Jump to content

Moto Zajednica

milanb88

Pozdrav iz Beograda - predstavljanje novog clana

Recommended Posts

• U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Honda Transalp PD10

Pozdrav forumasi , zovem se Milan '88 , iz Beograda sam , trenutno nemam motor , ali planiram da kupim jedan u skorije vreme pa sam se pridruzio forumu u cilju da cu ovde pronaci nekoga ko ce mi pomoci u potrazi i savetima ,a mozda i da predlozi neki motor . Zanima me Honda Transalp , model od '97 pa na gore do modela sa okruglim farom :) . Uglavnom sam vozio male motore 50-125ccm , grebao se od drugara za koji kilometar na vecim motorima  i tako ... Bavim se automehanikom , radimo svaki dan od jutra do mraka , lesevi samo dolaze , pa mi je potrebna malo i razonoda vikendima :moto2:  . Vozio sam drugarev Transalp nekoliko puta i mislim da je to dobar motor . Zapoceo sam proceduru za A-kategoriju trebao bi to uskoro i zavrsiti , pa mislim da bi mi ovo bio dobar motor za pocetak .  Pozdrav 

• Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug član, 2088 postova
Pozdrav forumasi , zovem se Milan '88 , iz Beograda sam , trenutno nemam motor , ali planiram da kupim jedan u skorije vreme pa sam se pridruzio forumu u cilju da cu ovde pronaci nekoga ko ce mi pomoci u potrazi i savetima ,a mozda i da predlozi neki motor . Zanima me Honda Transalp , model od '97 pa na gore do modela sa okruglim farom  . Uglavnom sam vozio male motore 50-125ccm , grebao se od drugara za koji kilometar na vecim motorima  i tako ... Bavim se automehanikom , radimo svaki dan od jutra do mraka , lesevi samo dolaze , pa mi je potrebna malo i razonoda vikendima :moto2:  . Vozio sam drugarev Transalp nekoliko puta i mislim da je to dobar motor . Zapoceo sam proceduru za A-kategoriju trebao bi to uskoro i zavrsiti , pa mislim da bi mi ovo bio dobar motor za pocetak .  Pozdrav 
А да ти себи купиш Африку?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Honda Transalp PD10

hvala ljudi , -krokodilko , razmisljao sam i o tome , probao sam i nju jedne prilike , posto je moj drug visok preko 2m on je jos dodatno podigao i stvarno mi je bila visoka na vrhovima sam prstiju , standardnu nikada nisam probao al svidja mi se i taj motor , ja sam visok 184 i 90kg i mislim da mi transalp ipak bolje lezi , laksi je manji i sve sto ide uz to , mada ako se pruzi prilika za neku kvalitetnu afriku sto da ne ... , probao sam i yamahu super teneru to mi je vec onako bas preveliko , nekako mi ne lezi taj motor , do duse sve su to subjektivni osecaji , ja sam to sve probao u par km , nikada nisam imao prilike da tu klasu provozam malo duze , prvo zbog same nesigurnosti u trenutku kad sam ih vozio , drugo zbog nedostatka A kategorije i samog zakona ... sve to kad se skupi vozackog umeca na raznim motorima pre polaska u auto skolu mozda 50-60 km na motorciklima , ako izuzmemo male motore ... iskreno malo me strah od same velicine motora i tezine ne znam da li mi je to pametno za prvi veci motor , a opet sa druge strane ... trenutno ima nekoliko afrika na oglasima mozda i odem da pogledam neku , ako neko ima neku preporuku za hondu transalp ili afriku bio bih mu zahvalan :) 

Pridruži nam se!

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja