Jump to content

Moto Zajednica

curenje ulja kinroad 50 coper

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2839 postova

vec par godina imam problem, prve 2-3 nje ga bilo, oko curenja ulja na kinroad coperu 50.Kad vozim malo duze hoce da se pojavi suzica na levoj strani kod menjaca.Prvo sam mislio da mi curi semering osovine menjaca ali sigurno nuje.Ali nikako da otkrijem odakle je ,tu vidim da odole ima jedan sraf koji nije za ispustanje ulja probo sam da ga dovrnem-nece,pa ga malo popustio krenulo ulje ja ponovo stego ulje stalo-siguran sam da nije od njega.Da li postoji neko posebno bolno mesto jer curenje je jako slabo ,od zamene do zamene ulja ni ne primetim na nivou,ali je interesantno da kad posle voznje obrisem ulje vise APSOLUTNO NISTE NE CURI NITI VLAZI -ZNACI CURI SAMO DOK IDE.sad sadm cito da najnoviji gs1200 bmw razbije dihtung i gura ulje na zadnju gumu.Da li je moguce da i kinroad ima tako neki problem,Kad sam sebi cistio mrezicu u kvacilu puko mi je dihtung ali je on sa desne strane i nisam primetio da nesto sa njega curi.Da li je moguce da ulje ide jako malo da ja to nevidim pod prstom a kad ga stavim na copavu a da seo ono slije nalevo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

А семеринг радилице са леве стране, иза магнета и фрајлауфа, па се мало накупи у декли и "цурне" са времена на време?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Desavalo se to i meni na sprint crossu,mislio sam da je na semerin od poluge menjaca tamo de izlazi iz bloka,tu mi se cinilo da odatle malo curka,kapne po nekad neka kap,i ja uzeo zamenio taj semering ali nije bilo do semeringa,ne znam zasto se desavalo,nastavilo je da curi a ja nisam imao vremena da otkrijem sta je problem jer sam ga prodao nedelju dana posle menjanja semeringa.

samo da znas da nisi jedini kome se desava.

 

Jel ti se i dalje desava ili je prestalo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja