Jump to content

Moto Zajednica

Protestom protiv poskupljenja osiguranja!!!!!

Recommended Posts

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Slazem se i uvek se nekako vracam na svoju davnu misao a to je da dok narod jednom ne bude obesio nekoga od drzavnika na terazijama nece se ni jedan politicar opametiti i latiti fotelje ako vidi da mu ne ide ili ti istinski boriti za bolje naroda a ne dzepa njemu i bliznjih mu...

   Nekad mi bude zao npr sto Karic nije bio na vlasti, on je bio cini mi se najbogatiji pa sam sanjario da mozda on nece toliko trpati u dzepove nego da bi se mozda borio za narod i bolje sutra Srbije same... mada ko zna...

 

Svakako skrenuh sa teme a da podrzavam bilo kakav skup, podrzavam odavno i reci ce neki da je vreme odmora ali jutarnja npr voznja subotom ili popodnevna petkom moze da se organizuje sa narodom koji je tu a nece mnogo pokvariti planove bajkera koji cekaju vikend opustanja.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Imajuci u vidu sve akcije koje smo organizovali i rezultate koje smo postigli na ovu temu,zakljucujem da bi istu trebalo zatvoriti i izbrisati !!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd

 

   Nekad mi bude zao npr sto Karic nije bio na vlasti, on je bio cini mi se najbogatiji pa sam sanjario da mozda on nece toliko trpati u dzepove nego da bi se mozda borio za narod i bolje sutra Srbije same... mada ko zna...

 

 

E ova ti je sjajna  :takoje: , ne mogu samo da provalim jesi ozbiljan ili ironican . Sta god da je - nasmejao si me

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Sve se nema a kobaja se u koso sece....   :hvala:

 

Provalio sam da kako kome dodje vreme za registraciju,dodje u temu,izjada se,nahebe majke i posle toga opet nista....pojeo vuk magarca.

E zato drugari,posto nas sve to jako kratko ljuti i sve brzo progutamo,spremite se za jos jedno poskupljenje od 10%,evo najavljuju vec par dana.... http://www.telegraf.rs/vesti/1656314-poskupljuje-osiguranje-na-udaru-22-miliona-gradjana-srbije  .....siroko.....treba para za  novi "team building",pa onda treba para za nova kola,pa treba para za nove kozne garniture(citaj kacelarijsiki namestaj) jer su se ove sto su stare dve godine izlizale od orgija,koktela i bahanalija,...i tako...    :stabre:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Fazer,Transalp...

Mnogo ce jos vode proteci pre nego neko bilo sta uradi povodom svega toga.Jedino sto mozemo je da se udruzujemo masovno u Unije ili Asocijacije I zajednickim akcijama guramo nadleznima "prst u oko",pa dokle ko izdrzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

 

 

Šteta što je MAS jedina asocijacija u Srbiji. Pored klubova trebalo bi da postoji i nešto što bi štitilo interese bajkera. Ja ne vidim akcije MAS-a osim ko je član a ko ne.

А мас се уби од штићења интереса.

 

Скупило се доста потписа на сајму, и ништа?

Обрисали тим папирима руке после оне прасетине или јагњетине, нисам завиривао да видим шта је у питању, ал да се јело - јело се.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja