Jump to content

Moto Zajednica

Jaguar S Type

Recommended Posts

  • Member Title, 254 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: S1000RR

Prodajem Jaguar S Type

 

 

  • Prešao kilometara:107000 km
  • Godina proizvodnje: 2000
  • Gorivo:Benzin
  • Snaga:238 ks / 175 kw
  • Kubikaža:2967 ccm
  • Vozilo je:polovno
  • Stanje vozila:odlično
  • Menjac:automatski

Oprema

ABS, Air bag za suvozača, Air bag za vozača, Alarm, Alu felne, Bočni air bag, Broj brzina: 5, Centralna brava, Daljinsko zaključavanje, Drveni enterijer, ESP, Električna ogledala, Električni podizači, Električno podesiva sedišta, Grejači sedišta, HiFi muzika, Klima, Koža, Maglenke, Menjač:automatski, Metalik, Multi volan, Navigacija GPS, Oboriva sedišta, Parking senzori, Podesivi volan po dubini, Podesivi volan po visini, Podešavanje sedišta po visini, Pogon na zadnjoj osovini, Putni računar, Servo, Tempomat, Zatamnjena stakla, Šiber.

 

 

Komentar

Prva registracija je 2001 godine. Kilometraza je prava i moguce su sve provere. Boja je perla i preliva se iz zelene u plavu. Stanje je odlicno sto se moze videti uzivo. Vozilo je servisirano kod nas i ima servisne knjizice, nije nikada havarisano niti udarano.

 

 

 

 

post-17215-0-05620500-1408715159_thumb.png

 

 

post-17215-0-73978500-1408715174_thumb.png

 

 

post-17215-0-15639900-1408715192_thumb.png

 

 

post-17215-0-44164200-1408715209_thumb.png

 

 

post-17215-0-79882300-1408715226_thumb.png

 

 

 

 

 

Moze zamena za motor uz moju ili vasu doplatu, bitno da je motor regularan i da nije bio havarisan.

 

Stevan 064-277-45-45

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ni JaN(g)uar nije vise sto je nekad bio.:stabre: Nekad bio samo san za obicne smrtnike, a sad ga moze "svako" kupiti. :Mina: Za te novce s`prem drugih auta dzaba...:care: Prelijep je i srecno sa prodajom. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Ja vozio,klijentov ne moj,taj model samo 4,2 bi turbo benzin. Bio je oko 70000 e sa svom opremom. Ozbiljan prevoz,prava stara engleska elegancija. Ko moze da zaobidje problem registracije za malo vise para nego za pasata tog godista kupice sebi avion!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Pa u odrzavanje kola spadaju ulja, filteri, antifriz, pranje, ciscenje. Zamena potrosnih delova kao sto su spone, ramena, silen blokovi i ostali delovi oko tockova ne mogu biti 200% skuplji nego kod ostalih automobila. Mogu da budu u rangu BMW-ovih. Jedino sto moze da bude skupo to je limarija i ako ti zakucao ceo motor, ali to nije odrzavanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Pa u odrzavanje kola spadaju ulja, filteri, antifriz, pranje, ciscenje. Zamena potrosnih delova kao sto su spone, ramena, silen blokovi i ostali delovi oko tockova ne mogu biti 200% skuplji nego kod ostalih automobila. Mogu da budu u rangu BMW-ovih. Jedino sto moze da bude skupo to je limarija i ako ti zakucao ceo motor, ali to nije odrzavanje

 

Bmw uopše nije skup za održavanje...pa skup je i kad ga održavaš delovima sa otpada,a za originalne nema šta da se priča....Do skoro sam mislio da je Audi paprenjak,ali Glambura mu jebe vake,znači nema dalje!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Za svaku robu postoji kupac,.....................drugar pre dve godine nije hteo ni jedan osim ovakvog modela kada je skupio kintu................održavanje je relativno...............bezveze je pričati o tome................ne gušite oglas.................

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 360 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM 900

Ma pitah za odrzavanje jer ga je neko poredio sa pasatom, nista lose nisam mislio. Da se ne lazemo, Jaguar je klasa i mnogi bi ga rado vozili, ali nije za svakoga. Jedno je kupovina vozila, nesto sasvim drugo odrzavanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Prejaka cena za Ford star 14 godina.

 

Od cega se "hvataju" delovi za ovo?

Inace, moja sestra je zainteresovana za kupovinu nekog Jaguara, a ja sam zainteresovan za info iz gornjeg pitanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Member Title, 254 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: S1000RR

Lako se dolazi do delova, cene novih delova su ispod neke "visoke klase".

 

Postoje dve varijante, donose iz UK po ok cenama i rasturaju ovde engleze i prodaju polovne delove skroz povoljno.

 

Sada za one koji su nevernici i tako to mogu da im dam kontakte pa neka naprave poredjenje,,, :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Bio je srednjak.

 

Znaci pozadinac??? :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Ma pitah za odrzavanje jer ga je neko poredio sa pasatom, nista lose nisam mislio. Da se ne lazemo, Jaguar je klasa i mnogi bi ga rado vozili, ali nije za svakoga. Jedno je kupovina vozila, nesto sasvim drugo odrzavanje.

 

Je.bem ja tu njihovu klasu kad oni 2000. godine odluce da u nov auto ugrade kasetofon. Sta li su mislili, gde kupci te "klase" da nabave kasete u 21. veku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Ma pitah za odrzavanje jer ga je neko poredio sa pasatom, nista lose nisam mislio. Da se ne lazemo, Jaguar je klasa i mnogi bi ga rado vozili, ali nije za svakoga. Jedno je kupovina vozila, nesto sasvim drugo odrzavanje.

 

Je.bem ja tu njihovu klasu kad oni 2000. godine odluce da u nov auto ugrade kasetofon. Sta li su mislili, gde kupci te "klase" da nabave kasete u 21. veku?

 

 

dobro je što nisu ugradili gramofon, englezi............. :D

 

 

imaš CD šarfžer, vidiš na instrument tabli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Lepi su to automobili i pre vuse godina sam išao pogledati jednog da kupim ali unutra kad sam upalio svetla...zeleni se kao i Ford. Ali da ne budem negativan, pozitivna strana za delove(neke) odgovaraju i od Forda Mondeo. Tako da je to neka olakšica za budućeg vlasnika ako ne bude mogao da nadje original može da proveri da li paše od forda ili je možda pal jeftinije.

 

A pre 2 godine igrom slučaja se nadjoh kod zastupnika od jaguara i naterao me čovek da provozam novog XF a. Koliko god mi na oko nije bio nešto posebno, posle probne vožnje sam bio srećan što sam tog momenta već imao potpisan ugovor za novu mečku inače bi bio belaj, Savan bi se vozao u macketini :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja