Jump to content

Moto Zajednica

Cantavir (Subotica)

Recommended Posts

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
WWW.GOOGLE.COM

U selu Čantavir kod Subotice noćas je poginuo vozač motocikla star 26 godina.

 

tamo je inace sve putevi kroz sela, ne osvetljeni, traktora svuda itd... 26god, to je moja generacija, sve mi se cini da ga znam

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Što je "redovnije", znamo ceo reon (bar ja, manje - više) i sve starosne dobi... Ja nisam siguran da sam ga poznavao. Još po selima vlada ona filozofija "daj krug, znam ja da vozim, i na apn-u idu isto brzine" lično sam se u to uverio više puta... Zbog toga se ginulo početkom ovog milenijuma, intenzitet je smanjen, ali još proces traje.
Pokušao sam da skeniram motor, ne asocira me na ičijeg, i ovi što voze slične nisu baš naše godište. Ne spominju odakle je, meni nešto govori da je možda iz Sente i te strane...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
8 hours ago, Mr.Piplfoks said:

Što je "redovnije", znamo ceo reon (bar ja, manje - više) i sve starosne dobi... Ja nisam siguran da sam ga poznavao. Još po selima vlada ona filozofija "daj krug, znam ja da vozim, i na apn-u idu isto brzine" lično sam se u to uverio više puta... Zbog toga se ginulo početkom ovog milenijuma, intenzitet je smanjen, ali još proces traje.
Pokušao sam da skeniram motor, ne asocira me na ičijeg, i ovi što voze slične nisu baš naše godište. Ne spominju odakle je, meni nešto govori da je možda iz Sente i te strane...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Slika mozda cak i nije merodavna, mozda su stavili samo neku. Al da meni juce kolega sa posla, aj daj krug, reko ne moze, a sto si sisa, reko nemoj se ljutiti al ne dajem motor nikom..

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Bez obzira na sliku, ja evo ne mogu da se setim nikog ko vozi motor a da je tačno toliko star a da je odavde. Svi su bar po par godina gore - dole. Voleo bi da znam o kome se radi. Da znamo - već bi se čulo po gradu... Ili je iz Sente i te tamo strane, ili i nije vozio motor još redovno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

FC1-A1539-3233-4871-8410-BFE9-DC0262-DF.


evo kako se desilo. Steta mladog zivota, al sam sebi je presudio. Pitanje da li je i dozvolu imao a vozio je hondu xl600

Promenio član drmilan_
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Još hteo da komentarišem "garant pijan bio", al reko neću da sudim... Klasična priča po selima, nisam džaba to spomenuo.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja