Jump to content

Moto Zajednica

PEDA skuteri

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Interesuje me par informacija u vezi ovih motora, konkretno kakvi su 2t sto se tice kvarova, odrzavanja, delova, potrosnje itd itd.

Imam neku ponudu da menjam moj speed za pedu air 50cc, dvotaktni, pa me zato interesuje.

ps - ne bih menjao speed-a, ali posto nemam A i treba da se registruje, a meni treba prevozno sredstvo za grad, sila prilika je naterala.. 1mda.gif

hitno, najhitnije mi trebaju informacije !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ima vec 2 teme o kvarljivosti PEDA skutera i bezobrazluku njihovih servisera. ZAOBIDJI IH. Pogledaj malo na pretrazi, samo kucaj PEDA za naslov teme i naci ces.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Meni bas i nije zvucalo najlepse to PEDA, pa sam najvise zbog toga i pitao. Iscitao sam sve, i rekao sam coveku da nisam zainteresovan, od svega mi najmanje treba nesto sto ce da se kvari i da ne pali kad treba da upali i krene. Tako da, za sada ostajem na keeway-u i dalje, dok ne izleti nesto bolje od 50cc..

Hvala na odgovoru 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: keeway hurricane

ne menjaj nikako,taj motor ima prikladniji naziv"beda"jer to kad uzmes nabacis sebi bedu na vrat,moj komsija kupio novog,ima silnih problema sa paljenjem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: NOVI BEOGRAD
  • Motocikl: PEDA WIND 50

Драги форумаши,већ пар дана желим да напишем нешто о ПЕДА скутеру али ево тек сада ухватих мало слободног времена. Мој скутер је поменуте марке, модел је Wind 50. Има 2000 км на сату и 2010 год. За ове две сезоне колико га возим, нисам имао ама баш никаквих проблема са њим. Наравно причам о 2Т скутеру , са

просечном потрошњом од 3,5л на 100км.Пре њега сам имао Спринт exactly, и он ме лепо служио, али је Педа много лепши за вожњу-вел. точак 16".Не желим да

хвалим ове скутере,само да напоменем да нису сви тако лоши као што се писало по форуму. Истина ниједан из оних ранијих прича није био модел "Wind", или ја имам среће са мојим . Скутер од првог сервиса одржавам сам, тако да сам избегао непријатности са сервисима и сервисерима. Толико за сада од мене у жељи

да бар мало поправим лошу слику о Педа скутерима. Поздрав од Zocky -ја са Н.Бгд-а.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000
On 22.3.2023. at 9:12, Slobodan3 je napisao:

Pozdrav ljudi,

Razmisljam se da kupim Peda ET50 2023?

 

Bolje bilo koji nekinez polovan nego beda nova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Postovani

nigde na SRB forumina oglasima i kod dilera nisam uspeo da pronadjem jednu zadnju felnu za Peda Wind50 2009' sa dobosem, bio bih zahvalan da informaciju o mogucoj nabavci.

Dejan 0642674525. pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja