Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Bos Brod
  • Motocikl: Slaven

uzeo sam criejva nekih 2 e po metru i prom i stegao selnama jel to dobro a filter enznam negdje sam, citao da je dobar onaj filter za dizele jel to tacno ili a nekako su mi grane tako stavite da jedna cijev tacno ispod vijka i moram il raspustim il skinem da raspustim pa zakrenem vidjecu nesto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

kolegi su stigli Rox riseri, treba da odem do njega da ih malo prostudiram pa da vidimo dal bi to mogli da iskopiramo :)

meni bi to leglo kao budali shamar jer sam "kratezh" :lol:

post-13098-0-95301700-1390841204_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Bos Brod
  • Motocikl: Slaven

bas sam juce detaljno gledao vijak na karteru za ispustiti ulje i tacno je ispod grana od izduva dali je netko to vario jeste sig dok ste mi vi rekli da se vijak moze nesmetano odvrnuti da se ne skidaju grane al izdleda da cu kos sebe morati skinem da bi ispustio ulje usput odmah i grane sredim malcice ocisktim i to a dje bi mogao da nadjem opruge za lamele mozel se to kod vas koga a imam ja kolegu u novom sadu dali bi to on mogao da preuzme pa da tako nekako skontamo 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

bas sam juce detaljno gledao vijak na karteru za ispustiti ulje i tacno je ispod grana od izduva dali je netko to vario jeste sig dok ste mi vi rekli da se vijak moze nesmetano odvrnuti da se ne skidaju grane al izdleda da cu kos sebe morati skinem da bi ispustio ulje usput odmah i grane sredim malcice ocisktim i to a dje bi mogao da nadjem opruge za lamele mozel se to kod vas koga a imam ja kolegu u novom sadu dali bi to on mogao da preuzme pa da tako nekako skontamo 1zdravo.gif

ima u Louisu ja mislim, Bera mozhe da ti donese.

a shraf potpisujem da mora da mozhe da se skine bez skidanja grana, ako nisht anije prepravljano. mislim koja fabrika bi napravila da morash sve rasturati samo da bi ulje promenio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: mladenovac

kolegi su stigli Rox riseri, treba da odem do njega da ih malo prostudiram pa da vidimo dal bi to mogli da iskopiramo :)

meni bi to leglo kao budali shamar jer sam "kratezh" :lol:

ma sve se može kad se 'oće :-) ja sam vec nešto iskonstruisao ali nikako da počnem sa pravljenjem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Bos Brod
  • Motocikl: Slaven

ma problem, je to sto je netko prepravljao pa zato a granu je tj onaj dio dje se ubada u izduv ispod vijka i moram skinem to sve jbg znam da nebi trebalo al tako je a kad bi se mogle te opruge provjeriti i kolko bi kostalo da znam al i ja sve da krenem praviti al nikako ovaj snjeg pade i nek stoji jos dok malo ne otopli i mislio ulje prom.al da ne stoji opet jbg ima vremena polako napravicu samo da opruge lamele nabavim i to bi bilo to 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Ajd da malo razbijem zimsku monotoniju, vreme hladnoće i snega. Letnja fotkica, koju nazvah OVAKO SE POČINJE. Moj mali se malo uživeo... 0a-smiley.gif

post-25614-0-50377100-1391024725_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

zna li itko kako se stavljaju slike ovdje ja pokusavam al bezuspjesno 0stabre.gif

dole ispod imash USE FULL EDITOR, kad ti otvori tu stranu imash dole levo, attach images. dalje chesh mochi i sam :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Bos Brod
  • Motocikl: Slaven

evo da stavim koju sliku mog skinutog kvacila tj. korpe posto nisam slikao kad sam skidao to nisam mogao da se snadjem za fotoaparat a danas jesam pa sam odlucio eto da stavim par slika a i slikacu kad budem montirao a sam me nesto int posto sam pobrkao lamele i medju ploce kad sam nespretan spale mi sa stola dok sam cistio grane zapeo i pale i sad vise neznam kako koja ide 0stabre.gif i lupam glavom i neznam ni kako su bili vise ni one medju ploce kako se okrecu na koju stranu s onim zaobljenim djelom ili ostrim 0stabre.gif

post-31871-0-64377500-1391369893_thumb.jpg

post-31871-0-91290100-1391370108_thumb.jpg

post-31871-0-33031900-1391370147_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

"Veksla (od nem. Wechselbalken) V. Prihvatnica".

E sad, jos malo pa cemo skontati,ali prvi put sam sada cuo rec i mislio da je kolega kinuo dok je pisao ovu umesto "ventil" npr 1lol.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Bos Brod
  • Motocikl: Slaven

E da to kao sto je na slici a to kod nas zovu veksla najlakse receno slavina ili ventil kao sto rece kolega mouse0 ili kolega pera pop i on zna o cemu sal milsio a to je taj ventil kao na slikama pusta mi na onoj gumici dje se steze sa ta dva vijka i kako da to rijesim sta vi mislite ne na ovome djelu dje je vakum tu mi ne pusta vec dje se steze za rezervar0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja