Jump to content

Moto Zajednica

Koji mobilni telefon - Android za GPS ?

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12085 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Steta je sto nema odredjivanje putanje preko vise medjuodredista. Bice valjda u nekoj od sledecih verzija. Koliko znam, nema ni 'vatanje track-log-a, ali to radim drugom aplikacijom. 

 

Nego, kad ponudi vise varijanti i iscrta ih na ekranu, ona koja je trenutno odabrana je nacrtana tamno plavom linijom, alternative svetlo plavim. Kako da odaberem neku od alternativa?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Bas kao sto si rekao kada ukucas odrediste on ti ponudi 3 rute sa tim da je aktivna ruta obelezena tamno plavom a alternative svetlo plavom.

Pored toga u dnu mape imas podatak o tipu prevoza i kilometrazi. Kada prevuces taj deo sa podacima o km i prevozu na levo ili desno menjas putanje izmedju te 3 ponudjene.

 

Pravljenje putanje sa medjustanicama ne znam ni ja kako se prave, mada mi nije ni trebala ta opcija pa se nisam ni udubljivao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

 

Imas opciju i da skines deo mape za gugl mape (da navigacija radi i offline), ali ne znam koliko detaljno onda prikazuje ulice, treba probati. Instaliraj i Here Maps za svaki slucaj i mislim da neces imati problema.

Radi perfektno, ja kesirao 50 kvadratnih kilometara Soluna, sve ulice zapamti, sve pise kako treba i navigacija kad kliknes na odredjenu destinaciju, tu te i odvede. Problem mozda moze da bude po nekim sumetinama gde je slab GPS signal ali to je vec druga stvar...

 

Da ponovim, ovo sam sad radio sa Lenovo Vibe P1m kada sam isao za Rumuniju i radilo je bez greske.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Ne znam da li je samo subjektvni osećaj, ali prvi put mi se desilo da koristim 3,5h IGO neprestano i da ne "popijem" celu bateriju...

Stavio sam pre 2 meseca neki Igo Primo by BasarSoft (100% legalna :na_glavi: )  i čini mi se da mnogo manje leši bateriju od "ostalih" verzija.

 

Ako bi neko mogao da potvrdu ovu informaciju ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja