Jump to content

Moto Zajednica

PROCITAJTE OBAVEZNO...

Recommended Posts

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland

E ovako dakle prica pocinje od prosle godine u januaru mesecu kada mi se javlja momak koi je kupio Vrod harleja novog i zeli da na istom uradi airbrusch, momak dolazi kod mene na zakazan termin padaju dogovori oko motiva detalja i neposredno posle toga krece i oslikavanje njegovog novog ljubimca,svako vece posle rada u studiju ja odlazim u radionicu gde oslikavam tog lepotana,momak svako vece dolazi sa nekim picem sedimo druzimo se i ja napredujem, i tako noc za noc nas dvoica se i sprijateljimo,ista interesovanje uglavnom motori su tema ,postajemo dbri drugari,motor se i dalje radi mi se sve vise druzimom

dakle posle mesec dana mog svakonocnog rada i njegovog sedenja i pracenje svakog koraka radjenog na njegovom ljubimcu motor je zavrsen.

presrecni smo oboica motor je savrsen jos samo da ga sklopimo i napravimo pocasni krug jer motor je nov iz radnje .

dosao je i taj trenutak,rezervar,krila,blatobrani,deklovi,sediste koje sam ja nosio u beograd kod nikole arhangela da specijalno presvuse i uradi motive na njemu po moim skicama i napokon motor je sklopljen, treba ga provozati ,kasno je bolje da otspavamo i sutra to uradimo.

ujutru mi zvoni telefon zove me prijatelj sav u soku sa vescu da je motor nestao iz garaze.....

zamislite to ukradena mu je sreca i nasa veza za to dobro prijateljstvo,nestao moj trud.

prica nebi bila toliko  strasna da motor nisu ukrali nasi momci koi  sede sa nama i tipuju ko sta ima,bruka i sramota .

motor je nadjen uz pomoc moih prijatelja iz beograda ,motor se vozi po beogradu vec godinu dana bez tablice bez stida i srama.

nemam nista protiv momaka te struke ali zasto kradete nasim ljudima ,zar nema drugih motora????j.  moj prijatelj nece motor nazad iako je u velikom gubitku,jer osiguranje mu nije isplatilo celu cifru vec 6.000 manje,covek je porodican i nece da se petlja i razumem ga , da se meni to desi nekome bi glava letela jer motor su mi pluca bez koih nemogu da disem .

evo pogledajte i slike motora u beogradu ja sam ga licno slikao.

935a24c0cdd8b91258b25df206209bda_0b8.jpg

8fb1eceee3e8f51bf62918df545769b3_e83.jpg

b506c1c469d656d5ac5d42c37e8a3e48_5a4.jpg

evo vam i slike sa moje stranice pa uporedite

http://www.denistattoo-glibari.ch/ausgabeairbrush.aspx?id=2

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

au.....pa jel neko uzeo motor nazad......

a to sto se krade....pa u celom svetu se krade,a to sto ga je neki prijatelj tipovo....ubio bi ga................

treba im odseci i ruke i noge....pa nek kradu posle.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

uuu lave, ruzno skroz..  Bas je bedak kroz sta ste obojica prosli, a o lopovu sta reci.. Isto neka mu se vrati, sa kamatom..

Ima li neki sajt gde se mogu videti kradeni motori iz Evrope tipa WONTED! ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Posto je milicija spora i neefikasna i ko zna kako i kada bi se zavrsilo nekakvo prijavljivanje kradje, jedna kantica od 5 litara benzina i Zippo - pa kad ga je maznuo neka se ni on ne vozi. Sve gotovo za 5 minuta.

 

>:( >:(>:( >:(>:(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

niti smo prijavili polici u beogradu niti nas vise interesuje taj motor, jer to je sve ista bagra.

 

 

ja bih ipak prijavio...za svaki slucaj,uzece ga interpol itd,a samim tim ce se otkriti i neki krug ili ti grupa kradljivaca motora......

sto ce pomoci sutra dan da ne nestane neki drugi motor,razmisli o tome....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova

odeš do motora ak znaš gdi je- zovneš policiju da si locirao ukradenu svojinu-oni dodju a ti sa prometnom i brojem šasije-staviš motor na kombi i voziš doma- ne vidi u čem je problem ak znate gdi je motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

nemam nista protiv momaka te struke ali zasto kradete nasim ljudima ,zar nema drugih motora????

Pa zato sto su "momci te struke" protiv kojih inace nemas nista ?!? pravi profesionalci, nisu oni tu da se bave patriotizmom....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

Cek to se i dalje vozi u Beogradu bez tabice?! Ne mogu da verujem da si slikao motor i da ces pustis takve ljude da se izvuku iako tvog prijatelja motor vise ne zanima...

Mislim ok je sto ne zeli da se petlja sa njima ali to je ipak jedan poziv policiji i kraj?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 728 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara

Baš tako, ne treba šljam pustiti da prođe nekažnjeno, a vama nije neko cimanje da prijavite. Inače viđao sam ovaj motor u gradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

uuu lave, ruzno skroz..  Bas je bedak kroz sta ste obojica prosli, a o lopovu sta reci.. Isto neka mu se vrati, sa kamatom..

Ima li neki sajt gde se mogu videti kradeni motori iz Evrope tipa WONTED! ??

 

Za Italiju:

 

http://coordinamento.mininterno.it/servpub/ver2/SCAR/cerca_targhe_ing.htm

 

(blo u nekoj skorasnjoj temi)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Ma ja bi im prste slomio kada bi ukrali mog kineskog sokocala a za ovu masinu bi i ruke stradale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Al' pazi sto je lopov stavio disc-lock??? Kakva parodija...

Verovatno ga je mucenik debelo platio, ne verujem da lopov vozi svojih ruku delo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

mozda nebih bilo lose da bombardujemo nadlezne,tj mup,carinu...mejlovima i slikama :ocisto da se prica pokrene...pa mozda se nekim cudom nesto i desi..? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

mozda nebih bilo lose da bombardujemo nadlezne,tj mup,carinu...mejlovima i slikama :ocisto da se prica pokrene...pa mozda se nekim cudom nesto i desi..? ???

Bilo biH lose zato sto ima ko da prijavi, ali ne zeli. Covek ima svoju racunicu zasto nece da se petlja, a sad treba neko da mu "pomaze" protiv njegove volje, ne vidim poentu... Nezgodno je sto ce mozda to neko da kupi ne znajuci da je kradena roba, pa ce da ostane bez para i motora.... zbog toga, ako nista drugo, bi vlasnik trebalo da prijavi kradju, ali ako ima ovakav rezon, parafraziram "sto bas moj motor, mogli ste da maznete neki tudji....", ne treba nista ocekivati, nego otvoriti cetvore oci i obavestiti ljude koje znas da se ne zalete slucajno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma za motor nije strašno, nego kreten bi trebao da najebe za customizaciju. Motor plaća osiguranje ali tvoj trud i njegovu sreću treba neko drugi da plati. Trebalo bi odštampati flajere i polepiti po BGDu, ovaj motor je ukraden a vozi ga idiot.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd -Dorcol

Najgore od svega sto svako od nas moze da kupi ukraden motor iz uvoza a da nema pojma da je divljak,meni kod kupovine mog motora (uvoz i Austrije) nije palo na pamet da proverim da li je kraden i ne znam ni gde to moze da se proveri,tako da je vrlo moguce da taj sto ga vozi nema pojma da je ukraden.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland

problem je sto su to seme sa policijom,oni ga legalizuju tu lako, i kada osiguranje odavde potegne da se motor vrati policija iz srbije stoji na strani lopova i ond cekaju dve godine odugovlace i onda traze nenormalnu sumu novca za lezarinu motora,recimo za 2 godine traze 5.000 evra i osiguranju se to neisplati vec digne ruke a policija napravi aukcionu prodaju gde ga prodaju opet istom liku samo sto taj motor bude skroz legalizovan,znaci nevredi nista .

jedini nacin

je da se motor ukrade i vrati ovamo .

 

i kada me pandur u srbiji zaustavi bez razloga sprovodeci neki zakon ja ga pljunem i odem jer to je bezakonje sve i jebem im mater svima .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja