Jump to content

Moto Zajednica

Pomoć oko Suzuki Intruder VR 51A

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Pozdrav svima!

Već neko vreme merkam jedan Indruder ali o njemu ne znam baš ništa. Kakva su vaša iskustva, da li ga je neko imao/održavao, kako je sa delovima i sl.

Bio bih jako zahvalan na što više saveta.

Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Motocikl: VN 900

VR, jel to 750 ccm,stariji model? On se do '91. proizvodio. Ja sam imao VS 800, '92. Vozio ga 3 godine, krajem prosle ga prodao. Presao sam 20000 km. Za to vreme sam menjao semeringe u viljuskama i to je sve. Redovno menjanje ulja i nikakvih problema. Problem kod njih mogu da budu amortizeri. Moji su bili malo losiji, pa je pomalo plesao u krivini. Motor super vuce do nekih 120-130, posle puni ali sporije. Nekih 160-170 mu je max, ali to ti ne treba. Uzbrdo takodje izvlaci, nikakav problem. Sto se tice mehanike  :sampion: .

Jedina mana, zbog koje sam ga i prodao, dimenzije (skoro 190 sam visok i 100 kg). Ja sam imao produzene komande, ali kad nas je dvoje nije bas udoban, pogotovu suvozacu nije zbog niskog sissy bara i noge su podignute malo vislje. Ljudi su podizali sissy bar, a za suvozaceve fuzastere postoje produzene komande, fakticki se spuste nize, to je prosto napraviti, a ima i da se kupi. Potrosnja je od 5,5-6l. Po meni dodaj malo kinte i uzmi od 800ccm. lakse nalazis sve sto ti treba od delova, opreme. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja