Jump to content

Moto Zajednica

LG G4 i Samsung Galaxy Core 2

Recommended Posts

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Zdravo,

 

Resili smo da rascistimo malo stan od raznih cuda pa da probam ovde prvo da prodam 2 telefona.

 

Prvi je Lg G4 , beli sa zlatnom lajsnom. To je neki model koji je kasnije izasao nije od onnih sa kozim ledjima nego neka gumirana plastika. Model je definitivno za devojcice. Star je oko godinu dana, ima ono full pakovanje, sim free stim da nemam punjac, tj mrzi me da ga trazim, tu je negde u stanu, video sam ga pre par meseci :). Telefon je kupila moja devojka ali ga je menjala jer ne ispusta telefon iz ruku pa joj je baterija slaba. Ja sam joj kupio Xiaomi pa se ovaj vuce 2 meseca po stanu. Telefon je od prvog dana u sillikonskoj oblozi i sa onim zastitnim staklom tako da su ledja i displej kao novi. Ima na lajsni malo ostecenje ali nije boja spala nego malo ulubleno, vidi se na slici, jedva primetno. Telefon sam ja testirao, radi odlicno, ne baguje, ne gasi se, jako brz, kamera odlicna. Baterija meni izdrzala 2 dana ali  to nije reper, cenom da bi prosecnom korisniku izdrzala 1 dan sto je I normalno. Stanje  je moja procena 9/10 da ne preterujem.

 

Drugi je Samsung Galaxy Core 2. Radio je 2 meseca kao sluzbeni pa se devojka smorila posto je imala i ovaj G4 pa je popravila svoj stari G2 I ovaj od tada skuplja prasinu. Od njega nemam nista od kutije i sl takodje ide bez punjaca jer i to se negde zaturilo. Ako ga iskopamo ide bez promene cene... Stanje je skoro kao nov, nema ostecenja, jedva malo primetne prljavstine od fioka. Baterija mi je izdrzala 1 dan na testu. Radi lepo, ne baguje, performanse u skladu sa cenom, nije za porediti sa G4.

 

Na kraju cena. Posto nisam  u tematici vidim da se na KP prodaje G4 za 150-180 eur a Core 2 za oko 50 eur.

 

Cena za forumase neka bude G4 120 eur a Samsung 30 eur, mislim da je to prilicno fer, ako nije vi recite...

 

Ja sam uglavnom u Novom Sadu, ali sam cesto i u Sapcu I sirom Srbije tako da pije vodu i neka dostava ako je usput.

 

Moj telefon je 064/2-000-155, Mile

IMG_3554.JPG

IMG_3555.JPG

IMG_3556.JPG

IMG_3557.JPG

IMG_3558.JPG

IMG_3559.JPG

IMG_3561.JPG

IMG_3562.JPG

IMG_3563.JPG

IMG_3564.JPG

IMG_3565.JPG

IMG_3566.JPG

IMG_3567.JPG

IMG_3568.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja