Jump to content

Moto Zajednica

srbac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    5784
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: srbac

  1. Zdravo komšija !!!!!
  2. Nadamo se da će sve biti kako treba i da će uzeti još nekoliko tiula. Jasno je da Agostinija najboljeg trkača, niko nikada neće stići !
  3. Evo pazario kod kineza, besplatan transport Male Hella DIN Socket to Standard Female Cigarette Lighter Adapter|Motorcycle Electronics Accessories| - AliExpress WWW.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
  4. Neka menja tehnički pregled. Puštaju sada sa aftermarket auspuhom na vecini teh pregleda.
  5. Malo je deset sekundi. Treba mu vise od 5 min da se zagreje. Vozi se malo pa će biti dobro. Treba da se zagreju tela karburatora a za to treba vremena. Neće mu ništa faliti i tri sata da radi u mestu...
  6. Moraju da im skinu dosta snage zbog norme EU. Sada Honda CBR650F ima 90ks a pre 20godina je CBR600F imao 100
  7. Da li su će biti na prodaju Tech 3 ?
  8. Gde ovo ima da se kupi ? Vaskrsavam temu od pre 8 god
  9. srbac

    Kupujem auto

    Odličan je 308sw, kao avion je unutra.... vozi ga moj kum... čestitam
  10. Markez je objasnio kako se pada
  11. Ima i 307sw i 308 sw ali uglavnom je za niže osobe ili decu, nema baš puno prostora...
  12. srbac

    ZX9R vlasnici

    A slike?
  13. Sva tri su dobra. Kod nas ti je mala ponuda, tako da je bitnije u kakvom je stanju nego koje je marke...
  14. Izgleda da ipak je bitno da je bio na domaćoj stazi. Do sada nešto tako nije pokazao dečko.
  15. Čime premazati sedište na motoru? Danke šen
  16. Na auto otpadu od Renoa Senika ili nekog VW onaj mali kockasti, kvalitetan, gura do 3bara lako.
  17. za off road model KRK MX200 a za Srbiju BRE 300F
  18. Samo da se zna i felna treba da se podmazuje
  19. Odličan
  20. Da im pokaže putanju....
  21. Bronza je skupa, ukrali bi sada !!!!
  22. I širi korman malo, taman da se isprave leđa !!!!
  23. Ovo sada služi i kao crash pad Odlično urađeno !!!!! 12 points
  24. Tu se Tim nista ne pita, jedan čovek donosi odluku, onaj koji daje lovu... Deda je samo opisao problem pravim rečima.
  25. Neka puste Kawu sa Reom neki krug tuder, makar na FP 1,2.....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja