Jump to content

Moto Zajednica

Smekeri na ninjama

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 229 postova

danas dolazim na pumpu i sipam gorivo u bmw-a,vozim na plin,ali sam dolio i benzina jer mrzim kad mi gori rezerva na tabli.Poenta price je sledeca.Dolaze dve ninje zelene hiljadarke,smekeri neki,ovog puta na divno cudo nose trenerke i dukseve,umesto sorca i kratkih rukava,i pogledase me onako zlonamerno i nasmejase se,u stilu VIDI KAKVA KRSINA.Ja tu ne dajem znacaja,necu da se supstam na nivo primitivaca kojima je tata dao pare za motor pa misle da imaju pravo da zajebavaju nas koje crncimo za to malo sto imamo.Posle par minuta dolazi decko na skuteru,mislim da je peugeot speed fight bio u pitanju,decko u full opremi,kaciga,jakna,rukavice,znaci sve,odusevio me mali s obzirom da danas klincii ne nose nista od toga.I ovi sa ninjama se smeju decku i zajebavaju ga,ovaj jedan je dobacio ALO DECKO,STA CE TI TO SVE,VOZIM TO MALO SRANJE STO IDE 80 NA SAT?ja poludeo,sabani zajebavaju decka,dobacio sam im samo: SABANI JEDNI,ON SE BAR CUVA,A VI LOZANE BOLJE SE UGLEDAJTE NA NJEGA I PRESTANITE DA BLAMIRATE BIKERE I NARUSAVATE NJIHOV UGLED.Zamalo da ispadne tuca,ali ipak nije doslo do toga.Muka mi vise od tih kretena,sta treba uraditi da neki ljudi nauce da time sto ce sesti bez opreme na motor diretno ugrozavaju bezbednost i sebe i drugih u saobracaju?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Đavo ti nije dao mira i spustio si nivo...  ::)

A ja mislio da me takvi tipusi zagledaju zbog plavuse na suvozackom sedistu, kad oni gledaju dal sam normalan sto nosim opremu.

Hmm pa resicemo to evo otvaram konkurs za suvozacicu mora da bude minimum jaka 4ka 180/50 crna ili plava ne bitno je, da ima tetovazu na ledjima pa da kao imaju razlog da joj blenu u dupe.

 

Sifra Neprimetan u full opremi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Kako ste osetljivi!  ::) ::)

 

Pa mene zabole (kao što je upotrebljen termin na tom forumu), ako me neko gleda. Ako me gleda, onda sam mu interesantan, jel da? Sudim po sebi: ako ja gledam tetovažu na neku dobru mačku, onda mi je interesantna (tetovaža).

 

p.s. sve sam se nešto izofuvao...  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Neko sebe nazva motoristom ako ima dobar motor i ako ima para . Sta ce takvom oprema sa kojom nemogu ljudi da ga  vide ko je . Pusti drugi put ti njih na miru i gledaj svoja posla a decku u takvim sitvacijama poruci : cuvaj se ti i bog te cuva onda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Zamisli kako bi izgledao na recimo nekom enduru recimo 84. godište u trenerci... Kao seljak koji nema para...Ovako bar izgleda kao seljak koji ima para  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Volim ja tebe Tomo, ali Fragrance je, iako emotivno, reagovao pravilno. I zbog klinca i zbog djilkosa. Nek bar znaju da nisu svima simpa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Hmm pa resicemo to evo otvaram konkurs za suvozacicu mora da bude minimum jaka 4ka 180/50 crna ili plava ne bitno je, da ima tetovazu na ledjima pa da kao imaju razlog da joj blenu u dupe.

 

Sifra Neprimetan u full opremi!

 

Hmm, jel' Sandra ne cita forum?  ::) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

Ne treba se spustati, ili "penjati" na nivo, ali mi je neobicno drago sto je zastitio klinca!

Posle takve prozivke i ismevanja moze samo doci do toga da klinac bude kao i oni "SHMEKER"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Neko je na forumu vec napisao ali ajde da ja ponovim. Prirodna selekcija ce uciniti svoje, klincu svaka cast a i tebi sto si ga zastitio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

Cudi me da su NINJE otkrile svoje lice,mogao si da umres u najgorim mukama....... ;D ;D ;D.Stace

dripci lece komplekse,imaju malu p*** pa misle ako im je medju nogama 1000ccm da su sad

k****e.Nije njija jaca glava od asfalta,al bice kasno kad to saznaju na tezi nacin.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Cudi me da su NINJE otkrile svoje lice,mogao si da umres u najgorim mukama....... ;D ;D ;D

 

He, he, he....ubi me čoveče  :D :D :D

 

ninja.gif  ninja.gif    ninja.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

Ali upravo takvi, gore navedeni, prave ljudima predrasude i skrnave iskrene i prave ljubitelje motora-bajkere.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Trebao si da ih iskuliras, posle klincu da kazes par stvari i da mu das adresu sajta, da potrazi temu i da vidi fotke kako prolaze oni koji se ponasaju kao on. Mada najbolje bi bilo da si imao flajer sa 20-tak groznih fotki, pa mu samo tutnes.... Kad smo vec kod toga, ljudi ajde da uradimo te flajere, ima nas ovde surnaest svako odvoji po malo skupicemo dosta para, za 10 000 flajera. Dobro je deliti ih u takvim i slicnim situacija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • krelac, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Xciting 250, Ducati Monster Dark 600

pa da,to su te dve kriticne grupe ljudi.

Klinci na skuterima koji ne nose kacige i majmuni na R-ovima isto bez kaciga,ma da su meni opasniji ovi drugi,klinac ce mozda jednog dana da shvati sta znaci kaciga i oprema,ali kad neko sa 20+ godina vozi maltene go i to 200+ na sat vec imamo gadan problem.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ja sam primetio da su klinci na skuterima (bilo sa kacigama ili bez) brži od mene u gradu :D

 

Lako je njima kada ni o čemu ne razmišljaju  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • krelac, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Xciting 250, Ducati Monster Dark 600

Mozda zato sto jos nisi stigao do "kako prebaciti u drugu brzinu" u upustvu za Fejzera :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Mozda zato sto jos nisi stigao do "kako prebaciti u drugu brzinu" u upustvu za Fejzera :P

 

Verovatno da je to  ;D ;D ;D

 

Mada mi se više čini da klinci nisu čuli da gas može da se da i do pola, oni misle da postoji samo nulta pozicija (ler gas) i gas do daske  ;D

 

U Požarevcu, gde su uske ulice u centru, u većini situacija je i brzina od 50km/h velika. Po beogradskim bulevarima je drugačija situacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Novi Sad

U poslednjih par dana sam u Ns video bar 10-tak klinaca na skuterima sa kacigom, sto me je obradovalo. Cak i ona "devojcica" o kojoj sam pricao pre par dana na drugoj temi, je kupila kacigu, juce mi se pohvalila kako je lepa ;-). Mislim da su veliki efekat imale fotke koje sam joj poslao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja