Jump to content

Moto Zajednica

zzr 250

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Ja sam imao nesto sto se zove Kawasaki Ninja 250R (GPX250) koji ima isti agregat kao ZZR 250. A taj ZZR 250 su svojevremeno zvali zverko. Dva cilindra redno postavljena, taj agregat se vrti u 16-17 hiljada obrtaja. Za svoju kubikazu i s obzirom da je 4T, je brz brz brz! Malo trosi, lagan je i vozan. Sto se zvuka tice, ja sam imao neki ludi auspuh koji je pravio ne znam ti ni ja ko i dje, kada bi ga upalio cuo bi me cijeli Herceg Novi. Svi su mislili da je 750 :lol:

Mislim da se taj motor i dalje proizvodi za americko trziste (za Ninja 250R sam siguran da se tamo i dalje pravi) i kosta oko 3000$...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

ZZR 250, 1991 godiste, prodat za 1800e.

Nudio meni covek za moju Hondu posto je i on imao takvu prosle godine na skupu u Smederevu, glavu za glavu, ali ja nisam hteo.

Kaze da motor kao motor nije los ali da je neudoban i slab u poredjenju sa mojim motorom pa je zato hteo da zamenimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

odkud brko da 250-tka ima manje snage od 450-ke. Bas cudno. No zzr250 ima jedan u SM, zestoko ide, ladno pegla dvotaktne 125-ice, ima fin grub zvuk.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
zestoko ide, ladno pegla dvotaktne 125-ice, ima fin grub zvuk.

...ali je malo nestabilan u krivini, bar onaj koji sam ja vozio. Mozda je razlog u tome sto je motor lak, sa relativno visokim tezistem (za sportski motor), a dobro bi mu dosle i maaalo jace kocnice (ovaj je imao jedan disk napred). Sve u svemu, po meni mnooogo bolji izbor od dvotaktnih 125-ica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

...sta da ti kazem kad Kawa od dkk-a sa foruma od 200kuba (KDX) ima visse konja od moje Yame Xt od 600 kuba...pa ti vidi :) Zuji kao osica!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch
...sta da ti kazem kad Kawa od dkk-a sa foruma od 200kuba (KDX) ima visse konja od moje Yame Xt od 600 kuba...pa ti vidi :) Zuji kao osica!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja