Jump to content

Moto Zajednica

Honda VFR750 F RC36

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Doslo je vreme da izadjem iz moto sveta...! 

 

Ha ha... Salim se... Ne izlazim iz moto sveta, nego mi dosadno pa mi pada na pamet da probam da nabavim jedan dobar TDM 4tx pa zato i stavljam Hondu na prodaju. Odma da se ogradim i da napomenem da je cena "jaka" i nije podlozna korekciji, tako da ce verovatno ispasti da ni ne zelim da prodam motor...pa odma da kazem, da stvarno i ne zelim, ali ako neko bas bas hoce za ove novce dobija motor koji je u perfektnom stanju, tj. kao da je bio konzerviran jedno desetak godina (a ne iskljucuje se mogucnost i da jeste). 

 

Ajd sad malo i o motoru...

Honda je 1992. godiste. Radjena je za Svajcarsko trziste i u Srbiju je uvezena 2016. gidine i ja sam joj drugi vlasnik u Srbiji. U saobracajnoj je upisana snaga od 47 KW, ali motor nema blokadu. Prešao je 31800 i to je prava kilometraža...

Stanje motora, kao sto sam i naveo, je kao iz salona, tj. sve na motoru je kao novo, pocevsi od kablova, creva, selne...ma sve je kao novo...

Servis je uradjen pre 1500 km i tada je promenjeno ulje u masini, filter, disk plocice, svecice i akumulator je nov. Lanac i lancanici su u odlicnom stanju!

Na motoru jedino gume nisu menjane skoro, tj. DOT je stariji, pa iako je sara  odlicna i guma je i dalje mekana i dobro drzi na drumu, trebalo bi da se menjaju. 

Farba je fabricka, ponegde je malko izbledela od sunca, ali je i dalje u odlicnom stanju. Nalepnice na vilama su samo reklama za prijateljevu firmu...

Poseduje kompletan fabricki alat pod sedistem, 2 kljuca...

Motor pali na pola kljuca, ide odlicno, potrosnja 6 litara mesovite voznje. 

Ima centralni stender i (sto je za neverovati) ima cak i plasticnu masku na copavoj!

Fabricki top je skinut i stavljen je Sebring top i zvuk je sada fenomenalan!

Motor je na mom imenu i prenos je obavezan. Ne zelim vise da dajem punomoc nikome (vec imam 4 motora na svom imenu)... Registrovan je do 09.07.2018.

 

E sad cena... Opet napominjem da ce za mnoge to biti nerealna cena za ovo godiste, ali uzimajuci u obzir kompletno stanje i izgled motora, cena je 1900 evra i nije podlozna korekciji (za sada)...

 

Ako se motor ne proda do proleca, gume cu onda ja menjati, a onda cu videti koja ce cena biti... ;)

Kolega Svaler je motor probao i snimio je reviziju na svom Youtube kanalu pa mozete pogledati njegove utiske sa ovim motorom:

 

Slike: 

bXsJTbV.jpg

VvOfUTF.jpg

0d3XZKS.jpg

 

Slike Sebring topa:

VA3uSxt.jpg

nsPAWwR.jpg

 

I gume:

TosTy3r.jpg

pc8DFb1.jpg

 

060/3171985

Boris

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ma zena bi ga ubila da zna za oglas,to hoce da se hvali malo motorom :jee:

Za ovakav primerak nemoj se cuditi da ti neko iskesira tu cifru,bolje nemoj kaciti slike :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 1 minut, bdada je napisao:

Ma zena bi ga ubila da zna za oglas,to hoce da se hvali malo motorom :jee:

Za ovakav primerak nemoj se cuditi da ti neko iskesira tu cifru,bolje nemoj kaciti slike :)

E da znaš da si potpuno u pravu za ženu... :D

Ako i ode, za ove novce ima već 4 tx da se nabavi u toj ceni, pa ću valjda preboleti ovaj VFR... ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 1 minut, ThePainkiller je napisao:

E da znaš da si potpuno u pravu za ženu... :D

Ako i ode, za ove novce ima već 4 tx da se nabavi u toj ceni, pa ću valjda preboleti ovaj VFR... ;)

 

U ceni da,dali ima takvom stanju? :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 1 minut, Biker-Boy je napisao:

Bice ti zao, ja i dan danas zalim za mojm bivsim VFR-om :'( :(

msm da ces aktivirati oglas,na tvom mestu ja bih :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 1 minut, Biker-Boy je napisao:

Bice ti zao, ja i dan danas zalim za mojm bivsim VFR-om :'( :(

Ma znam...nego me non stop kopka 4tx... Jednostavno ne mogu da ga izdacim iz glave... :D

A da je VFR zver...jeste... i stvarno nabaci kez na usta kad god se zavrne gas... :D 

Ma neka stoji malo u oglasima... ko će bre dati skoro 2 iljade jevreja za 25 godina star motor... :P 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

a sta mislis da ces da dozivis sa tdm-om?Ovaj novi auspuh je katastrofa da ne moze gore biti.Usro si ceo motor.:staa2:Si imo kinte samo za pola?

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 18 minuta, sashac je napisao:

a sta mislis da ces da dozivis sa tdm-om?Ovaj novi auspuh je katastrofa da ne moze gore biti.Usro si ceo motor.:staa2:Si imo kinte samo za pola?

Hahah...cilj opravdava sredstva... :D

Bebe pojele pola topa... ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Jel prethodni TDM bio 4tx ili 3vd? Izgleda ne moze kolega da izbaci iz glave one gremline na onom TDMu pa mu fale :jee:

 

Odmah sam pomislio da si ti cim sam video naslov, prva recenica me presekla reko sta mu je :lol3:  i mislio sam da ces ganjati teneru :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 9 minuta, hard_rock je napisao:

Jel prethodni TDM bio 4tx ili 3vd? Izgleda ne moze kolega da izbaci iz glave one gremline na onom TDMu pa mu fale :jee:

 

Odmah sam pomislio da si ti cim sam video naslov, prva recenica me presekla reko sta mu je :lol3:  i mislio sam da ces ganjati teneru :D

He he... prethodni TDM je bio 3vd...a oduvek sam hteo 4tx-a... ;)

Ne, necu Teneru...samo 4tx...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Bas sam sad guglao da vidim razlike ali nema nigde. Cisto da vidim sto bas 4tx :)

Inace TDM , kad gledam ovako kubikazu, velicinu, nacin voznje itd. verujem da bih mi potpuno odgovarao. Jedini problem sto mi je izgled nit smrdi nit mirise pa mi nikad nije nesto privlacio paznju :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 2 minuta, hard_rock je napisao:

Bas sam sad guglao da vidim razlike ali nema nigde. Cisto da vidim sto bas 4tx :)

Inace TDM , kad gledam ovako kubikazu, velicinu, nacin voznje itd. verujem da bih mi potpuno odgovarao. Jedini problem sto mi je izgled nit smrdi nit mirise pa mi nikad nije nesto privlacio paznju :/

4tx je drugaciji po menjacu, obrtnom momentu, izgledu, brzini...dosta toga su popravili u odnosu na 3vd. Meni je 4tx prelep motor, cak i malko lepsi od ove Honde (a ova Honda mi je vrh sto se dizajna tice, pogotovo mono vila nazad...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Definitivno po obrtnom momentu bi mi odgovarao i nacinu da se ne mora zavrtati mnogo da ide. Cak mi se i zvuk svidja na njima :) Kolika je registracija otprilike za njega? :)
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 4 minuta, hard_rock je napisao:

Definitivno po obrtnom momentu bi mi odgovarao i nacinu da se ne mora zavrtati mnogo da ide. Cak mi se i zvuk svidja na njima :) Kolika je registracija otprilike za njega? :)
 

Jel pitas za TDM? Rega za njega je uzas...sa prepisom i novim tablicama i saobracajnom je 30000... samo produzenje je oko 20000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
2 minutes ago, ThePainkiller said:

Jel pitas za TDM? Rega za njega je uzas...sa prepisom i novim tablicama i saobracajnom je 30000... samo produzenje je oko 20000

Da za TDM. Produzenje je i ok, ali ova prva uh....  Ajde drzim palceve da prodas pa eto u novu sezonu sa TDM om :) Da sam pri parama i planiram drugi motor sigurno bih razmislio uzeti tvoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
9 minutes ago, hard_rock said:

Definitivno po obrtnom momentu bi mi odgovarao i nacinu da se ne mora zavrtati mnogo da ide. Cak mi se i zvuk svidja na njima :) Kolika je registracija otprilike za njega? :)
 

Odprilike ti je 28000 za podrucje BG, razlikuje se po opstinama.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

@ThePainkiller nisam siguran sta radis ali imam jedan predlog. 

Iskreno voleo bih da ne prodas ovaj vfr jer zaista lepo izgleda.

Ako do sledece sezone ostane kod tebe,mozemo se zameniti na tipa nedelju-dve. Pa vidi dali ti 4tx radi posao,a i ja bih voleo da probam v4 . Verujem ti dovoljno, poverio bih ti mog vranca. Sad sam sredio one glupe plastike tako da je lespsi nego kada si ga zadnji put video. Iako mi se ova generacija bas i ne dopada, onaj rc46 mi je neuporedivo lepsi motor. Al voleo bih da vidim/probam iz ciste radoznalosti.. zeni kad bih rekao da menjam Tdm-a mislim da bi me na ulicu isterala..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

ovo bio moj...dosada ziva...Blind Vily ga kupio,i evo jos ga vozi prezadovoljan...Sve je to subjektivan osecaj.Postujem to.

294458_2408721907866_1145859494_n.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 3 sati, Astral je napisao:

@ThePainkiller nisam siguran sta radis ali imam jedan predlog. 

Iskreno voleo bih da ne prodas ovaj vfr jer zaista lepo izgleda.

Ako do sledece sezone ostane kod tebe,mozemo se zameniti na tipa nedelju-dve. Pa vidi dali ti 4tx radi posao,a i ja bih voleo da probam v4 . Verujem ti dovoljno, poverio bih ti mog vranca. Sad sam sredio one glupe plastike tako da je lespsi nego kada si ga zadnji put video. Iako mi se ova generacija bas i ne dopada, onaj rc46 mi je neuporedivo lepsi motor. Al voleo bih da vidim/probam iz ciste radoznalosti.. zeni kad bih rekao da menjam Tdm-a mislim da bi me na ulicu isterala..

Potpuno te razumem po pitanju žene i menjanja motora... :D Što se mene tiče, tvoj predlog je na mestu i ako do tad ne prodam VFR-a možemo probati sa privremenom zamenom... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav posto znam dobro gazdu ove honde moj zakljucak je ,,ako nekog interesuje moje mislenje motor je vrh a moj drug Boris bi opet da se vrati na mesto......hoce tdm   i ja hocu stvarno imo sam 3 tdm i to je motor za sva vremena posto sam mu prodo moj prvi tdm ,,,od sveg srca zelim da kupi 4 tx  i  a ovu hondicu bi mogo meni da proda ,,,,al necu ni ja posto sam jos uvek zarobljen sa onom uljarom preporuka za motor jer gazda je stvarno ljudina gleda svaku manu da otkloni ko kupi od BorisA NECE ZAŽALITI  GARANTUJEM  pozdrav i srecan povratak medju prave motore,,,nek izvine ostali koji voze  druge marke al tdm je tako dobar motor....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre sat vremena, demro.st je napisao:

pozdrav posto znam dobro gazdu ove honde moj zakljucak je ,,ako nekog interesuje moje mislenje motor je vrh a moj drug Boris bi opet da se vrati na mesto......hoce tdm   i ja hocu stvarno imo sam 3 tdm i to je motor za sva vremena posto sam mu prodo moj prvi tdm ,,,od sveg srca zelim da kupi 4 tx  i  a ovu hondicu bi mogo meni da proda ,,,,al necu ni ja posto sam jos uvek zarobljen sa onom uljarom preporuka za motor jer gazda je stvarno ljudina gleda svaku manu da otkloni ko kupi od BorisA NECE ZAŽALITI  GARANTUJEM  pozdrav i srecan povratak medju prave motore,,,nek izvine ostali koji voze  druge marke al tdm je tako dobar motor....

Hvala Janko! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja