Jump to content

Moto Zajednica

Sta reci na ovo

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch

Aj da i ja dodam po nesto.

Covek je stvarno odvozao xtra, nema sta. Ako ga ikada upoznam stegnucu mu ruku. Mada iako se vidi da zna sta radi i gde ide uvek moram da se zapitam sta ako se jednom desi neko malo sranje, pri ovakvoj voznji njemu treba malo ometanje i kraj. Nemojte da me razumete pogresno divim se coveku koi je ovo uradio al mislim da je ovakva za*ebancija ipak za stazu ili za neke obezbedjenije situacije. Ne bi mogao ni da zamislim sta bi bilo kad bi oplaio u nekoga.

A sta ako ti eksplodira monitor u facu,padne ti crep na glavu,eksplodira ti plin u autu itd.itd.

Ako bih tako razmisljao odoh u atomsko skloniste, PRODAJEM MOTOR! hehehhehe!

Bez ljutnje Djusi, sta ako ovo sta ako ono!? Uvek postoji rizik! Ceo zivot ti se svodi na rizik.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

da vozi dobro vozi,i vidi se da poznaje put,ali ipak ovakva voznja nije za put,uvek se moze desiti da neko nastrada,nek mu je sa srecom...

 

Ako si pazljivo odgledao snimak,mogao si da vidis da u svakoj nepreglednoj situaciji nije prelazio 150km/h,cak je u par situacija silazio na 50-70km/h,a pri tom nije bilo nekog extremnog kocenja.Gde god bi mu se ukazala prilika isao je nesto brze,ali ne i preterano.Vozi dobar motor,vidi se da dobro vozi,tako da ja nisam imao utisak da je bio u nekoj alarmantnoj situaciji.

Ja zivim u Kovinu,od Kovina do Bele Crkve ima 45-50km, dosta krivina i veoma slicno vozimo na toj relaciji.Jednostavno poznajemo tu relaciju i peglamo koliko nam put dozvoljava.Siguran sam da svako od Vas u svojoj okolini ima neku relaciju koju dobro poznaje,pa da malo po gasu!?

 

 

znam ta pravac, odlicn je...bas samdanas tuda prosao, nego sta t vozis?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch

da vozi dobro vozi,i vidi se da poznaje put,ali ipak ovakva voznja nije za put,uvek se moze desiti da neko nastrada,nek mu je sa srecom...

 

Ako si pazljivo odgledao snimak,mogao si da vidis da u svakoj nepreglednoj situaciji nije prelazio 150km/h,cak je u par situacija silazio na 50-70km/h,a pri tom nije bilo nekog extremnog kocenja.Gde god bi mu se ukazala prilika isao je nesto brze,ali ne i preterano.Vozi dobar motor,vidi se da dobro vozi,tako da ja nisam imao utisak da je bio u nekoj alarmantnoj situaciji.

Ja zivim u Kovinu,od Kovina do Bele Crkve ima 45-50km, dosta krivina i veoma slicno vozimo na toj relaciji.Jednostavno poznajemo tu relaciju i peglamo koliko nam put dozvoljava.Siguran sam da svako od Vas u svojoj okolini ima neku relaciju koju dobro poznaje,pa da malo po gasu!?

 

 

znam ta pravac, odlicn je...bas samdanas tuda prosao, nego sta t vozis?

Trenutno bez motora,najsveziji motori koje sam imao fz750,vfr750,xt600

Neznam na koji pravac mislis?

Javi se na msn ili PM da ne idemo dalje u off

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Beli

Mogli bi da organizujemo potpisivanje peticije koju bi uputili proizvodjacima motocikala,s ciljem da ne proizvode vise drumske replike trkackih motora,odsad samo skuteri!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

A sta ako ti eksplodira monitor u facu,padne ti crep na glavu,eksplodira ti plin u autu itd.itd.

Ako bih tako razmisljao odoh u atomsko skloniste, PRODAJEM MOTOR! hehehhehe!

Bez ljutnje Djusi, sta ako ovo sta ako ono!? Uvek postoji rizik! Ceo zivot ti se svodi na rizik.

 

 

E vidis vjerovatnoca za tako nesto je 1:1000000000000000000, a vjerovatnoca da se on slupa ovakvom voznjom je u najboljem slucaju (po njega) 1:100...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Aj da i ja dodam po nesto.

Covek je stvarno odvozao xtra, nema sta. Ako ga ikada upoznam stegnucu mu ruku. Mada iako se vidi da zna sta radi i gde ide uvek moram da se zapitam sta ako se jednom desi neko malo sranje, pri ovakvoj voznji njemu treba malo ometanje i kraj. Nemojte da me razumete pogresno divim se coveku koi je ovo uradio al mislim da je ovakva za*ebancija ipak za stazu ili za neke obezbedjenije situacije. Ne bi mogao ni da zamislim sta bi bilo kad bi oplaio u nekoga.

A sta ako ti eksplodira monitor u facu,padne ti crep na glavu,eksplodira ti plin u autu itd.itd.

Ako bih tako razmisljao odoh u atomsko skloniste, PRODAJEM MOTOR! hehehhehe!

Bez ljutnje Djusi, sta ako ovo sta ako ono!? Uvek postoji rizik! Ceo zivot ti se svodi na rizik.

Brate sve se svodi na kalkulisanje tih rizika. Manje sanse da svisnem imam ako sedim sa devojkom u gradu nego ako ulazim sa arsenalom oruzija u banku. jebi ga ako cackas mecku uspece i ona jednom da te dokaci. Svaka voznja ima svoje vreme i mesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Licno nemam nista protiv ovog snimka... covek je pokazao sta i kako ume i mogu samo da mu cestitam... I samo da vam kazem da ljudi voze i brze i neiskusnije, ali to nije zabelezeno kamerom, pa kao i da se ne desava... Svi gledamo klipice koje je snimio "tamo neko" i  sad kad smo prepoznali deonicu puta kroz koju smo svi nekoliko puta prosli... panika... Motor je kao i sve drugo: rizik, doduse malo veci, pa sam tako i ja imao tu nesrecu da me na pravdi boga pokupi automobil na sred raskrsnice, dok sam vozio max. oprezno "ne ugrozavajuci" druge...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

 

nevidim pored avatara nikakvu marku motora koji vozis ili si ti samo jedan obican SVINGER ili bi trebao da se uclanis u neko pesacko drustvo mislim da tvoji komentari nisu za ovaj forum gde bi trebalo da se PREPRICAVAJU voznje a ne da se sa strane LUPETA, ZA OVAKAV SNIMAK JE NEKO STAVIO GLAVU U TORBU  sreca pa je ziv a vi BEZMUDICI nelupetajte vec sagnite glave i recite BRAVO MAJSTORE, NEKA TI JE BOG U POMOCI !MOTORI SE VOZE ZA UPRAVLJACEM A NE ZA KOMPIJUTEROM ! NAZALOST MALO JE TAKVIH NA OVOM FORUMU !

 

S obzirom da me ne poznajes onda si se bas lepo "raspisao". Ja nisam od onih koji voze da bi bili vidjeni i zato se ne hvalim sa stvarima koje sam prosao. Ja vozim za sebe i svoju dusu, a zato kad zelim da dam sebi oduska odem i to radim na za to ipak malo prihvatljivijem mestu. Ovako gust saobracaj svakako nije mesto za takvu voznju pa koliko god dobro da on ume da se provoza tuda.

Sto se mene tice, ja vozim na dva i cetiri tocka od svoje sedme godine, vozio sam i na trkama tako da lupetanje ostavi po strani.

Da je stavio glavu u torbu to svakako jeste, ali ne samo svoju nego mozda i glavu neke dece a svakako glave ljudi koji nemaju nikakve veze sa njim. Da mu se divim??? Zasto? Ja se divim Agostiniju, Rejniju, Shwancu, Duanu, Rosiju, Stoneru............... a njemu se svakako necu diviti. Svi oni kojima se ja divim su padali iako su mnogo bolji vozaci od njega pa je prica o njegovoj "sigurnosti" suvisna, a razlika je bitna : ako padne (a daj Boze da ne padne) nece samo on nastradati.

Znao sam dva momka koji su poginuli zbog takvog dokazivanja i najzalosnije je sto se posle pricalo samo o njihovom velikom srcu u voznji a covek koji je poginuo ni kriv ni duzan zbog njihovog dokazivanja je zaboravljen. I cemu to? A situacija je bila vrlo slicna.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija

Mogli bi da organizujemo potpisivanje peticije koju bi uputili proizvodjacima motocikala,s ciljem da ne proizvode vise drumske replike trkackih motora,odsad samo skuteri!!!

Daleko bilo,a i  davno smo vec ustanovili da su skuterasi niza vrsta!Salu na stranu svi mi koji po nesto prokomentarisemo ga sigurno ponekad na slican nacin pocepamo,ali zato i znamo da je nebezbedno.Ipak je ovako nesto za pistu jer ipak postoji mogucnost da pored svog zivota odnese i tudji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

I poslednje sto cu i ja reci na ovu temu.

 

Samo ljudi koji su ZAISTA vozili brzinama koje se ovde spominju znaju koliko je glupavo reci da se ovde poseduje kontrola! O kakvoj kontroli se prica? Pa pri toj brzini moze da se odreaguje samo na stvari koje nisu toliko "direktna" pretnja. Prikociti pri 150km/h u krivini kad ti se pojavi kamion ili iskontrolisati motor koji proklizne pri toj brzini je pravo umece, a ostati na svojoj putanji je jednako naucnoj fantastici. A oni koji se pozivaju na kontrolu u ovim uslovima i pri toj brzini, pitam se koliko zaista znaju o tome. (bitna razlika je na pravcu "nagariti" do 200-250km/h ili u krivinu uci sa "tricavih" 150km/h)

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

I samo da vam kazem da ljudi voze i brze i neiskusnije, ali to nije zabelezeno kamerom, pa kao i da se ne desava...

 

Ostaje i to zabelezeno, ne brini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

Steta sto se kasno ukljucih ali cu vam ovo reci iz prve ruke juce smo ja i drugar vozili tu relaciju Uzice Zlatibor naravno

ko zadnji stigne placa pitje pobedio je on sa hondom 900cbr ipak je moj ZX 90god  i dosta tezi za obaranje ali prosek brzine

je bio iznad 170km/h a najbrze deonice i do 250km/h  zato nemojte da se cudite jer taj put je nas "grobnik" nasa trkacka

staza i mesto za dokazivanje nekazem da je to ispravno ali jednostavno tako je! Verujem da ce vecina sa R-ovima razumeti

o cemu govorim! U protivnom cemu onda kupovati brz motor da bi se mozda hvalio koliko ima konja, ili da svi vozimo 500 kubika

brzinom  80km/h, na takav nacin ga nikad nebih pozeleo radije bih vizio bicikl! Jako je nezahvalno raspravljati o normalnoj

brzini sa ljudima koji voze i vole enduro chopere ili turer motore jer je potpuno razlicit dozivljaj voznje i brzine!

    Zato bih zamolio da se ipak uzdrzimo od neprimerenih  komentara. :)    Inace snimak je malo stariji!

                                  PS. Moje misljenje da je voznja bila dobra i sigurna a ko neveruje neka dodje ima voznju od mene! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Potpuno se slazzem s'Vevericom! Dvaput sam pogledao snimak,i ja ne vidoh nishta chudno!

Pazi sad...ja ne volim,ali...to je to! a060bw5.gif

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Potpuno se slazzem s'Vevericom! Dvaput sam pogledao snimak,i ja ne vidoh nishta chudno!

Pazi sad...ja ne volim,ali...to je to! a060bw5.gif

 

 

Takodje. Po naslovu sam ocekivao nesto mnogo sokantnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Veverica racer  :o,nisam imao pojma,svaka cast,a sad vam znam i lokaciju... 8)

Tip koji se vozikao naravno da dobro poznaje put Uzice-Zlatibor ali u drugom delu ipak je u pitanju nocna voznja.Mislim da je ovo ipak previse.Putevi kod nas nisu za ovako nesto..,iskrpljeni,motor skace bukvalno kroz svaku krivinu..,uz okolne stene,a nasi vozaci putnickih i teretnih vozila nisu kao oni oko Stokholma!Ne mogu reci da je ovo sto videh pametno.Pri ovakvoj voznji tj. ovoj brzini zastitna oprema ne vazi (citaj-nema funkciju),a ako pricamo o mudicima i bezmudicima,moze biti da se bezmudici naputovase i nazivese,a neki broj mudica ostade na nekom drugom mestu,nazalost zauvek.

Squirrel smanji malo nemoj bas 250 uz Zlatibor  ::) ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Puna linija....dupla...150 - 200km/h  ili koliko vec,nebitno...dajete mladim napaljenim vozacima odlican putokaz za Crnu hroniku!

Ukoliko je nekome ova voznja zaista neophodna,onda je svakako trebao da je sacuva za kucnu upotrebu (mislim na snimak) a ne da se njome hvali, jer ne vidim ni jedan drugi razlog postojanja ovog snimka!

  Na kraju,ipak bi ovaj post trebalo pobrisati, jer nikako nemoze nikome pomoci, a koliko vidim na ovom forumu ima dosta mladih vozaca koji bi trebali u svet motociklizma uci na jedan propisniji nacin!

 

http://srbijamoto.informe.com/viewtopic.php?t=227

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Sta reci na ovo...? Zivot (bilo kog intenziteta) je previse kratak za sve dobre i lepe stvari koje covek moze da ucini. Citiracu jedan epitaf sa ruskog groblja u mojoj okolini. "Ono sto si ti sad, ja sam bio. A ono sto sam ja sad, ti ces biti"

 

Hvala na paznji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd

nevidim pored avatara nikakvu marku motora koji vozis ili si ti samo jedan obican SVINGER ili bi trebao da se uclanis u neko pesacko drustvo mislim da tvoji komentari nisu za ovaj forum gde bi trebalo da se PREPRICAVAJU voznje a ne da se sa strane LUPETA, ZA OVAKAV SNIMAK JE NEKO STAVIO GLAVU U TORBU  sreca pa je ziv a vi BEZMUDICI nelupetajte vec sagnite glave i recite BRAVO MAJSTORE, NEKA TI JE BOG U POMOCI !MOTORI SE VOZE ZA UPRAVLJACEM A NE ZA KOMPIJUTEROM ! NAZALOST MALO JE TAKVIH NA OVOM FORUMU !

 

 

Ovo je sramota, propagiranje ovakve voznje je skandalozno! 

Lupetas decko ti a ne ostali koji su zgrozeni tim klipom. Kako te nije sramota da vredjas ljude koji se ubise ovde dokazivajuci mladjim narastajima da izbegavaju takvu vrstu voznje i da na putu otvore cetvoro ociju. 

Ti mislis da si neki frajer ako ces tako da vozis ovim jadnim putevima kroz Srbiju pa jos treba da se zakucas u nekoga i da neko pogine zato sto takvi kao vi lece komplekse nize vrednosti. 

Ako decko vec misli da je dobar vozac sto se lepo ne uclani (ili kako to vec ide) u neki trkacki tim pa neka jurca po stazama gde mu je i mesto, a ne da UGROZAVA saobracaj na ovakav nacin. 

Moze on da bude i sam Rossi ali to nije nikakvo opravdanje za ovakvo ponasanje!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

Ali judi svi volite da odgledate Ghost Rider-a i sad kad se pojavio ovaj snimak na srpskim putevima(sto je bilo i za ockivati)  svi dizete galamu...

ma ko god da je to uradioja mu se sa mojim 17god divim ali znam da ja jos uvek nisam spreman za takonesto, i .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

Veverica racer  :o,nisam imao pojma,svaka cast,a sad vam znam i lokaciju... 8)

Tip koji se vozikao naravno da dobro poznaje put Uzice-Zlatibor ali u drugom delu ipak je u pitanju nocna voznja.Mislim da je ovo ipak previse.Putevi kod nas nisu za ovako nesto..,iskrpljeni,motor skace bukvalno kroz svaku krivinu..,uz okolne stene,a nasi vozaci putnickih i teretnih vozila nisu kao oni oko Stokholma!Ne mogu reci da je ovo sto videh pametno.Pri ovakvoj voznji tj. ovoj brzini zastitna oprema ne vazi (citaj-nema funkciju),a ako pricamo o mudicima i bezmudicima,moze biti da se bezmudici naputovase i nazivese,a neki broj mudica ostade na nekom drugom mestu,nazalost zauvek.

Squirrel smanji malo nemoj bas 250 uz Zlatibor  ::) ::)

  Vlade od tebe sam  očekivao više razumevanja, a sećaš li se povratka iz resavice vozio si 250km/h ispred mene! :) 

  Toliko o sporoj i sigurnoj vožnji a bogami i "mudićima" :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Zvao sam Uzice i proverio. Na tom putu nije bilo udesa.

To mi govori da takva voznja nije opasna,jer da jeste neko bi pao.

Zapravo, ta voznja je opasna za mene zato sto ne znam.

Zato forumasi ne merite ceo svet svojim metrom posto ne stajemo svi u njega. To sto padate kada kocite prednjom i stalno dolazite u glupe situacije nije univerzalno pravilo. Video sam neke od vas na Fruskoj Gori i blago receno tanki ste u spretnosti na motoru. Ne zameram ,nije svakome cilj da bude Rossi ili Pfeiffer. Ne zamerite ni vi nekome kada ume.

