Jump to content

Moto Zajednica

Predstavljanje novog clana

Recommended Posts

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Shiver 750

Zdravo Svima,

 

zovem se Zarko, imam 27 godina, vozim Piaggio X8, 200cc, registrovan na Pulske tablice pa cete me lako prepoznati. Volim da kazem da

sam iz Beograda iako sam rodjen u Zagrebu, jer u Beogradu sam od moje devete godine i to je moj grad.

 

Ljubav prema dvotockasima u meni postoji verovatno od kada sam se rodio. Kad sam imao 5 godina stric me je provozao na Hondi, toliko sam bio odusevljen da mi uopste nije smetalo sto sam se ispekao na auspuh kad sam silazio. Bila je to ljubav na prvu voznju. :) Ako sam nesto skapirao u ovih nepunih godinu dana koliko imam A kategoriju je, ili volis ili ne vozis. Znas da postoji rizik, svi ti pricaju da si potpisao smrtnu presudu, znas da ces pre ili kasnije da padnes (jer kao sto je neko rekao motoristi se dele na one koji su pali i na one koji jos nisu), ali nista od toga ne moze da

te odvrati od voznje. Naravno standardna prica, moji su uvek bili protiv dva tocka i nisu hteli da cuju za tako nesto,pa sam morao malo da sacekam i da se osamostalim i tek nedavno ostvarim svoj san. Koliko sam nov u svemu govori cinjenica da znam koliko sam km presao, 3500. Skoro sam sa kolegom iz Zagreba isao na put od Zagreba do Budve Jadranskom magistralom. Bilo je neverovatno iskustvo. Presli smo oko 1800km, cim nadjem vremena stavicu malo vise detalja i slika.

 

Toliko od mene za prvo javljanje, zelim nam svima lepo vreme i dobru i sigurnu voznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Pozdrav i da znas da nikad nije kasno za ono sto se voli! Neki od nas su morali malo duze da cekaju, dok se stvore uslovi za ostvarenje te ljubavi, ali to je tako. Ćao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja