Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki gsxr k8 problem pumpa za gorivo.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 104 postova

Imam pitanje za forumase. Rasturio sam pumpu izbacio sito i stavio spoljni filter. Naravno posto sam posekao plasticni deo vise nisam mogo da sastavim pumpu posto nije pazljivo seceno nego sam skinuo okvir od plastike i namestio samo pumpu i povezao crevom. Tu imam jednu nedoumicu motor na manjim obrtajima kao da zastuca ne primeti se to uvek ali od 1 do 2 000 hoce malo. Imao je u tom plasticnom kucistu kao neki ventil e sad da li je to ventil koji regulise pritisak ili nepovratni ventil ne znam pa bi voleo da mi neko to pojasni postoo sam taj deoo izbacio a ne bi da zbog gluposti sjebem dizne.

Jel pumpa kolko ja znam u svim rezimima rada ima isti pritisak e sad nemoj da opterecuje dizne ili da prska stalno mnogo goriva pa da zato zatrokira to malo.

 Hvala.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Trebalo bi da je bas tako. Ako si izbacio deo kucista pumpe u kome se nalazi ventil za regulisanje pritiska goriva u sistemu, pumpa ce u sistem gurati gorivo pod vecim pritiskom (posto ga reglazni ventil regulise/smanjuje, jel'), pa ce hranjenje biti bogatije. Mozes dobiti vecu potrosnju, crkavanje svecica, gorivo u ulju, crni dim na izduvu i garez, neravnomeran rad, knedlu na odzivu gasa....

Dizne su ti najmanji problem u celoj prici, one ne bi trebalo da stradaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ako si izbacio regulator pritiska ili ti ovaj deo (pumpa od T-Maxa)

IMG_20180515_162238.jpg

 

Moraces ponovo skinuti pumpu i naci nacin da vratis regulator pritiska jer ti sada pumpa, umesto 2.5b gura 6b (+/-) a to ne valja nikako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja