Jump to content

Moto Zajednica

PEGAZ-MOTO Zemun, Ugrinovačka 118

Recommended Posts

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Otvaram ovu temu zbog toga što dosta članova iz okoline BG nije upoznato da smo otvorili prodavnicu i u Zemunu.

PEGAZ-MOTO

Ugrinovačka 118

Zemun

 

011 31-63-793

011 26-13-135

 

www.pegaz-moto.rs

 

Radno vreme: 13-20h radnim danima a subotom od 10-15h.

 

Svim članovima BJB-a 5% popusta na sve što nudimo u prodavnici. Dovoljno je da se pozovete na vaš nik i to je to.

 

Kada idete autoputem prema Novom Sadu, Ugrinovačka ulica je poslednja ulica sa desne strane pre "lakat" krivine. Prodavnica je sa leve strane, preko puta male Jugopetrolove pumpe. Iz centra Zemuna to je jedna od glavnih ulica, a prodavnica je sa desne strane posle servisa BMW Alone. Prodavnica je označena tablom na banderi ispred dvorišta u kojem se nalazi. Motore možete parkirati u dvorištu, a ako dolazite automobilom slobodno parkirajte ispred dvorišta.

 

Dobrodošli!

 

PS Što reče igorxt:

 

Ovde mozete napisati iskljucivo licna iskustva o radu navedene prodavnice moto opreme.

Molimo  vas da u ovoj temi ne vrsite porudzbine.

Sve porudzbine i ostale informacije isljucivo na PP.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Sve pohvale za osoblje,asortiman i uslugu.

Reci cu vam da sam juce proveo sat vremena u radnji i da nisam bio gladan,ostao bi jos sat sigurno.

Maksimalno korektne cene,dobar kvalitet,i alo bre ljudi,dobijete sve informacije uz osmeh i puno poklanjanje paznje.

Jos jednom,sve pohvale.Tako se radi posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Juce sam ugradio scotoiller, mra touring vetrobran,

kupio jos neke sitnice i dobio solidan popust na

opremu koju sam uzeo.

 

Sve pohvale za osoblje narocito za "majstor" Dave-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Banovci
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

Ja bio danas i pazario letnje  Buffalo  coolflow pantalone. Jes da nisam otisao po njih ali one sto su mi se svidele  ( Duchinni

Quantum  )  su mnogo debele za moj ukus. A posto ne mislim da vozim na -15  mislim da sam napravio pravi izbor.  Pohvale i za momka koji mi je mnogo pomogao u izboru , inace bi se debelo za%ebo .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Bio sam danas sa drugarom da pogledamo neke kacige za njega. Nismo nista kupili, mada ne znaci da necemo. Za sada samo pohvale za devojku koja radi. Nastavite tako. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Danas sam svratio da pogledam kacigu i zadrzao se dok nije pao mrak. Proslo mi tih par sati kao pet minuta.

Prijatno mjesto gdje su svi dobrodosli

 

P.S.

David je CUDO!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

Bio sam danas, otisao da pogledam stingray a zavrsio sa race-om, svaka cast za izbor i cene, ostanite takvi (ne bunim se da postanete bolji  :) )

Sve pohvale za devojku koja radi i za Djeva.

I pozz za tomerca

sWiz0.jpg

P.S. Prezadovoljan jaknom  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Sandra (koliko se sećam njenog imena) je uvek ljubazna i predusretljiva. Svaka joj čast!

K'o za baksuz u petak baš žurim i doletim da pokupim Belray ulje 2x1L, kad ostala samo 1...Zvala je koleginicu iz radnje na Nbgd i obezbedila mi 2L po istoj ceni. 

Hvala  :-*

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

Sve pohvale za radnju i asortiman, juce sam pazario cizme ovde i cena je vise nego korektna jos sam i popust dobio ;), usluga na nivo sto bi reko Zika, od mene preporuka :) Dobro je da ima sve vise ovakvih radnji za nas bajkere.

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd

Stvarno ste odlicni. Kupih danas pantalone quantum, bas sam trazio zimske i ove su pun pogodak. Vozio se do malo pre na nekih 5-6 stepeni nisam ni osetio hladnocu, kao da sam u kolima. Moja svaka preporuka ako neko trazi zimske pantalone. Vidim ja da cu postati redovna musterija jer je usluga odlicna, sandra vise nego pristojna i sto je najbolje razume su u ono sto prodaje, posto sam shvatio da se i ona stalno vozi na motoru.

 

Sve pohvale. Vidimo se uskoro SIGURNO :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX-R 1000 K4

U Pegazu sam kupio Duccini jaknu pre nekoliko meseci. Radnju sam, pre kupovine, obilazio više puta, i mogu da pohvalim uslugu.

 

Ipak, Duccini oprema je jako niskog kvaliteta. Moja jakna puca po šavovima, končići se vade, a rajsferšlus na džepu koji nisam ni tri puta otvorio, je zinuo. Jaknu imam svega nekoliko meseci, a u vožnji nije provela ni 2000 km.

 

Iskreno, žao mi je što nisam dao nekoliko hiljada dinara više i kupio neku malo ozbiljniju marku.

 

Pozdrav,

Bane

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Ja sam kupila duchini pantalone na sajmu prošle godine i sa njima prešla jedno 9000 i izgledaju kao iz radnje. Čak sam imala i malo klizanje sa njima i na tom mewstu su ostale skroz čitave. Vozila sam na +2 C i nije mi bilo hladno i nisu propuštale vetar. Tek preko 80-90 km/h.... U svakom slučaju pohvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: sta na'vatam

Da se i ja pridruzim sa pohvalama za Pegaz Moto, odlicna saradnja , vise nego odlicna poslovna strategija. Pozdrav za Pegaz tim ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja