Jump to content

Moto Zajednica

Prodaje li neko Burgman 400, 2000-2002 godista?

Recommended Posts

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: TOPOLA, LIESTAL
  • Motocikl: Honda CB650R

Ako ima neko u Sumadiji (Topola, Arandjelovac, Kragujevac, Raca, Smederevska Palanka, Velika Plana) da prodaje Burgman 400 neka pusti poruku. Od 2000-2002 godista, max do 1000 evra. Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: TOPOLA, LIESTAL
  • Motocikl: Honda CB650R

Ima li neko da napise kolika je neka realna vrednost Burgmana, jer ja sam cuo da je vrednost 2000-2001, zavisno od stanja, oko 1000 evra? Isao sam da pogledam jednog, koji je bio u ok stanju, ali covek nije hteo da spusti ispod 1200. Za mesec dana treba da se registruje, zadnja guma losa, akumulator los. Znaci on izlazi na 1400 a 2001 godiste. Koliko je to realno?pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1701 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Svaki ciga svoga konja hvali,zavisi od stanja,ja sam mog 2000g prodao pre godinu dana za 1000 i mislim da je to max ali obe nove gume,akumulator tek zamenjeno ulje,Bas sam ovih dana gledao burgmane po oglasima za jednog drugara i rekao bih da je 1000e max cena za to godiste.Ako bih sad kupovao burgmana to je cifra koju bih dao pa i ako ima ponesto da se sredjuje nebi bilo strasno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: TOPOLA, LIESTAL
  • Motocikl: Honda CB650R

Ovaj sto sam ja gledao je u prilicno dobrom stanju, ali ima bar jos 200 evra ulaganja i onda izlazi na nekih 1400. A za godinu dana ne moze da se uzme ni 1000. Imam opciju za Malaguti Madison 400 2005, ali mislim da cu obici jer mnogo vise negativnih komentara vidjam od pozitivnih. Burgmana ima dosta vise, Suzuki je Suzuki itd. Hvala na odgovorima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: TOPOLA, LIESTAL
  • Motocikl: Honda CB650R

Kupljen Burgman 400 2001. Placen malo vise ali je u korektnom stanju.Uskoro slike. Hvala svima na savetima i pomoci. Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja