Jump to content

Moto Zajednica

Tema za sve Honda CBR 600 ljubitelje

Recommended Posts

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

ništa ne postižeš,jedino što će lepše da izgleda,nije fabrika bezveze stavila za svaki tip Hondinog modela i fabričke gume zbog felne jer kada staviš širu gumu onda na krajevima opet sužava i vraća u felnu zato pri obaranju motora kada dodješ do te granice pošto se lepo nije formirala guma ili polu kadica dolazi malte na ugao od devedeset stepeni i imaš osećaj da zadnji kraj non stop secka ili hoće da prokliza,ako neideš na neka duga putovanja ustvari odeš na njihov sajt ukucaš tvoj model i vidiš sve,ja lično nebi szavljao ako nije fabtička...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

Ma moj je problem sto sam ja pre nego sto cu kupiti gumu gledao na nekom sajtu da je fabricka guma zadnja 180. Tako da ce ona silom prilika na motor :{

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: CBR 600 F4i Sport

Resio malo da ulepsam svog F4IS mezimceta pa mu uzeo migavce od novijeg CBR-a tj one providne. Sad cekam samo malo vremena da uhvatim da ih zamenim. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

@Bikerboyz - ima dosta razlicitih saveta i iskustava sa uljima!!Neko kaze ovako,neko onako!!U mojoj Hondi se nalazi motul 5100 15w50!!!Neko kaze da je to gusto ulje za tu vrstu motora,ali on radi kao svajcarski sat,prede ko macka!!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

Pa da cuo sam da je motul 5100 dobro ulje...a o motorexu sam cuo samo reci hvale mada i to sve zavisi od motora do motora...ja sam gsxf sipao repsol i bilo je ok...ovaj sam uzeo letos pa neznam koje mu prija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

U mojoj Dzulii je ipone 10w50 katana. S' obzirom da sam presao 2k km, a tek sam uzeo motor, ne mogu vam nista reci, osim toga da ja nisam imao nikakvih problema za ovo vreme koliko je imam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

sipao repsola....1zdravo.gif nego jel zna neko od cega pase most da mogu da stavim guvernal?

Oces da stavis guvernal na R-a :stabre:. Sme li da se pita zasto?

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav svima. Vozim Cbr600f ultima light i imam par pitanja pa ako netko zna odgovore bio bih zahvalan.

1. Xenon svjetla-stavio sam xsenon ali mi se s vremena na vrijeme isprazni akumulator i mislim da je zbog xsenona.

2. Motor mi trokira pri kretanju ali samo kad je topli. Inace u voznji normalno ide,vuce. Hvala unaprijed.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Zajecar
  • Motocikl: Yamaha FZ1N

E sad ljudi imam ja jedno pitanje . Narucio sam slajdere pa ce stici za nekih mesec dana, pa taman imam vremena da se raspitam 1moto3.gif. 39961d1113185063-frame-sliders-f4i-sliderpic1.jpg

 

Najbolje je postaviti slajder na mestu gde se motor srafi za ram tako da mora da se busi kao sto je ovde i prikazano. Ako moze neko da mi kaze tacne mere ko je busio ili vec ima postavljene . Unapred hvala 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 f4

vozim cbr 600f 4 2000 god. Imam problem pa me interesuje da li neko zna resenj1neznam.gif

Ovako!0stabre.gif Motor radi normalno i ide normalno, a problem je sa paljenjem kad je motor vruc0zbunjen.gif.

Vergla normalno ali upali samo ako mu dodam malo gas!1hmm.gif

Inace nove su svecice, proveren regler0takoje.gif, oprani karburatori, vazduh na 3,5 kruga ( tako stoj u uputstvu)

Sto se tice paljenja kad je hladan pali bez problema i bez poalacenja sauha, kada se povuce sauh gasi se motor1neznam.gif,

Svaki savet je dobrodosao1zdravo.gif!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja