Jump to content

Moto Zajednica

Povratak pionira (Hyosung GT650R)

Recommended Posts

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

Ma naravno, ali kazem da uvek treba sesti prodavcu na glavu i smarati ga dokle god vam ne zamene ono sto mora da bude dobro :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Kad kupujes novo garancija je ono zbog čega plaćaš duplo više nego neki mlad primerak sa predjenih 10% projektovane kilometraže. Kako stvari stoje u srbiji vise volim polovno ili čak novo bez garancije ali sa popustom. Bolje da popravljam sam nego da me neki tamo ljakse pravi budalom i tera da počinim delo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Samo za informaciju. Model GT 650, 2004 in 2005 godište, koji se prodavao u Sloveniji, skoro svi motori iz te serije imali su problem sa mašinom. Skoro svima je "zaribao" prednji cilindar i to posle 15000 pređenih kilometara.

Kako znam: i sam sam bio vlasnik, in posle kvara okupili smo se na forumu in od uvoznika te znamke za Slovenijo zatražili (i dobili) rezervne delove bez obzira na garancijski rok, jer je zbog količine kvarova bilo jasno, da je problem u mašini, a ne u vlasnicima.

 

Uvoznik još sada ime neke modele (nove) iz 2008, koje predaje za 3600€, ali nikako da jih proda.

 

Suzuki SV ima slican problem ali oko 50,000 km, kod STROMA predje i kojih 10.000 vise... (manje konjica)

U pitanju je lezaj klipnjace veci na radilici... >:( Drugi cilindar normalno NEMA problema,....

Napominjem jer je agregat razvijen od tog, samo KVALITETNIJI materijali i zavrsna obrada...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Paraćin
  • Motocikl: Hyosung GV 650 EFI 2010

Samo za informaciju. Model GT 650, 2004 in 2005 godište, koji se prodavao u Sloveniji, skoro svi motori iz te serije imali su problem sa mašinom. Skoro svima je "zaribao" prednji cilindar i to posle 15000 pređenih kilometara.

Kako znam: i sam sam bio vlasnik, in posle kvara okupili smo se na forumu in od uvoznika te znamke za Slovenijo zatražili (i dobili) rezervne delove bez obzira na garancijski rok, jer je zbog količine kvarova bilo jasno, da je problem u mašini, a ne u vlasnicima.

 

Uvoznik još sada ime neke modele (nove) iz 2008, koje predaje za 3600€, ali nikako da jih proda.

 

Kupiš taj za 3600 i odmah zameniš ležaj klipnjače, 200e i pobedio si!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Sve u svemu ovaj novi gt650r mi deluje lepo meni licno je lep motor ,mada sada ovi noviji modeli imaju i el.ubrizgavanje goriva i mnogo su bolje odradjeni ,polako ali sigurno ga dovode na pravi put a to je duzi vek trajanja i kvalitetnija obrada, posto nevozim vec par godina a imam u planu da kupim uskoro nesto mozda bi se i odlucio za hyosunga , neki ga hvale neki ga kude ali sam se nacitao da su ljudi uglavnom zadovoljni jebiga koliko para toliko muzike suzuki nov kosta oko 10 000 ovaj kosta skoro duplo manje mada ovaj hyosung ni nemoze da se poredi sa gixxerom ipak je to po meni jos pionir u moto industriji ,neznam ja sam ljubitelj novog da li bi uzeo polovni motor za te pare ili nov hyosung pa verovatno bi uzeo hyosung . A evo i zasto kao prvo nov je sa 0 km ja vise ne bi ga vozio kao suzuki za dve sezone 18 000km jer sam se u medjuvremenu ozenio dobio porodicu i motor bi mi koristio samo na krace relacije ili voznjice sve u svemu meni je lep motor za te pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Paraćin
  • Motocikl: Hyosung GV 650 EFI 2010

Čestitam ženidbu!

 

Vozićeš ti i dalje velike kilometraže jer će se i žena navući na motor. Ona kaže: bolje da voziš mene nego neku drugu. Prema tome pripremi pare za opremu x2 jer sve što treba tebi trebaće i ženi, a dete će pričuvati baba i deda.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja