Drugar ima TA 600 sa fabričkim auspuhom. Videću danas da ga navatam pa da vidiš razliku. Meni se zvuk svidja samo je brate mnogo preglasan, pali alarme u ulici kad mu dodam malo jači gas. Ljudi na ulici se useru kad počne da puca kad mu naglo oduzmem gas.
Drugari montirao sam Robertov auspuh i moram priznati da za sad nisam zadovoljan. Estetski je savrsen ali bas preglasan. Majstor nije imao cev da nastavi na DB kiler pa je sad otvoren. Moracu da iscimam Roberta da mi napravi drugi kiler da ga utulim malo dok me komsije nisu zapalile sa sve vetropirom.
Muljaz je u pravu ali prohrom ispoliras i bude kao nov. Meni iskreno se ne svidja karbon na motoru koji mi teramo. On mi je vise za trkalice.
Evo usput i jedan prijateljski savet za sve: kada budete vracali sraf za ispustanje ulja ucinite to nezno sa dva prsta kao da trazite kod male na bradavici na kojoj frekvenciji je radio Raka Eshinger. Tako cete ustedeti sebi dosta vremena i zivaca (a verujte i novca)
Muljaz jesi skidao karter ili ti je urezivao navoj direktno? Ne bi valjalo da udju opiljci u karter, ja cu sad da odem da majstora da ga pitam, a interesuje me i kako si to izveo
Oprosti ako nisam bio dovoljno jasan. U mom predzadnjem postu piše da će ici sve djuture (zajedno) kao i da odustajem od prodaje na forumu (može oglas da se briše). Hvala svima koji su me savetovali i onima koji su me kritikovali.
Ja nisam napisao fixnu cenu, a nije mi niko ni ponudio nešto pa da sam odbio. Otpadima nije zanimljiva jer ono što oni prodaju od delova je polupano, motor je neunistiv ako se održava tako da ih manje-vise ne zanima. Definitivno je najbolja opcija uzeti stranca u dobrom stanju.
Nisam 100% siguran koji je navoj jer ide lako na obe strane. Moracu to da resim sto pre, jel ima neko predlog gde bih mogao da nadjem? Gledao sam u louis-u i polo-u nemaju, mislio sam da mozda imaju one namagnetisane
Moj je prohrom hexagonal, meni iskreno najlepši. Možda sutra montiram pa ću postaviti slike. 160E je kod Roberta. Nego jel ima neko šraf za ispustanje ulja da mu ne treba, moj je oblajznuo...
Nije jos to to, ja sam do sad uvek od aprila zvanicno otvarao sezonu (mozda sam kraj marta). Ma ne bih da prepricaavam sta su mi sve nudili, definitivno je gore prodavati nesto nego kupovati. Uzeli smo jeftiniji auto pa je jebivetar ostao kod mene Spremajte polako masine odbrojavamo dane