I dalje tvrdim da takva voznja nije pametna, ne zbog vozaca, on se snalazi, nego ce neko neuk to da vidi pa ce pozeleti da i on bude supermen. Od ove tacke pa nadalje se u potpunosti slazem sa mainstreamom foruma. Nije dobro, jer ishod je crna hronika, u najboljem slucaju motoristi na drumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Zvao sam Uzice i proverio. Na tom putu nije bilo udesa.

To mi govori da takva voznja nije opasna,jer da jeste neko bi pao.

Zapravo, ta voznja je opasna za mene zato sto ne znam.

Zato forumasi ne merite ceo svet svojim metrom posto ne stajemo svi u njega. To sto padate kada kocite prednjom i stalno dolazite u glupe situacije nije univerzalno pravilo. Video sam neke od vas na Fruskoj Gori i blago receno tanki ste u spretnosti na motoru. Ne zameram ,nije svakome cilj da bude Rossi ili Pfeiffer. Ne zamerite ni vi nekome kada ume.

I dalje tvrdim da takva voznja nije pametna, ne zbog vozaca, on se snalazi, nego ce neko neuk to da vidi pa ce pozeleti da i on bude supermen. Od ove tacke pa nadalje se u potpunosti slazem sa mainstreamom foruma. Nije dobro, jer ishod je crna hronika, u najboljem slucaju motoristi na drumu.

 

To, care. Nemoj da se ljutiš,  ;D , mislim da je ovo prva tvoja poruka koju sam ja video sa kojom se skoro u potpunosti slažem. (ne slažem se sa "to mi govori da takva voznja nije opasna,jer da jeste neko bi pao.")

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Od jedne opasne (Opasne po život, opasno dobre, opasno rizične ili opasno lepe... svejedno...) vožnje pretvoriste ovu temu u bojno polje. Ja nisam odgledao celu vožnju, iskreno, ne privlače me snimci tog tipa, ali je jasno da kamera na rezervuaru vidi daleko manje nego vozač, pa onda i vožnja izgleda agresivnije i zajebanije. Svaka čast vozaču, stvarno ga prži. Volao bih da svako od nas jednom bar odvoza takvu turu, i da se ne povredi, ali da shvati kakvo uzbuđenje donosi taj rizik. Dešava se često, na žalost, da rizik prevagne, pa su onda posledice nesagledive, a svode se na gubitak života. Pitanje je da li je ond vredno podnositi takve rizike? Neko je pomenuo da su takvi rizici svuda oko nas, u saksijama koje padaju sa krovova, u genima koji mutiraju i stvaraju tumore, u poplavama, požarima. Svako je od nas poseban, i svako reaguje na svojstven način.

 

Stronsere, ja znam da si spreman da uvek izađeš u suret kada nekome treba, i videli smo svi koliko si emotivan čovek i koliko srce imaš kada je Dućan otišao... Uopšte mi nije jasno zašto si onako reagovao, vređajući druge forumaše. Nije lepo, a posbno ne od nekog ko bi mogao da im bude uzor što se tiče vožnje.

 

Farbač je jednostavno rekao ono što je najbitnije u celoj priči.. Ono je odličan snimak za videti kako neko ume da vozi. Druga stvar, ono nije sigurna vožnja, ono je opasna vožnja, suština je da će" neko to da vidi pa će poželeti da i on bude supermen".

 

Onaj što izvoza po snimku, stvarno jeste Supermen, ali u stvarnom životu i Supermeni ginu, i često ne ginu sami...

 

Ja sam jedan od onih kojima je prava vožnja ono što je Čeh rekao, biciklista s a pomoćnim točkićima koji je svestan da o vožnji i ne zna mnogo, ali je takođe i svestan svojih mogućnosti i mogućnosti motocikla. Kada se sve to pomnoži sa putevima po kojima vozimo, odlučujem se za trećeg u konvoju Čeh - Mina preko brda i dolina...

 

E, ja kao Urednik ovog foruma moram svima da krenem pažnju da je ovaj forum mesto gde treba da se družimo, a ne da se svađamo i da svako ima pravo da brani svoje mišljenje, ali niko nema pravo da napada tuđe.

 

ssaallee, ako već pokušavaš da pozoveš ljude na svoj forum, izaberi temu malo suptilnije, ovako je previše očigledno.  ;)

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja