Jump to content

Moto Zajednica

Cafe Racer kultura

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 413 postova
  • Motocikl: Cz 175/450,Cz 175/471, Jawa 175/356, Jawa 250/559Expres Jlo,

Volim Cafe racer kulturu, i drago mi je da je otvorena ova tema jer i sam jurim neki motor da. bih ga prepravio u cafea. Zna li neko nesto vise o Martinu, iskreno nikada nisam cuo nista o tom motoru. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug član, 3975 postova
  • Motocikl: konzerviran

ovaj gore (Yamaha) je vise dirt track racer...ogoljen da vise ne moze. Ram, tockovi, sitz, motor i auspuh (onaj kao far je dodatna oprema). Fali jos dobar par jaja i gassss.

Iako nije bas KWAKA (izgleda da je VFR)...tako deluje...jos dirt verzija...interesantno

• Zbunjen, 887 postova
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

ovaj gore (Yamaha) je vise dirt track racer...ogoljen da vise ne moze. Ram, tockovi, sitz, motor i auspuh (onaj kao far je dodatna oprema). Fali jos dobar par jaja i gassss.

Iako nije bas KWAKA (izgleda da je VFR)...tako deluje...jos dirt verzija...interesantno

VF1000 Interceptor, Mad Max fazon... interesantno, neprakticno :D i nema puno veze sa ovom temom :). Mada od mene desetka za trud, volio bih je posjedovati :).

• Svrati ponekad, 112 postova
  • Motocikl: GSX 750 F, '00.

Moja Honda cb 360 iz 1975 godine,koliko se moze uraditi cafe racer u ovim nasim uslovima....slikano mobilnim ;)post-4666-0-69908900-1354545839_thumb.jpg

pukovnice, bajk ti je kao lutka! :takoje: na tvom motoru, samo zameni sedište i mozda retrovizore stavi na krajeve rucica i imas cafe racer-a... evo nekih ideja za sediste

post-4198-0-15780400-1358255631_thumb.jpg post-4198-0-99313300-1358255792_thumb.jpg post-4198-0-65073900-1358256956_thumb.jpg

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja