Jump to content

Moto Zajednica

Cvijićeva, trkačka staza...

Recommended Posts

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Živim u Cvijićevoj ulici u beogradu, ulici koja je oduvek bila mirna što se tiče saobraćaja... Naravno, noću se moja ulica pretvara u trkačku stazu na kojoj se idioti dokazuju kolima, motorima i kamionima... Škripa guma, urlanje mašina... Nažalost, počelo je i danju da se to dogadja!

 

Juče sam prelazio ulicu na pešačkom prelazu koji je regulisan semaforom (kod broja 73), propisno na zeleno svetlo za pešake. Na sred ulice sam začuo lep zvuk mašine koja dostiže desetak hiljada obrtaja, lepo uobličenog kroz izduv! U momentu mi je srce zakucalo brže i refleksno sam okrenuo glavu na levu stranu i ugledao motor kako na zadnjem točku leti na mene. Odskočio sam u stranu i povukao ženu koja je hodala do mene! "Baja" nije ni pomislio na kočnicu i crveno svetlo, kao ni na nas "obične smrtnike"... Motor je Kawa Z750 crne boje, jakna crno siva mislim da je Dainese, kaciga je crna sa crvenim i sivim tribalima, tablicu nisam video jer je bila savijena ispod!

 

Ovim putem poručujem dotičnom "Baji" da moli Boga da se ne sretnemo, a ja ću se truditi da ga uledam kad tad...

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Комшија, приметио сам сличну тенденцију. Изгледа да она камера на раскрсници ничему не служи...да сад не псујем државу, власт и полицију.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Комшија, приметио сам сличну тенденцију. Изгледа да она камера на раскрсници ничему не служи...да сад не псујем државу, власт и полицију.

 

 

U pravu si, ali čemu služi mozak... Ne mrzim nikoga, ali bolje da ga ja naučim nego Mile sa šleperom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

...ali bolje da ga ja naučim nego Mile sa šleperom!

 

Па, можда је ипак боље да га научи Миле... :neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ne treba to čekati, ubiće nekoga dotle...to je deo naše motociklističke porodice, koji bi ja olešio od batina.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Комшија, приметио сам сличну тенденцију. Изгледа да она камера на раскрсници ничему не служи...да сад не псујем државу, власт и полицију.

 

 

U pravu si, ali čemu služi mozak... Ne mrzim nikoga, ali bolje da ga ja naučim nego Mile sa šleperom!

 

Ako naleti na mene, gotov je. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

I ja zivim jako blizu, najbolja drugarica u Cvijicevoj i mogu slobodno da potvrdim tu pricu... Ne znam koji je njihov problem. Zasto ne idu na auto put ili neku stazu :neznam: Nego ga ubaci u prvu, drugu i skroz do daske dok ne pocne da puca i gori... :staa::lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

Živim u Cvijićevoj ulici u beogradu, ulici koja je oduvek bila mirna što se tiče saobraćaja... Naravno, noću se moja ulica pretvara u trkačku stazu na kojoj se idioti dokazuju kolima, motorima i kamionima... Škripa guma, urlanje mašina... Nažalost, počelo je i danju da se to dogadja!

 

Juče sam prelazio ulicu na pešačkom prelazu koji je regulisan semaforom (kod broja 73), propisno na zeleno svetlo za pešake. Na sred ulice sam začuo lep zvuk mašine koja dostiže desetak hiljada obrtaja, lepo uobličenog kroz izduv! U momentu mi je srce zakucalo brže i refleksno sam okrenuo glavu na levu stranu i ugledao motor kako na zadnjem točku leti na mene. Odskočio sam u stranu i povukao ženu koja je hodala do mene! "Baja" nije ni pomislio na kočnicu i crveno svetlo, kao ni na nas "obične smrtnike"... Motor je Kawa Z750 crne boje, jakna crno siva mislim da je Dainese, kaciga je crna sa crvenim i sivim tribalima, tablicu nisam video jer je bila savijena ispod!

 

Ovim putem poručujem dotičnom "Baji" da moli Boga da se ne sretnemo, a ja ću se truditi da ga uledam kad tad...

 

a otkud znas da taj baja nema pistolj npr i da nema problem da te ispuca po nogama jer hoces da isterujes neku svoju pravdu? mani se javnih pretnj i praznih prica.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

U pravu je, pređi na dela :takoje:

 

Ako ga sretneš negdje priđeš mu raširenih ruku sa osmjehom :D

 

Kad skine kacigu, uhvatiš ga tim istim raširenim rukama za kragnu i nabodeš ga glavom.

 

Ako ga dobro nabodeš 100% pada na zemlju, ostatak završiš cipelama, samo obrati pažnju da ne izvuče nešto...

 

S reči na dela :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

 

 

a otkud znas da taj baja nema pistolj npr i da nema problem da te ispuca po nogama jer hoces da isterujes neku svoju pravdu? mani se javnih pretnj i praznih prica.

 

 

Što bi reko Ilija Čvorović, izvini se lepo čoveku što si prelazio ulicu na zeleno svetlo za pešake a Đura će da ti oprosti što ti je zgazio ženu :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

www.youtube.com/watch?v=JsTjWx9GVOs

 

Izvini, morao sam ;)

 

Inače u potpunosti podržavam tvoju ideju da se šabanu na....eš majke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

 

 

a otkud znas da taj baja nema pistolj npr i da nema problem da te ispuca po nogama jer hoces da isterujes neku svoju pravdu? mani se javnih pretnj i praznih prica.

 

 

Što bi reko Ilija Čvorović, izvini se lepo čoveku što si prelazio ulicu na zeleno svetlo za pešake a Đura će da ti oprosti što ti je zgazio ženu :zdravo:

 

Posle toliko vremena provedenog na ratištu, bilo bi glupo da se plašim pištolja... Imam ga i ja!

Nisam pominjao nikakav fizički obračun! Što bi rekao brat od gospodina Rajkovića "Odveo bih ga u goru, vezao za drvo, seckao bih ga mesec dana..." :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Kad tad diferencijal od Fapa prođe kroz šuplju i usijanu glavu takvog kretena, samo molimo boga da ne bude kakve kolateralne štete...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja