Jump to content

Moto Zajednica

srbac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    5784
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: srbac

  1. A Rosija su ostalih 16 propustili ,hehehehehe. Njemu niko nije pomagao.
  2. Ko je uspeo da uzme titulu (da ih pobedi) dok su vozili Rosi, Stoner, Markez ? Odgovor je lak !
  3. Nema skroz drugog vremena. Ista staza, dva točka, ista pravila, pa teraj bato ! Agostini je vozio dve trke dnevno. Sidje sa 350ccm i odmah posle 20 minuta sedne na 500 , ko je to radio, niko. Za 10-15 godina, niko se neće sećati Rosija a M.M. itekako hoće !!!
  4. Giacomo Agostini je najbolji, o čemu vi raspravljate.... Vozio različite motore, kubikaže....bez elektronike i kojekakvih igrica !!! Možemo pričati ko je drugi
  5. Čestitam, navozaćeš se baš dobro. Moj sledeći motor je GS. Zašto? To još nisam imao
  6. Trebalo bi da koliko se sećam tu bude guma i da se gurne pin od bočne plastike !
  7. To su prejake kočnice za taj motocikl. Vile od XTZ su najslabija karika prilikom kočenja. Meke su, veliki hod imaju i usput se uvijaju. Za 320mm puta dva potrebna je jača viljuška.
  8. Hvala na odličnom putopisu. Srećan sam, što sam ga tek jednom pročitao u dahu !!!!!
  9. Dal link da gledamo to Pirati sa kariba...
  10. Toplo je sada. da je hladnije upalio bi i ugasio...
  11. Isto se desava kad se motor dobro potera i zagreje da se ugasi na leru. Ne moze upaliti dok se ne ohladi desetak min. Covek je nosio dva puta bosch pumpu od Citroena BX19d, jer se gasi kad je vruc. Na kraju smo videli da su usisni ventili bili skoro 0,00 ili čak i u minusu. Posle štelovanja ventila, nije se više gasio. Tvoja XTZ-jka radi kao sat !!!
  12. Kad su ventili sa malim zazorom 0,01-0,02 ili manje, onda motor radi dok se ne ugreje, posle toga gubi ler ili mora da se zavrne šraf od lera. Kad se ohladi onda ler bude 2500 ili vise !
  13. Postoje K&N filteri koji su napravljeni za XTZ750, nisu jeftini. Protočni auspuh, Dynojet set za podizanje snage, ( igle ,dizne, bušenje šibera) Osetno se poboljša snaga. Ljudi govore da potrošnja ostaje ista, čak neki tvrde da se smanjila !
  14. Predviđen je za uspravnu i horizontalnu vožnju
  15. Koliko novca za ovaj proizvod i koiko vremena je potrebno? Danke šen
  16. Bez 21 cola nema ADV.
  17. Oduvek su mi bile sumnjive te pobede zaredom. Kako Rosija, tako i Markeza !!! Sećam se one Markezove u Moto 2 kad je po kiši sa zadnjeg mesta stigao na prvo posle kruga, dva....sad on ume da vozi a ostali nemaju pojma... Jasno je da se oduvek muljalo sa gumama, i drugim stvarima, politika !. Verujem da su u Hondi Lorenzu verovatno uvaljivali neke Barumove Michelinke.
  18. srbac

    Led zmigavci pomoc

    U instrument tabli treba isto da proveriš koliko je wati kontrolna sijalica. Piše na releju 2 puta po 21+ 3w kontrolna !
  19. Nek skine malo cenu. Definitivno vredi !!!
  20. Sa jednom zamenom ulja, sta se moze videti? Kako radi menjač i ništa više. Da li dobro podmazuje, to se ne moze videti....treba puno desetina hiljada km za to. Da li ga troši ili ne, to ništa ne govori o podmazivanju... Sva brendirana ulja su dobra... naravno ako nisu falš
  21. Ovako moze i da izgleda motor sa 40 na sat. Taj će se motor popraviti, nije strašno oštećen. Svaki motor kad se slika oboren izgleda gadno. Kad se digne na točkove, već je druga pesma ! Samo da se dečko oporavi, ostalo je lako !
  22. Ja sam 187, bio mi je ok crossruner.
  23. Tehnodrom nema motor koji ispunjava kriterijum. S1000XR. 2016. 11950e CBR650F. 2015 5650e Ostali motori su značajno stariji FZ8 , animičan motor VFR800X crosruner, prijatno sam se iznenadio kako se lako vozi i kako dobro vuče iz nižih obrtaja. Menjač najbolji na svetu.
  24. Izasao je novi BMW boxer kruzer od 1800ccm, sto ne bi i GS imao toliko
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja