Jump to content

Moto Zajednica

Kožna jakna Modeka Black Star

Recommended Posts

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Jakna kupljena na kraju prošle sezone,obučena  3-4 puta tokom ove sezone.Bukvalno kao nova ,stanje 10/10,nigde ogrebana,zakačena,isprljana ili slično,još miriše na novo.Veličina je 54,mislim da bi odgovarala za ljude oko 180-190 cm i oko 85-95kg.Napravljena je od kože debljine 1,1-1,3mm i prilično je poteška.Ima protektore na laktovima,ramenima i veliki ledjni protektor.Takodje ima i luftere sa prednje i zadnje strane.Poseduje i zimski uložak koji se skida.Cena je 170 eura.Telefon:063/8255-227 Milan ili na PP.

Više informacija o jakni ima ovde :

https://www.modeka24.de/en/modeka-leather-jacket-black-star/a-11002888/

http://www.fc-moto.de/Modeka-Leather-Jacket-Black-Star?gclid=Cj0KEQjwyK-vBRCp4cymxermx-EBEiQATOQgh1K2FXyve-IIZ-R3KMXmf1gh4u0n661OPjA0ebP0opUaAv5b8P8HAQ

Evo i par fotki

 

DSCN4960.jpg
 
DSCN4961.jpg
 
DSCN4962.jpg
 
DSCN4964.jpg
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Zemo,ne bih menjao za drugu jaknu.

Ova jakna mi je višak,a kupio bih čizme tcx infinity.Ako neko ima te čizme nove u broju 45,možemo da se dogovorimo oko menjaže i oko doplate.

Cenu jakne spuštam za još 10 eura tako da je nova cena 160 eura.Mislim da je korektna cena za ovakvu jaknu u ovakvom stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Modeka je dobra i proverena marka, nosim njihove čizmice i za sada zadovoljan. Jakna je nesumnjivo kvalitetna i ok je cena. Na žalost već imam dve jakne, pa nisam kupac, nego komentarišem marku. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Jes vala,dobra i kvalitetna marka ali nema kupaca...nudio mi jedan bata 100 evra,neka stoji ondaK...ugojiću se ja još,na dobrom sam putu  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja