Jump to content

Moto Zajednica

Blueberry 2GO467 na testu

Recommended Posts

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Navigaciju sam malo koristio, ubo je na USB kabl da ubacim mape i na ekranu se pojavise bele linije
Reko ajd da je dopunimo, međutim na pritisak dugmeta za paljenje ona krene i zabode, ima li ko kakav savet , garancija upravo istekla, 2x sam je stavio na motor i nešto malo u kolima je bila dok nije crkao punjac za auto koji su u servisu u garantnom roku brzo popravili. e5b34b118751be510b60a640810a87ad.jpg085ad0bee3a487cb02bb3ecdfaf8d946.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Navigaciju sam malo koristio, ubo je na USB kabl da ubacim mape i na ekranu se pojavise bele linije
Reko ajd da je dopunimo, međutim na pritisak dugmeta za paljenje ona krene i zabode, ima li ko kakav savet , garancija upravo istekla, 2x sam je stavio na motor i nešto malo u kolima je bila dok nije crkao punjac za auto koji su u servisu u garantnom roku brzo popravili. e5b34b118751be510b60a640810a87ad.jpg&key=4c47c0011bab56776371517d767cdc36d89c3e6fe7e5e97f47f235a64534f83d085ad0bee3a487cb02bb3ecdfaf8d946.jpg&key=424b314cf1f18ff1cffd2d11d0de82870c289db52cc31191c703d5c3ef7990bd
Јел ти дуго стајала?

Ја сам имао сличан проблем, мало другачије сметње по екрану када сам после дуге паузе је прикључио за комп.
Решио проблем тако што сам је ставио на оригинални пуњач који се инсталира на мотор и држао је пар сати да се ту напуни. После прорадила сасвим нормално...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

@saxi... uzmi ga u ruku i zamahni njime u najbliži zid... smatraj to antistres terapijom i vjeruj mi, osim trenutnog djelovanja uštedićeš sebi živce i u budućnosti...  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Svaler je bio u pravu, radi navigacija opet za medalju, odvozao Transalpinu upravo
Inače moram da pohvalim Jozefa B, većina ga znate, odmah mi se javio i dao zlata vredan savet kao i Svaler i ponudio svoju pomoć i rešavanje problema iako je izašao iz garancije, tako da sve pohvale Jozefu i Pin Computersu, ovo je vise nego prijateljski gest koji me oduševio, ja Garmina nikad ne bih kupio, ne zbog cene, nego zbog bubica i zaglupljivanja a o podršci da ne govorim

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Svaler je bio u pravu, radi navigacija opet za medalju, odvozao Transalpinu upravo
Inače moram da pohvalim Jozefa B, većina ga znate, odmah mi se javio i dao zlata vredan savet kao i Svaler i ponudio svoju pomoć i rešavanje problema iako je izašao iz garancije, tako da sve pohvale Jozefu i Pin Computersu, ovo je vise nego prijateljski gest koji me oduševio, ja Garmina nikad ne bih kupio, ne zbog cene, nego zbog bubica i zaglupljivanja a o podršci da ne govorim
Ја сам испиздио кад сам је извадио из фиоке а она брљави са екраном, држао целу ноћ повезану на комп, по дана да утичници и ништа. Последњи покушај са оригиналним пуњачем на мотору решио ствар после пар сати.
Драго ми је да сам помогао...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 484 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T

Zna li neko gde se može kupiti adapter koji ide na motor? 

Navigacija radi normalno na adapter za upaljač ali ne želim tako da je koristim. 

Ako neko ima informaciju gde kupiti nov biću zahvalan. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja