Jump to content

Moto Zajednica

Nemanja_zem

Članovi
  • Broj tema i poruka

    736
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nemanja_zem

  1. Hvala dr.GT, ta ngk je bila i ima da se kupi a denso kako sam razumeo komsiju u ap spotru kod njih nema.
  2. Danas sam bio u AP sportu, meni treba NGK CR10 a oni nisu ni dobijali takvu Denso.
  3. Kamera sutra ide za 40e tako da moze tema da se brise (ukoliko neko ne ponudi 50 )
  4. Moze i za tank torbu ili enduro gume 100/90-19 130/80-17
  5. Ima 10x opticki i 200x digitalni zum, baterija 2200mAh.
  6. Menjam kameru canon mv400 koju sam dobio a ne treba za nesto od opreme ili delova sto bi mi trebalo a to je: -korman za enduro 22mm -retrovizori -platnene bocne torbe -letnje rukavice{L vel} -pantalone(L-XL) -zensku kacigu(XS-S) Dobio sam punjac uz nju ali ne i kabl za povezivanje. Ima tragova koriscenja. Cena neka bude oko 60e u trampi. Kontakt ovde ili na pp
  7. Mene ove godine ceka kupovina bar 2 kacige i jednih pantalona a mozda i jos necega pa ako neko bude imao viska katalog iz louis-a bio bih mu zahvalan
  8. Probao sam tog CB500 u ryu, nije u najboljem stanju bio
  9. Bio sam u radnji verovatno se secas, taj sto imate je mnogo "saren" za moj ukus. Jedan retrovizor mi ne igra nista, doci cu ovih dana po rucice kvacila i kocnoce. Pozdrav
  10. moj je kriv tako da ne moze da posluzi za uzorak. koja bi okvirna cena bila od celicnih cevi?

  11. meni treba tanji- 22mm
  12. I dalje u potrazi za kormanom....
  13. Kupio bih i retrovizore za isti motor
  14. Kupujem korman za freewind-a ne mora od njega niti nov
  15. Da daodam da se held oprema moze naci u YBC-u u radnji motomania
  16. A gde se nalazi njegova radnja?
  17. Ja cu definitivno zameniti ovaj motul nekim drugim uljem, o bardalu sam cuo podeljena misljenja.
  18. Hvala na odgovorima ja sam sipao motul 5100 10-40 jer pise u uputstvu da ide polusintetika te gradacije ali je menjac dosta bucan sa njim
  19. Koje ulje se u vasim masinama sa vazdusnim ili uljnim hladjenjem najbolje pokazalo? Hvala unapred na odgovorima
  20. Sve najbolje buducem vlasniku!!
  21. 950e
  22. Moze preko racuna na stovariste za gradjevinsi materijal, to cu brzo da unovcnim jer radimo gips!! Cena jos niza za 50e
  23. cena maximalno spustena
  24. Suzuki freewind
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja