Jump to content

Moto Zajednica

Nemanja_zem

Članovi
  • Broj tema i poruka

    736
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nemanja_zem

  1. Muljaz svaka cast Mislim da oko 200e izadju miselin anakee, RYU motors im je jedan od zastupnika RYU
  2. Telefon više nije na prodaju
  3. Bukvalno slicice nista se ne vidi
  4. detaljan test
  5. 200e
  6. 12V 8Ah, mogu da posaljem kompletan users manual ako neko hoce
  7. Prodajem telefon iz naslova, kupljen preko Telenora 8.11.2011. Prodajem ga jer sam dobio nepristojnu ponudu da uzmem xperiu arc isto sa Telenora. Telefon nema ni jednu ogrebotinu, bukvalno kao nov. karakteristike Cena 220e. Evo par fotografija slikanih ovim telefonom (ja sam ih smanjio, slika u rezoluciji 3264x2448) Tel: 069/17-18-696, Nemanja
  8. Ima odlican zvuk Ako ti se bas ne svidja stavis mu toliko hvaljeni auspuh iz Ade
  9. Okaci neki gde se cuje masina
  10. Ja nikad ne planiram, kad sednem na motor vozim pa na koju stranu odem
  11. Ako je verovati prognozi sutra ce biti toplo Mora se imati odlicna oprema za voznju po hladnoci.
  12. Hahaha moze biti i da sam pobrkao rekli od utorka lepo vreme kad ono... kisurina
  13. Ma ti si mekan salim se jeste ladno al me mrzi da stavljam kacigu, rukavice i ostalo za tako kratko
  14. Ma to je samo 200m od mene do devojke a onda kod nje oblacenje
  15. Jel tera neko po ovoj ladnoci, svi se ucutali
  16. Samsung D900
  17. Al si ga nasankao... Strom je po meni najbolji odnos cena/kvalitet u klasi i mislim da ce ga jednog dana dosta nas ganjati
  18. Video sam da imaju uljeza vile u onoj radnji na cosku u Vrtlarskj gde se prodaju filteri. Mislim da dosta uticu i gume na to.... Ne mora da znaci da je otisao lezaj al proveri za svaki slucaj. Sve sto nije hitno sacekace zimu
  19. Dacu vam ja moj stender da prekopirate ako hocete
  20. Razboleo se o loseg ulja (tako mi majstor kaze). Bregasta i klackalice su bili dosta pohabani. Uvezen je iz Svice prosle god i covek koji ga je uvezao je imao nezgodan pad sa njega, udario ga je auto direktno u skocni zlglob leve noge Do tad je bio u fabrickom stanju. Nije to moj ja sam u Prvomajskoj. Moj savet svima je da sipaju motul 5100 to ulje je odlicno za njega
  21. Ja sam se istovario sad za popravku tako da ce auspuh malo sacekati, ali cu ga sigurno zameniti sa onim iz Ade. Aj nazovi ti vidi za popust pa ako daju nema razloga da ne iskoristimo Kosooki samo probaj danju ga cuva 30 klinaca koje sam sve morao da provozam i sad ga brane zivotom
  22. Pravo da ti kazem ne znam sta bih da ga nemam. Podignut je amortizer do kraja i copavu uopste i ne koristim. Imam utisak da ga neko pipne da bi pao sa nje. Sa leve strane ga je prethodni vlasnik malo nazuljao ali to ce sve biti sredjeno do sledece sezone
  23. Evo da predstavim jos jednog clana bande Probudio se posle 3 meseca spavanja
  24. E pa odlicno se cuje, bilo mi je glupo da te zaustavljam sledeci put cu te smoriti da stanes da vidim kako izgleda )
  25. Bas Silerovom ka Ugrinovackoj, lepo je zagrmeo pa reko da vidim mozda je neko iz ekipe
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja