Jump to content

Moto Zajednica

Airbrush, farbanje - Braco Bjeljina

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Svidjaju mi se blatobrani

Ime moje-ostao mi je jedan prednji blatobran-onaj beli od gore sa grafikom-pa ako ti treba-ili nekom drugom...TU JE. Inače paše na više modela -ne samo hondi....napravio sam ih  od FIBERGLASA....

da li možeš da mi napraviš nešto za zxr9r 94 god od fiberglasa ili nebitno čega

mogu od stiropora-to mi je najlakše-da li ti štima takav jedan??? ??? ;D

može stiropor stirodur itd aj ovako koliko bi me koštalo farbanje celog motora naravno ja da ga pripremim  i sve a na vama je naravno neko lepo farbanje naravno kakva je ninja ako nije zelena a sad pored toga sve zavisi od vas i ako imate neku sliku takvog motora postavite znači zx9r 94 god  ;D Unapred zahvalan ;D

zezam se za stiropor ;)jel to onaj zx sa jednim farom (kriška lubenice) postavi sliku da vidim kakav je-ili kakav hoćeš da bude....imam par ZX starih al sa 2 fara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

ovaj model samo bih želeo da bude zelen i nešto zanimljivo na njemu ???

uh-to je širok pojam-ZELEN I DA BUDE NEŠTO LEPO NA NJEMU-MOŽDA PLAVUŠA??? najbolje je da nadješ nešto na NETU,pa što ti se svidi postavi da mogu da ti kažem cenu..ja nemam vremena da izmišljam neke nove ideje za tvoj motor-imam posla a osim toga ono što je meni lepo ne mora i tebi da bude....ove ZX9R što sam radio su serijske boje-ništa perverzno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ako ikada farbao motor kod tebe (daće Bog!) obavezno nosim i kacigu na "face lifting" ;)

PREDIVNO si odradio ovu Nolanku....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

recimo koliko košta da se ofarba kaciga ?

100-250 evra-možeš kupit novu kacigu kakvu poželiš za te novce....ja radim one skupe kacige koje su oštećene...ili ako mušterija ima extra želju i dublji novčanik ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

uh onda slika na rezorvoaru 500e

to si ti rekao-ne ja.A pošto bi ti uradio NOLAN KACIGU ovako kao što je gore na slikama uradjena...znaš li da je tu desetak radnih dana-više od 100 radnih sati...pa da cepam drva ili pomažem zidarima valjda bih naplatio TOLIKO PA I VIŠE- a gde je moje znanje i oprema koju imam da radim ovaj posao-preko 3o ooo maraka sam do sada uložio u alate i radionicu i komoru-----pa eto zašto je skupo farbanje  AIRBRUSHOM.... ;)
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

uh onda slika na rezorvoaru 500e

to si ti rekao-ne ja.A pošto bi ti uradio NOLAN KACIGU ovako kao što je gore na slikama uradjena...znaš li da je tu desetak radnih dana-više od 100 radnih sati...pa da cepam drva ili pomažem zidarima valjda bih naplatio TOLIKO PA I VIŠE- a gde je moje znanje i oprema koju imam da radim ovaj posao-preko 3o ooo maraka sam do sada uložio u alate i radionicu i komoru-----pa eto zašto je skupo farbanje  AIRBRUSHOM.... ;)

izvini nisam hteo nikog poniziti samo sam lupio cenu i ostao živ što se kaže izvinjavam se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

uh onda slika na rezorvoaru 500e

to si ti rekao-ne ja.A pošto bi ti uradio NOLAN KACIGU ovako kao što je gore na slikama uradjena...znaš li da je tu desetak radnih dana-više od 100 radnih sati...pa da cepam drva ili pomažem zidarima valjda bih naplatio TOLIKO PA I VIŠE- a gde je moje znanje i oprema koju imam da radim ovaj posao-preko 3o ooo maraka sam do sada uložio u alate i radionicu i komoru-----pa eto zašto je skupo farbanje  AIRBRUSHOM.... ;)

izvini nisam hteo nikog poniziti samo sam lupio cenu i ostao živ što se kaže izvinjavam se

sve je OK....ne brigaj ništa sinovče.. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Komsija, kao sto si odgovorio da nemozes da odredis cijenu za nesto neizvisljeno!!!

 

Mozes li bar reci koliko kosta jedno farbanje kacige u Stonerovim ili Rosijevim bojama??? Nemora imati neke pretjerane detalje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Komsija, kao sto si odgovorio da nemozes da odredis cijenu za nesto neizvisljeno!!!

 

Mozes li bar reci koliko kosta jedno farbanje kacige u Stonerovim ili Rosijevim bojama??? Nemora imati neke pretjerane detalje

komšo-gore sam naveo okvirnu cenu restauracije kaciga-znači zavisi od tebe koliko prohtevnu varijantu hoćeš...STONER REPLICA KAO GORE JE 200...postaviću još koju kacigu ...ROSSI REPLICU  ....NAKANO REPLICU....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Šteta :) Da izgleda - IZGLEDA!

pa odradjena je u foto shopu-gde bezbroj puta možeš da se vratiš na prethodnu radnju-ako si pogrešio-PA PONOVO....kod AIRBRUSHA to ne može-svaka greška košta sate i dane popravke--zato HVALA....to se ne može platiti onoliko koliko vredi rad...evo je ROSSI REPLICA....

post-8315-12879054290522_thumb.jpg

post-8315-12879054290851_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

..]pa odradjena je u foto shopu-gde bezbroj puta možeš da se vratiš na prethodnu radnju-ako si pogrešio-PA PONOVO....kod AIRBRUSHA to ne može-svaka greška košta sate i dane popravke--zato HVALA....

 

Jasno, potpuno si u pravu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja