Jump to content

Moto Zajednica

Gospode!

Recommended Posts

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

ovo je neko rekonstruisao da bi se pokazala brzina kretanja, chini mi se i nastavak video kojeg nema na prvom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

da je meni ovo uradio...tacno bih ga roknuo :O

ma ja se mislim da nije bilo kamere da ga posle mozhesh tuzhiti ili shta vech, bez razmishljanja bih ga tu sa strane pokopao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Kawasaki GPX500RR 16V RSTYL

da je meni ovo uradio...tacno bih ga roknuo :O

ma ja se mislim da nije bilo kamere da ga posle mozhesh tuzhiti ili shta vech, bez razmishljanja bih ga tu sa strane pokopao...

 

Bas to,kaciga u glavu,pa sta pre pukne....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Rednecks on methamphetamine?

 

Pogladajte ovo:

 

 

na kraju ovom liku sto mu je vratio djubre kroz prozor svaka cast....1care.gif1care.gif1care.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

da je meni ovo uradio...tacno bih ga roknuo :O

 

Meni se čini da vozač pikapa jednostavno nije gledao - celim putem isto vozi i seče svaku krivinu. Budaletina, ali takvih ima koliko voliš. Ništa dramatično. Trebalo je bajker da mu svirne da bude siguran da ga ovaj vidi pre preticanja. Uostalom, preticao je auto na mestu gde je dupla puna linija - nije ni on cvećka. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Trebao je jedan da se zhrtvuje i da prosledi svoju kacigu kolegi koji svoju ima na glavi pa da ga tako sa dve kacige kvalitetno olupa o glavu. Mada je mogao ovaj iza da ga pokupi motorom, ipak je u full opremi pa onda nepodmazanu shtanglu da mu nabije u dupe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 124 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 , Qingqi qm200

sta vi radite u ovakvim situacijama, aj da vidimo.. ja imam 16 godina i nisam bas fizicki spreman da nasrnem na nekog ko ima 120 kila :lol: cesto mi se desavaju slicne situacije i svaki put se zapitam sta da radim.. skoro svaki put se zavrsi na psovanju i dovikivanju osim jednom kad sam suvozacevom kacigom odvalio huliganu retrovizor.. jel se vama desavaju ovakve stvari, i kako bre postupiti prema takvoj bahatoj budali?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

sta vi radite u ovakvim situacijama, aj da vidimo.. ja imam 16 godina i nisam bas fizicki spreman da nasrnem na nekog ko ima 120 kila :lol: cesto mi se desavaju slicne situacije i svaki put se zapitam sta da radim.. skoro svaki put se zavrsi na psovanju i dovikivanju osim jednom kad sam suvozacevom kacigom odvalio huliganu retrovizor.. jel se vama desavaju ovakve stvari, i kako bre postupiti prema takvoj bahatoj budali?

 

Onako kako ti savest nalaže. Sigurnije je da se okaneš budala, ali ako ćeš tako ispasti mlakonja u svojim očima, onda uleti u frku spreman da dobiješ po pičCi - šta god radio, važno je da si ti sebi OK!

 

Ima previše budala da bismo ih sve prevaspitali, ja jednostavno to prihvatam kao što pada kiša: nužno zlo koje ne mogu da promenim. Teram dalje srećan što sam živ. Sad, jednom mi se desilo da je budala u džipu baš nasrtala na mene. Lepo sam stao, džip zatamnjenih stakala je produžio dalje, očigledno mu (ili njoj?!) nije bilo do tuče, samo do tuđe krvi.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 124 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 , Qingqi qm200

upravo danas sam imao situaciju da me pretekne dzip na auto-putu.. prvo me iseko a onda divljao ispred mene (kocio, isao levo desno..) .. iskulirao sam, sto kazes, srecan sto sam ziv i zdrav.. al nekad bas izgorim pa postanem budala ko i on.. posle kad razmisli covek , pa ipak sam ja na motoru a on u kolima, moze da mi radi sta oce, jaci je.. >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

Tipican redneck.

Snimiti i prijaviti policiji, sto su ovi i uradili je pametno.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

sta vi radite u ovakvim situacijama, aj da vidimo.. ja imam 16 godina i nisam bas fizicki spreman da nasrnem na nekog ko ima 120 kila :lol: cesto mi se desavaju slicne situacije i svaki put se zapitam sta da radim.. skoro svaki put se zavrsi na psovanju i dovikivanju osim jednom kad sam suvozacevom kacigom odvalio huliganu retrovizor.. jel se vama desavaju ovakve stvari, i kako bre postupiti prema takvoj bahatoj budali?

 

Ja imam 120 kila i vrlo sam fizicki spreman da se razracunam sa skoro svakim (pre ili kasnije se nadje neko jaci ili sa pistoljem). Jedino sto se posle takvih stvari osecam vrlo lose. Uvek pomislim majmune sta ti treba ovo. Tako da u zadnje vreme praktikujem da iskuliram kako god mogu. I bolje se osecam na kraju.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 124 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 , Qingqi qm200

inace veoma sam temperamentan i lako izgorim >:( .. naravno svi se uvek trudimo da istolerisemo koliko je to moguce.. ne treb praviti jos veci problem sebi od onoga koji ti se vec desio..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd (Banjica II)
  • Motocikl: V-Star 1100 Silverado

@Daca.

 

Nemoj kacigom, koristi nogu :takoje:

 

@Misha

 

Ja se posle sukoba ne osecam lose. Retko to radim, ali i kada uradim smatram da sam bio u pravu (kosmos ce mi presuditi).

Sto bi rek'o Musahi: "Nikada necu uraditi ono zbog cega cu se kajati." A pre toga je napisao da se nikada nece kajati zbog onoga sto uradi, pa je prepravio... pametno. ("Knjiga pet krugova").

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 124 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 , Qingqi qm200

@OpFor

 

to sa nogom nije losa stvar :lol: mada se nadam da necu morati da koristim tvoj savet, u svakom slucaju seticu te se ako dodje do incidenta..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Gasim po kucama...povoljno, 161 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Arena
  • Motocikl: Kawasaki ZZR1100,Yamaha Thunderace 1000

Noga,kaciga moze i rukom ako imas rukavice s ojacanjem,sve ih to trenutno vaspita,jeste da su ljuti ljudi u trenutku kad im otkines retrovizor,medjutim kad se olade valjda skapiraju zasto to radimo i sledeci put kad vidi bajk u retrovizoru bezi ko djavo od krsta.Ne vredi drugacije kavezari su stoka cast izuzecima naravno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 124 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 , Qingqi qm200

@Firefighter

 

slazem se sa tobom .. mada ipak ne treba to raditi stalno i traziti opravdanje za nasilje.. treba malo da poradimo na imidzu nas bajkera jer smo svuda predstavljeni kao siledzije, pijanice, grubijani i ostalo :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR 7 S

Ja uvek iskuliram situaciju, malo psujem sam sebi u kacigu i to je to... :zvizduk: A imam drugara koji u takvim situacijama reaguje burno.... Pa ili olupa njega kada izađe iz kola ili mu razlupa kola.... :staa: To je čak jednom uradio mojom kacigom jer sam mu nešto pozajmio.... <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd - ČAČAČA
  • Motocikl: Honda CB650R

upravo danas sam imao situaciju da me pretekne dzip na auto-putu.. prvo me iseko a onda divljao ispred mene (kocio, isao levo desno..) .. iskulirao sam, sto kazes, srecan sto sam ziv i zdrav.. al nekad bas izgorim pa postanem budala ko i on.. posle kad razmisli covek , pa ipak sam ja na motoru a on u kolima, moze da mi radi sta oce, jaci je.. >:(

 

Imao sam ja sličnu situaciju sa džipom. Bio prvi na semaforu kod undergraunda (trasa kamiona ka kalisu). Krecem ja i lik kada sam vec skrenuo levo uleti mi iz desne trake koja je za desno i nagura me na cisternu u suprotnom pravcu. Ne bilo mi teško, preteknem ga posle šina kod pumpe, prekrecim auto da ne moze da bezi. Iskačacem iz kola i razmišljam se da mu lomim staklo, izvlacim da kroz prozor. Ili otvorim vrata i drmnem mu par puta glavom o volan. Kada sam došao do kola, matori lik (kao da je dosao iz Teksasa, kozne čizme, karirana šulja) kreće da se izvinjava, nije me kao video. Valjda po sistemu APP - Ako prodje, prodje se tako drka sa džipom. Tolko sam bio pod adrenalinskim šokom i besan da ne znam šta bi mu uradio da je krenuo da sernja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

ma bio sam i situacijama da me lik iseche u bulevaru one trake shto idu ukoso i tako me gura prema busu-a ja nemam kud poshto je harmonika. i sviram idiotu i on jedva skonta!! prvi semafor, najebavanje majke i meni lik pokazhe prst onako preko svoje zhene i kazhe mi da sam imao mesta. njegova srecha da mi je devojka bila tu, ja tu vech nisam znao ko sam od besa! pred detetom i zhenom bih ga linchovao kao malo zhuto pile >:(

i svaki put nadjem neko opravdanje za njih iako ga nema, kazhem sledechi je moj. iskreno, ubedjen sam, da sam ovog majmuna isprevrtao da bi taj nauchio i shirio svoje znanje.

ma tu zakon ne pomazhe, dok oni dodju debil me je isekao i ubio, u ovom sluchaju nas dvoje (kuc kuc kuc ne daj bozhe)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd (Banjica II)
  • Motocikl: V-Star 1100 Silverado

Ne pozivam na nasilje, ali smatram da pokazivanje zuba kretenu u saobracaju na prigodan nacin doprinosi obrazovnom cilju 'postuj motociklistu'.

 

Mislim da je suludo ispravljati misljenje o nama motociklistima time sto ces 'blago ukoriti' idiota - oni vec imaju svoje vidjenje o nama.

Sa druge strane, dobrotvorne akcije, donacije i ostalo sto radimo su jaka poruka, a pre svega onoj silnoj deci sto smo pomogli, ili bar izmamili osmeh.

 

Ako neko moze da ti dodje glave, i ako ti odreagujes tako sto ces mu otkinuti retrovizor, izlupati haubu ili ga bar posteno isprepadati, sledeci put ce da bezi od motociklista (kao sto rece FireFighter). Suzdrzim se reakcije samo ako je dete u kolima, to mi je jedino ogranicenje.

 

Iskreno receno, zabole me za kretene, neka njihovo predubedjenje o nama motociklistima radi protiv njih.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Davno je neko na forumu (ne mogu da se setim ko) ispričao neku situaciju gde je on (bajker) koristio teleskopski pendrek, a šmekeri iz džipa bežali.

Nisam za nasilje, ali mislim da bi to čisto iz preventive trebalo nabaviti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja