Jump to content

Moto Zajednica

Louis/Hein-Gericke/Polo dobavljaci

Recommended Posts

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Kawasaki zr1 sa foruma donosi robu svaki mesec, placa se kad donese, cena +30%. On kaze da mora toliko zbog carine! Inace, uvek je doneo tacno ono sto sam i trazio i bio korektan max.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: honda cb 900 F Boldor

ja sam uzimao robu od ovog tipa iz Sente i uzima 15% ko što mnogi znaju,a inače roba mi je stizala za u proseku nedelju dana!Zadnji put sam  preko ortaka naručio od ovog iz Šapca ali neznam broj!Ako nekome treba broj Sekule iz Šapca neka mi pošalje pp pa ću da javim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Evo ovi ljudi u Horgosu donose robu iz Louisa BEZ PROVIZIJE (znaci veliki katalog, ne racunaju se popusti) :

 

http://www.motobunker.com/

 

Mislim da ovo zakljucava temu :D...Admini? :D ...mislim, bolje od ovoga moze samo da neko donosi robu ispod kataloske cene...sto nece biti :D  bespredmetno je dalje pricati o 10-15-30% provizije...ovim ljudima je ocigledno dovoljan stoer...16 posto uzmu kad prelaze granicu...i to im je trgovacka marza...jedan korak ka Evropi :D

 

Pozdrav :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

bolje od toga je jedan od nasih clanova u MC CIVIJA,sekula,covek donosi po kataloskim cenama,i plus imas i popuste  ;D ;D ;D ;D ;D,i plus sve zavrsis telefonom,posaljes kataloski broj za 2-3 dana stize ti roba ti samo mrdnes dupa do klubai eto ti robe ;) ;) :) :).kud bolje od toga,ja sam boga oca narucio,i zadovoljan sam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

bolje od toga je jedan od nasih clanova u MC CIVIJA,sekula,covek donosi po kataloskim cenama,i plus imas i popuste  ;D ;D ;D ;D ;D,i plus sve zavrsis telefonom,posaljes kataloski broj za 2-3 dana stize ti roba ti samo mrdnes dupa do klubai eto ti robe ;) ;) :) :).kud bolje od toga,ja sam boga oca narucio,i zadovoljan sam

 

Blago vama :( ... Mi ovde nemamo takve veze :) Ja sam se odusevio i za ovo "bez provizije"...da jos imam nekoga gde mogu i popuste da racunam, eh, gde bi mi kraj bio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Nis

Kako moze da se dodje do Sekule?

Narucio sam neke stvari pre 2-3 meseca preko njega i nema ga nikakav.

Ne javlja se na telefon,pa pretpostavljam da je u Nemackoj ili gde vec.Imam ovaj njegov broj 0658991866,jel" nije menjan u medjuvremenu.

Nemojte ovo da shvatite kao napad na coveka,cisto se interesujem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago

u horgosu ljudi donose robu po kataloskoj ceni-znaci po katalogu-ali velikom.kada ima neki popust u luisu to kod njih ne vazi,znaci samo one cene koje su u velikom katalogu.nista se ne moze dobiti po akcijskim cenama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Da li je moguce da niko ne cita cak ni 4-5 postova nazad...svi citaju samo zadnji post?! Pa nije ni cudo sto dolazi do nesporazuma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Čaba iz Sente ima novi broj 063-112 42 79  , stari broj još u funkciji (063-529 524 ) al će biti likvidiran za kratko vreme .

Narudžbe  Louis , Polo , Hein-Gericke(15%) Auner(www.auner.at  -  po kataloškoj ceni )

+ orginalni delovi - možete predati na prvi broj.

Moguć dogovor uvoza motora iz njemačke.

 

 

Vec 3-4 puta uzimao robu iz louisa preko Čabe i ni jedna zamerka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Evo ovi ljudi u Horgosu donose robu iz Louisa BEZ PROVIZIJE (znaci veliki katalog, ne racunaju se popusti) :

 

 

 

Mislim da ovo zakljucava temu :D...Admini? :D ...mislim, bolje od ovoga moze samo da neko donosi robu ispod kataloske cene...sto nece biti :D  bespredmetno je dalje pricati o 10-15-30% provizije...ovim ljudima je ocigledno dovoljan stoer...16 posto uzmu kad prelaze granicu...i to im je trgovacka marza...jedan korak ka Evropi :D

 

Pozdrav :)

 

Poslao sam im mail juče, danas mi se javio čovek da mi roba može stići za dve nedelje. Kaže da nema provizije već je cena kao u Loisu.

Čekam dve nedelje pa javljam šta je bilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Evo ovi ljudi u Horgosu donose robu iz Louisa BEZ PROVIZIJE (znaci veliki katalog, ne racunaju se popusti)

 

Mislim da ovo zakljucava temu :D...Admini? :D ...mislim, bolje od ovoga moze samo da neko donosi robu ispod kataloske cene...sto nece biti :D  bespredmetno je dalje pricati o 10-15-30% provizije...ovim ljudima je ocigledno dovoljan stoer...16 posto uzmu kad prelaze granicu...i to im je trgovacka marza...jedan korak ka Evropi :D

 

Pozdrav :)

 

Poslao sam im mail juče, danas mi se javio čovek da mi roba može stići za dve nedelje. Kaže da nema provizije već je cena kao u Loisu.

Čekam dve nedelje pa javljam šta je bilo...

 

Otprilike sam i ja u isto vreme narucio, zvao sinoc da cujem sta se desava, kaze upravo krecu preko, u toku nedelje treba da je na kucnoj adresi.

 

Videcemo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Na upit mailom dobio sam ekspresan odgovor da je sve po planu (sledeća nedelja) i da će m javiti čim stigne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Moja iskustva sa motobunkerom su:

- nazovem i pitam šta, kako,... i dobijem odgovor da donosi iz Luisa po ceni iz kataloga, ne sa interneta, znači eventualni popusti ne važe. Ajde reko´ nema veze, dogovorimo se da ću mu poslati mail. I pošaljem mu narudžbu i napomenem da očekujem da mi i potvrdi da je prihvatio da mi donese jaknu ( 270€ )

- nakon nedelju dana nema odgovora, nazovem ga da mu kažem da je dobio mail, on mi odgovori da nije čitao mail  ( koji mu se nalazi na sajtu  :o )

- prođe još nekoliko dana i ja odustanem od kupovine zato što čovek nije u stanju da mi odgovori, i o tome ga obavestim takođe mailom, i opet sa njegove strane ništa

 

I onda sam nazvao Sekulu i čovek mi istu jaknu koja je u međuvremenu otišla na sniženje pošalje u roku od 5 ( pet ) dana po ceni koja je na sniženju.

 

I ranije sam nabavljao robu iz Luisa ali je svaka nabavka bila za najmanje dve nedelje sa provizijom od 10 - 20 % , kako ko.

 

Sekuli svaka čast !

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

sekula je inace slan mc civija,vozi ture za austriju dva puta nedeljno,tako da je maksimalni rok isporuke neceg nedelju do dve dana,nekad stigne i za dva dana,on ide stalno samo je problem sto neke stvari nemaju na lageru kad ode pa onda mora de se ceka da donesu u tu radnju,druga stvar je sto se nekada desi da popusti sa interneta ne vaze u tom momentu u toj radnji,tek nakon par dana se desi da bude popust.ja sam narucio neke torbe,tak kasnije vidim da je bio popust i da sam omasio za dan,i on mi je rekao da su u toj radnji u koju ide tek nakon 7 dana skinuli cene,valjda cekaju jos malo da rasprodaju.kad se narucuje od njega treba samo napomenuti da je gledano na internetu da ne dodje do zabune.postoji mogucnost i vracanja robe ako ne odgovara (ali za to morate pricati sa sekulom jer ne bih da pricam nesto za sta nisam ovlascen,kako ide i sta) pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

A neki telefon Sekule itd, kontakt ili slicno? Donosi samo iz Louisa ili i iz drugih radnji?

 

Pročitaj predhodnu stranu !

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

ja sam preko Bere sa foruma naruchio par stvari i roba je stigla kada smo se dogovorili. 2 stvari nisu imali na stanju ali za par dana i to stizhe... korektan chovek, nema shta... ja sam zadovoljan  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja