Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav za drugare

Recommended Posts

  • Drug član, 777 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Pozdrav, svim kolegama na drumu.

Godinama sam bio član foruma a posle ga dugo nisam ni posećivao, čak sam zaboravio koji mi je nick bio...

Imam 36 godina, otac, suprug, kučkar...

Uzeh čudni skuter (MP3) jer nemam A kategoriju, a imam praktičnu potrebnu da olakšam sebi gradske vožnje. Na jesen se bacam na polaganje za A...

Prvi "motor" sam dobio sam 6 godina (Tori), sa 8 sam dobio Yamaha cross 80ccm, posle sam prešao na Honda skuter pametnog oca koji sam vozio po gradu 12.-16. godine, kada su ga srećom po mene ukrali. U međuvremenu sam radio sezonski u Grčkoj gde sam vozio Honda "Papi", koji je bio stariji od mene, onaj stari neuništivi motor sa 3 brzine, vozio sam i Scarabeo 100ccm i još razne skutere do 125ccm. 

Tokom perioda od 14.-22. godine, imao sam isuviše glupih nezgoda i shvatio sam da nisam dovoljno zreo za dva točka... Odlučio sam da odložim malo polaganje za A i usput se desio "život" i vreme je prosto proletelo, finansijske i praktične mogućnosti su bile na niskom nivou.. 

Poslednjih nekoliko godina sam u nekoliko navrata ozbiljno razmišljao o skuteru za grad, ali tek pre mesec dana mi je situacija konačno upalila lampicu da je vreme i eto, za početak uzeh MP3. Za sada sam se preporodio što se tiče odlaska na posao, traženja parkinga (živim na Dorćolu, radim na Vračaru), itd.

 

Pozdrav, Goran 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja