Jump to content

Moto Zajednica

Iglicasti lezaj 35x42x23

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Sjenica
  • Motocikl: Honda Hornet 600

Pozdrav drugari , 

 

u potrazi sam za iglicastim lezajem kvacila dimenzija 35x42x23  za Hondu Hornet 600 `1998 godina .

 

Ukoliko neko ima neka se javi na PP . 

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Evo link za sliku  lezaja identican mi je potreban  https://postimg.cc/image/9r6x7qb4n/    , pravo da ti kazem nisam gledao oznake , sve sam sklopio i vratio , ali mogu opet da rasklopim pa da vidim detaljnije natpise.

 

Racunaj i na to da neke lezajeve ne mozes kupiti u slobodnoj prodaji kao standardne, vec su proizvedeni po narudzbi proizvodjaca motocikala i mozes ih nabaviti samo kao originalni rezervni dio za odredjeni tip motocikla. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Triumph sprint 900 Kawasaki Z500, Triton 650 Gilera 500 LTE 1938g.

Standardni je širine 22mm tako da 23 nećeš kupiti kod dobavljača ležaja,nego samo u Hondi. Šta fali tvom ležaju? To obično ne crkava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Triumph sprint 900 Kawasaki Z500, Triton 650 Gilera 500 LTE 1938g.
16E8F0B5-39A4-0540-9564-AF35C079F6E8_thu

 

33DC9F04-6D06-0049-A074-FF75A8611642_thu

 

(Powered by frubar.net)

Honda baš i nije naivna sa cenom,standardna mera nije više od dvadesetak eura,standardne širine su 20-22-30mm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Sjenica
  • Motocikl: Honda Hornet 600

Standardni je širine 22mm tako da 23 nećeš kupiti kod dobavljača ležaja,nego samo u Hondi. Šta fali tvom ležaju? To obično ne crkava.

Pa nije nista klinicki niti da mora odmah da se menja,  malo bruji dole pa sam mislio da saniram  , a kako vi kazete ovde  ,  izgleda da cu ostaviti ovako pa neka bruji  xD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

 

Evo link za sliku  lezaja identican mi je potreban  https://postimg.cc/image/9r6x7qb4n/    , pravo da ti kazem nisam gledao oznake , sve sam sklopio i vratio , ali mogu opet da rasklopim pa da vidim detaljnije natpise.

 

Racunaj i na to da neke lezajeve ne mozes kupiti u slobodnoj prodaji kao standardne, vec su proizvedeni po narudzbi proizvodjaca motocikala i mozes ih nabaviti samo kao originalni rezervni dio za odredjeni tip motocikla. ;)

 

 

I ovo je slučaj i sa tvojim ležajem. Zovi Hondu, nabaviće ti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja