Pitanje za Bokilica: na mojoj fzs600 2001 su lezajevi slicni ovima na gpz.Gde god sam gledao po netu nisam nasao takve nego su svi konusni valjkasti.Koji su fabricki?Mogu li ti sa kuglicama da se zamene onim sa valjcima ili je to kod mene neko nesto budzio?Posle voznje po Fruskoj Gori su ti lezajevi prolupali , pa da iskoristim zimu da to sredim.
PS : Samo da znas da Cvele(mat crna CBR ,bio kod tebe na remontu karburatora) jos nije zamenio svecice....