Jump to content

Moto Zajednica

Bolje Vas našao!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Veeeeliki pozdrav veseloj, kolko vidim i mnogobrojnoj družini!  ;D

 

Jako mi je drago da sam naleteo na ovaj forum (tražeći bilo kakvu informaciju o polaganju za A kategoriju), obzirom da se do sad nisam imao sreće da se krećem u društvu motociklista. Ovlaš sam pročitao par kako postova tako i članaka (obrtni moment :D ,svaka čast, nasmejao me samo tako),i drago mi je da vidim veliki stepen konstruktivnosti i konzistentnosti ove zajednice. 

 

Ja sam Vladimir Stajković, imam 28 godina, iz BG sam. Struke sam trovačke...ups- farmaceutske, mada mi se nekada smešila karijera bluz basiste. Zanimljivo je da sam do sad imao dodira sa motorom kolko i dupe sa glavom, mada... nekako mi je uvek tamo negde na periferiji svesti postojala zelja za više snage među nogama. Doduše, ako genetika funkcioniše kao što tvrde da funkcioniše, sve će leći na svoje mesto. Pre 50 i kusur leta, tamo negde posle rata, deda mi je vozio trke po staroj državi. Naravno da nemam pretenzije da se trkam (imao sam ih sa automobilima malo ranije, dok je bilo više promaje u glavi... uvek se nekako skupo završavalo, mada sam uvek fala bogu ostao u komadu), mada je pedigre čudo...

 

Elem- čim se finansijski skrpim, kupiću neku makinicu, a dotle... čini mi se da ću imati puno toga da pročitam od iskusnih među vama!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Pozdrav i tebi!

 

(UBR, predstavljanje ti je za primer!)

 

 

E, da... kako bi preveo tvoj nadimak na naš jezik?  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

@Čeh

 

Fala, fala... A nadimak- davnih pedesetih prošlog veka, Williie Dixon je skockao pesmu Hoochie Coochie Man, koju je Muddy Waters proslavio desetak godina posle. Ta dva imena mu dođu... nešto kao apostoli bluz sveta, a sama pesmica bluz ikona. Posle nema ko je nije svirao (najčešće se čuju braća Allman). Taj nadimak sam počeo daavno da koristim na forumima, u skraćennoj verziji (jebga, ceo nije hteo da stane u kvadratić za nick pa izbacih "Coochie").

 

Ustvari, htedoh da uzmem nadimak Stajko (tako me većina prijatelja i zove), al je već neko "kaparisao"  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

  Dobrodosao kolega ;)(takodje bluz basista). ;D.I  (n)avatar ti je skroz odgovarajuci.Cim sam video znao sam da se tu nesto kuva.(A Junior Wells),al ce to biti zabavno druzenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

Jedno je sigurno, neće ti biti dosadno a vidim da ti još samo falimo mi kao buva u gaćama pa da zaokružiš biografiju. Ne brini oko toga hoćeš li upasti u bajkovanje, gotov si brale i neće ti ni pilulice pomoći. Dobrodošao bajkeru, basisto, farmaceute, bluzmenu i brate. A? ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Dobrodosao, druze! Ima ovde puno korisnih stvari... stay tuned ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Hvala na toplom dočeku narode!

 

Vidim ja da će na kraju pasti i neka svirka ovde  8)  ... A buha u gatjama peva li peva food round the corner !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja