Jump to content

Moto Zajednica

Na tri tocka

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition
Ovo mi lici na nekog rusa (ural' date=' dnjepar ili sl.). Isto je moguce odradidti i sa citroenom, neko je, cini mi se, postavio link kako to izgleda.... Ustvari lici pomalo i na BMW, losa je slika.[/quote']

 

BMW je u pitanju, vidi se po glavama cilindara. To je slika sa nekog nemackog Rat-byke skupa, link u dnu slike...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Nis

Pa on je uzeo i napravio i ram sve ostalo a moze da se iskoristi neki stari ram od nekog japanca ili nesto tako i trap pozadi sa kardanom i ete ti trajk...

 

To je i moj neki plan,mada tesko da cu ikad da ga sprovedem u delo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Pa on je uzeo i napravio i ram sve ostalo a moze da se iskoristi neki stari ram od nekog japanca ili nesto tako i trap pozadi sa kardanom i ete ti trajk...

Ne ovde je upotrebljen menjac sa diferencijalom i ceo motor od dijane, a umesto poluosovina je covek stavio lancanike i lance do zadnjih tockova, s tim sto je iskoristio kocione diskove (koji su kod dijane odmah pored diferencijala). Gledao sam ovaj trajk jos pre nego sto sam kupio dijanu pa sam isao tom logikom, vozim dok ne raspadne i onda od nje napravim trajk ;D ;D ;D Medjutim zeznuo sam se pa sam je restaurirao i tako odlozio pravljenje trrajka jos nekoliko godina  :-\ :-\ :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Nis

Daj meni da je provozim par putai ubrzacemo pravljenje trajka.Ja sam razmisljao da pocinjem nesto zimus,ali moracu mantu da sredim,prednji trap samo sto se nije raspao,a i trebalo bi joj jedno dobro farbanje,gume....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Nish

Da mi uzmemo nasa auta pa odemo na livadu i napravimo jedan demolition derby i eto nam delovi za trajkove i odmah osnujemo novi klub....

 

Djole ajd ako nije problem zamoli Okija da ti da broj od majstor Belog iz Zitkovca treba mi covek kao pivo a nemogu da dodjem do njega a ne ide mi se pravo kuci kod njega...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

E ovo mi se svidja, samo nisam video da li je ugradjen pozadi i diferencijal ili su oba tocka na istoj osovini. Ako nema diferencijala onda je ovo prilicno nezgodno voziti po krivinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Nish

Pala mi je na pamet ideja da na motor od pegle ubacim menjac od nekog starog kadeta ili forda sa kardanom pozadi diferencijal i jos par cevcica i ispadne trajk sa motorom napred a pogon pozadi,samo me muci od kog auta bi se pasovao menjac....Cuo sam da je neko pravio od fice motor a menjac od nekog opela cak mislim da je bilo bez prepravki...Hm ako neko zna nesto o ovakkvoj ideji neka podeli sa nama smrtnicima.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja