Jump to content

Moto Zajednica

Nis 10.07. slike

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Nis 18000

Danas se desila nesreca u Nisu kada je decko,koji je '90 godiste, skuterom yamaha tmax, udario u kola sa velikom brzinom, jer je covek kolima prosao na bledo crveno svetlo... Da li neko ima neku informaciju vise? Samo znam da su i automobil i skuter skroz unisteni, i da je decko tesko povredjen...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

"bledo" crveno...znaci prosao je kada se upalilo crveno posle 2-3 sekunde a skuter je velikom brzinom prosao na zeleno i eto  >:(

 

Necu da pametujem,ali ("bledo" crveno...znaci prosao je kada se upalilo crveno posle 2-3 sekunde) u Zakonu ne postoji.Imas ZELENO - slobodan prolaz, ZUTO - priprema za zaustavljanje i CRVENO - STOP.Sve ostalo je Saobracajni prekrsaj. ;)8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Nis

na slikama je ovaj debil od pandura sa belom kosom.... stalno je u pantaleju u jagodin malu... na pocetku knjazevacke kod vrtica u pantaleju.... uf mng ga mrzim.... brz oporavak zelim ovom decku.... posto znam kako je... nisam bas ali sam pao sad skoro... pa mu zato zelim brz oporavak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Nis 18000

na slikama je ovaj debil od pandura sa belom kosom.... stalno je u pantaleju u jagodin malu... na pocetku knjazevacke kod vrtica u pantaleju.... uf mng ga mrzim.... brz oporavak zelim ovom decku.... posto znam kako je... nisam bas ali sam pao sad skoro... pa mu zato zelim brz oporavak...

 

da nije taj pandur mozda Buda? Malopre mi je bas u jagodin mali, mahao lampicom, i rekao, NE LUDUJ SA TIM MOTOROM, a prosao sam sa 20-30 pored njega...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Nis

na slikama je ovaj debil od pandura sa belom kosom.... stalno je u pantaleju u jagodin malu... na pocetku knjazevacke kod vrtica u pantaleju.... uf mng ga mrzim.... brz oporavak zelim ovom decku.... posto znam kako je... nisam bas ali sam pao sad skoro... pa mu zato zelim brz oporavak...

 

da nije taj pandur mozda Buda? Malopre mi je bas u jagodin mali, mahao lampicom, i rekao, NE LUDUJ SA TIM MOTOROM, a prosao sam sa 20-30 pored njega...

 

ee mozda... nzm i mene cimao u jagodin mali... selac nervira me samo kad ga vidim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja