Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Fazera ili TDM

Recommended Posts

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Nakon male pauze, posto smo prerasli tip Chicco i Peg Perego, vracam se staroj firmi. Kao sto se vidi trazi se Fazer S2 ili TDM 2009 god, u sto boljem stanju. NIsta hitno ali prolece se mora docekati spremno. Ponude moze i na PP. Pozdrav

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • дипл.инж.саобраћаја, 157 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: R 1150 GS

pa bar smo ovde sto i kusur puta bistrili temu oko kilometraze ... ako zelis da i njen bude sa 8k km, nije problem, ali ocekivati da motor koji je 5 godina star predje manje od 20k km, nije realno, hm ...

 

izvini za off, savet je dobronameran ... ne dozvoli da na tebi zlonamerni ljudi zaradjuju ...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Anka, to je to sto mi treba. Samo trazim nesto sa manje km.... ;) Poz

 

Lepo ti je Slaviša napisao. I ja prodajem Fazera, ali malo starijeg - 2006-to prešao 52000 km. Znam da ti moj motor nije zanimljiv, jer nije S2, pa ti i ne puštam link. Ali 22000 km za 4 godine nije uopšte mnogo. Bolje je što je vožen, nego da je stajao, a ko pređe ispod 5.000 godišnje na motoru... 1zvizduk.gif

 

Pride, malo je onih koji su iskreni za kilometražu, a što se Ankinog motora tiče, lep je, još ona kupila u Srbiji, servisirala kako valja. Milina, kud ćeš lepše...

 

Inače, teško da ćeš naći takav motor sa manje km u Srbiji, a da kilometraža nije vraćana na satu.

 

P.S. Kilometraža se može vratiti na satu, al' odeš u ovl. servis, pa ti kažu koliko je prešao po kompu. Stoga će ti retko ko garantovati kilometražu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • дипл.инж.саобраћаја, 157 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: R 1150 GS

i jos zena vozila ... u pravom smislu te reci ... ;)

kud bolje ...

sa srecom potraga ...

 

 

Ziveli,

Slavisa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Za ovo Ankino samo bi mogao da kažem da nemam toliko para koliko ona iste. Inače,motor je kao puce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Nis

Motor je po meni malo preso,ti ako hoces sa malom kilometrazom mogu ti dati adresu predstavnistva u Nisu :D Malo je preso zato sto pored njega otac i ja imamo po jos 2,3 motora tako da nije stalno vozen on nego svi.

 

Sada je opremljen novim vizirom kupljen takodje u yamahi i registrovan je.

 

137715765533864783325016.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: XTZ 850 R

TDM 850 4TX 97 god. Novi model u odlicnom stanju s tri kofera u boji motora,Perla beli, oko 1800 eur registrovan do 07/14

 

Goran 060/617-78-00

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja