Jump to content

Moto Zajednica

Sve o Suzuki Savage ls650

Recommended Posts

• U prolazu, 13 postova

Pozdrav svima. Od nedavno sam vlasnik prelepog motocikla plave boje, suzuki savage ls 650. Kako da znam da pumpa za ulje u motoru radi? skidao sam inst.tablu i na njoj ne postoji crvena lampica za ulje. Vidim da jedan kabl ide iz bloka motora gde je prozor za kontrolu nivoa ulja i zavrsava negde u instalaciji. Kako cu da znam da mi je u voznji otkazala pumpa za ulje? Hvala.

Ovo pitanje sam postavio u rubrici odrzavanje motocikla pa moderatori mogu da ga izbrisu i ako mogu da prebace u rubriku sve o suzuki savage . Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 227 postova
  • Motocikl: Yamaha V star 650

Kad ti bude otkazala pumpa za ulje samo će ti se kasti, ne treba ti lampica. s obzirom da voziš jedan cilindar verovatno će ti blokirati u trenutku sve(pa i zadnji točak), retko ko se snadje da se zadrži na putu a ne padne. 

Tako da možeš opušteno da se voziš i uživaš u svom motoru dok se to ne desi jer svakako neće proći nezapaženo.

• U prolazu, 13 postova

Znam ja to. Ali bi bilo logicno da se spreci takva havarija i problem ako si na putu tako sto ce ti nesto signalizirati na eventualni otkaz pumpe. Zar nije mnogo lakse i bezbolnije zameniti samo pumpu nego ceo motocikl. Suzuki je ovaj model pravio vise od dve decenije bez izmena pa hajde da mu verujemo........

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja