Jump to content

Moto Zajednica

Mišljenje o kacigi

Recommended Posts

  • 46, 619 postova

na puno kaciga su nalepnize izlizane i necitke sto od znoja sto od vode ili pranja ili kise ili jednostavnog trenja ruku prilikom  vezivanja tako da je zajebano

ja sam na kineza usio-bar kod sa neke stare pocepane majice za svaki slucaj i pozadi nalepio ece bar kodove pa ako pandur ima skener i dosadno mu pa hoce da se tera - najebah

:sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 411 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Nadam se da niko neće imati prilike da "testira" ovo i slična smeća. I te priče "samo po gradu, do prodavnice itd" su mnogo šuplje, ako se uzmu u obzir statistike o lokacijama saobraćajnijh nezgoda.

 

Npr. MT full face kacige u Yamaha barelu mogu da se kupe već od 8500 dinara što je oko 70e, a sasvim su solidne kacige. Ko to ne može da priušti onda definitivno ovo nije hobi za njega. Kraj.

 

Sad će ponovo biti komentara da svako ima pravo na svoj izbor. Kacigu ne nosimo zbog zakona i policije, nego zbog nas samih i nekog ko nas čeka kod kuće..

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Analog Man, 341 postova
  • Motocikl: ​​​Nisam član od 28.10.2022.
42 minutes ago, Motorcyclist said:

Valjalo bi da je probas pre nego kupis, zbog oblika glave.

Pa, teško ja sam iz Kikinde, a kaciga je u BG Barel.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 411 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Ne kupuj nikako bez probe, kaciga jednostavno mora da se proba. Raspitaj se mozda ima neko u tvojoj okolini takvu kacigu (imas temu o MT kacigama pa probaj i tamo) mada malo je teze da nabodes i taj model i tvoju velicinu. Ili kad ti ispadne prilika da prolaziš kroz Bg svrati do Yamaha barela (oni su ti u Sava centru, odmah uz auto put). Strpi se malo, imas jos vremena do pocetka prave vozne sezone :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja