Iz albuma Moje slike

    pauza pored jezera
  9. MIĆALEXĆ

    Jezero

    Iz albuma Moje slike

    bas je lepo
  10. MIĆALEXĆ

    Ja

    Iz albuma Moje slike

    al sam se smrzo
  11. MIĆALEXĆ

    DIS

    Iz albuma Moje slike

    okupljanje ispred disa
  12. MIĆALEXĆ

    Ja

    Iz albuma Moje slike

    polazak od kuce
  13. MIĆALEXĆ

    Ostrvica

    Iz albuma Moje slike

    ovde treba doci
  14. Mnogo srece ti zelim majstore.
  15. Bravo.Lepa prica.Pozdrav.
  16. Hvala na slikama i prici.Pozdrav.
  17. Djurkane delim tvoje misljenje.
  18. Bas umes da uzivas u voznji a i da nam tako lepo preneses slikom i recju.Hvala ti .Pozdrav.
  19. Hvala na putopisu.Pozdrav.
  20. Sta bi ostalo od ovog cuda da se vozi bar 80.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja