Jump to content

Moto Zajednica

rus022

Članovi
  • Broj tema i poruka

    180
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: rus022

  1. Pala prva hiljada km u ovoj sezoni....

    1. BigRider

      BigRider

      код мене већ сома и по!!!

       

    2. Dejan Nešković

      Dejan Nešković

      Čestitam drugari. :)

  2. Ne znam da li za zamenu treba neki poseban alat, presa ili sl. pa cu za probu uzeti NN pa ako sve bude bez problema onda ubacujem prave.Hvala na savetu
  3. Pokusao sam da to malo sredim ali ne ide. Ili zapinje ili ima lufta , tako da ce tu ipak doci novi. Inace lezajevi su 650 din, NN proizvodjac ili oko 3200 din firmirani. Inace ovo su dimenzije
  4. Pitanje za Bokilica: na mojoj fzs600 2001 su lezajevi slicni ovima na gpz.Gde god sam gledao po netu nisam nasao takve nego su svi konusni valjkasti.Koji su fabricki?Mogu li ti sa kuglicama da se zamene onim sa valjcima ili je to kod mene neko nesto budzio?Posle voznje po Fruskoj Gori su ti lezajevi prolupali , pa da iskoristim zimu da to sredim. PS : Samo da znas da Cvele(mat crna CBR ,bio kod tebe na remontu karburatora) jos nije zamenio svecice....
  5. Zurka je nadmasila i nasa ocekivanja , drago nam je da su se bajkeri odazvali u tolikom broju. Hvala svima koji su nas posetili i druzili se sa nama. Za neki sledeci put obecavamo jos bolji provod.
  6. Obisli smo ove godine dosta skupova , pa da se i mi nekako oduzimo kolegama bajkerima tako sto cemo organizovati zurku. Svi ste dobrodosli
  7. rus022

    problem sa r1

    Google kaze: Takodje kaze i da se ova greska najcesce otklanja proverom zica i konektora jer je problem u losem (labavom) kontaktu, najverovatnije na satu ili ECU
  8. Malo mi je nejasno ovo uputstvo! @RAJA Moze li ovo malo detaljnije : upaljen ili ugasen , koliko spreja ... ?
  9. Vredi li ovo kupiti? Pomaze ili je samo za izvlacenje para?
  10. Ipak cu odustati. Hvala svima
  11. Ima li neko ovakvu jaknu i kakvi su utisci?Planiram da je kupim ali nisam nasao nikakve komentare o njoj. http://www.louis.de/...=212001〈=en
  12. Da , bas to sto si naveo a posle toga malo u grad .Inace , kod nas u SM je sve isti dan - u 08.30 testovi , u 10.30 poligon pa voznja. Nije komplikovano. Srecno na polaganju
  13. Evo, da se pohvalim da sam i ja konacno izasao iz "ilegale"- danas sam polozio za A kategoriju.Sutra po potvrdu i da predam papire u SUP. Da li neko zna koliko treba da izrade dozvolu i da li ja dok je ne dobijem mogu da vozim sa onim papirom? Treba li da kopiram potvrdu iz auto skole da je imam uz onaj papir ili pisu kategorije u potvrdi iz SUPa ? Inace , B kategoriju imam vec 15 god. a dozvola je stara (papirna).Placam li samo izdavanje nove dozvole ili moram posebno da platim i dopis kategorije? Unapred hvala na odgovorima. A sada malo
  14. Izlazim iz ilegale - polozio za "A", sada mogu da se vozam i malo dalje od komsiluka

    1. Prikaži prethodne komentare  5 more
    2. nntom
    3. Ogy

      Ogy

      Bravo majstore-tako i treba-sad mozes da uzivas u fullu.Ja sam to resio prosle godine i to u 41. godini.Nikad nije kasno !Srecno i pozdrav.

    4. Ogy

      Ogy

      Bravo majstore-tako i treba-sad mozes da uzivas u fullu.Ja sam to resio prosle godine i to u 41. godini.Nikad nije kasno !Srecno i pozdrav.

  15. Vidim da je vec radjen nosac kofera za fazer 600, pa me interesuje kolika bi bila cena ?
  16. Zna li neko gde ima da se kupi ralica za fazera 600 2001 g. i po kojo ceni?
  17. Zna li neko gde ima da se kupi ralica za fazera 2001 g. i po kojo ceni?

  18. Stigla prinova : Yamaha Fazer 600 2001 !!! :-)

    1. Prikaži prethodne komentare  8 more
    2. Milanezi

      Milanezi

      Neka je sa srecom!!!

    3. ThePainkiller

      ThePainkiller

      Sretno i puno bezbednih kilometara!

    4. Andreja

      Andreja

      Srećno ti bilo! :)

  19. Opet ja , sa jos pitanja(jbg prvi put kupujem motor).U oglasu pise "na ime kupca" - da li to znaci da je motor odjavljen i da je placen porez? Ako je vracena tablica i motor je odjavljen , da li mogu dobiti neku privremenu ili probnu tablicu da bih ga dovezao kuci ili ce morati na prikolicu? Pokusao sam da nadjem da li vec postoji odgovor negde na forumu ali nisam nasao. Mozda ce neko reci da nazovem prodavca ali mi pare stizu za koji dan pa ne bih nikoga da smaram (osim vas)
  20. Hvala na tako detaljnom odgovoru, a za pivo cemo lako.
  21. Za oko mi je zapalo '95 god, nemacki ne znam ali tu je google za pomoc
  22. Mislim da mi je "kocnica" u glavi ispravna.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja